PDA

View Full Version: 2 glavni Jeziki forum



botmasterlabs
07-07-10, 00:05
Torej imam vprašanje. moj forum je v 2 jezikih, angleščini in ruščini.
Torej, LAF foruma je govoril v ruščini in drugi par v angleščini, kako lahko naredim, da vBET za delo z njim popravi, če se bo na primer ruskem delu izberete RU jeziku in angleškem jeziku - angleščini, in oba naj bi dobili polno preveden forum .. .

Jaz jih izbrali glavni forum angleškem jeziku, in vse ruski besedilo ostane neprevedeno na forum ...

Thx za pomoč.

vBET
07-07-10, 11:42
V tem trenutku vBET ne podpira firums, ki imajo več kot 1 glavni jezik. Lahko ga namestite in vBET bo delovala. Še vedno boste lahko konfigurirali samo 1 jezik kot jezik vira. Torej, če si nastavite vir jezik (forum privzeti jezik), kot angleško - potem bo to delovalo kot nalašč za angleščino niti. V istem času rusko ne bo appropriatelly prevesti, saj bo Google vBET povedal, da je v angleščini.

Torej v tem trenutku edini način, da bi vBET delovnih appropriatelly za celoten vaš forum je motno vsako delovno mesto napisana v ruskem v lang in langtitle BBCode. Na ta način vaš celoten forum se šteje kot v angleškem jeziku in vBET bodo videli messaes, ki so napisani v ruščini. Če kupite vBET lahko zapišemo preprosto orodje, ki bo sprejeta takšna motno avtomatično vsa sporočila v izbrani forumu. Prosimo, da se ne da zaradi časa počitnic lahko zagotovi v naslednji mesec.

Prav tako - prosim, poskusite našo brezplačno različico. To ne bo podprla večjezična skupnost (tako da uporabniki ne bodo mogli pisati v različnih jezikih) in bo počasnejša, kot je plačljivo različico, vendar pa boste videli, kako bo to obnaša vam ne bo motna prispevke, napisane v Rusian v lang in langtitle BBCode

botmasterlabs
07-07-10, 18:54
V tem trenutku vBET ne podpira firums, ki imajo več kot 1 glavni jezik. Lahko ga namestite in vBET bo delovala. Še vedno boste lahko konfigurirali samo 1 jezik kot jezik vira. Torej, če si nastavite vir jezik (forum privzeti jezik), kot angleško - potem bo to delovalo kot nalašč za angleščino niti. V istem času rusko ne bo appropriatelly prevesti, saj bo Google vBET povedal, da je v angleščini.

Torej v tem trenutku edini način, da bi vBET delovnih appropriatelly za celoten vaš forum je motno vsako delovno mesto napisana v ruskem v lang in langtitle BBCode. Na ta način vaš celoten forum se šteje kot v angleškem jeziku in vBET bodo videli messaes, ki so napisani v ruščini. Če kupite vBET lahko zapišemo preprosto orodje, ki bo sprejeta takšna motno avtomatično vsa sporočila v izbrani forumu. Prosimo, da se ne da zaradi časa počitnic lahko zagotovi v naslednji mesec.

Prav tako - prosim, poskusite našo brezplačno različico. To ne bo podprla večjezična skupnost (tako da uporabniki ne bodo mogli pisati v različnih jezikih) in bo počasnejša, kot je plačljivo različico, vendar pa boste videli, kako bo to obnaša vam ne bo motna prispevke, napisane v Rusian v lang in langtitle BBCode
Sem lastnik polno različico + branding brezplačno
tako da sem preizkušen, in moj prispevek je temeljil na moje teste s polno različico

vBET
20-07-10, 08:19
Torej v tem trenutku lahko uporabite naše nasvete in neprozorna vsa sporočila v 2. jezika v lang in langtitle BB kode. Na ta način vaš forum bo imel le 1 glavni jezik in 2. bo priznana kot objave napisane v različnih jezikih. V tem trenutku nimamo druge rešitve za to.

Obvestite morate preprosto orodje, ki bo lahko to stori samodejno za določene id forumih. Prosimo, upoštevajte, da se bo, kot orodje motno vsa sporočila določene forum.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1