PDA

View Full Version: Rešeno Ročno prevajanje ne deluje



AmnoN
01-08-12, 19:59
1. Zakaj je nikjer se osredotoča na kako ročno prevajanje?!?Sem preživel 2 uri časa, da razumejo, kako bi to delo. 2. Urejanje gumb se prikaže samo v brskalniku FireFox 3. Ko poskušate spremeniti samodejno prevajanje pride do napake.Gre kaj wrongNadeûs′ na hiter odgovor, ker sem kupil izdelka samo iz funkcije ročnega prevajanja.

vBET
02-08-12, 10:04
Odgovore na vaša vprašanja:
A. ročno prevajanje je še vedno v ZATEČI prevod. Zdaj smo ob povratne informacije od naših uporabnikov kaj izboljšati/spremembe/dodati. Bomo dodali celoten članek o tem, kako does to delo, ko je v končni fazi.
Dve. Navedite, v katerih brskalnikih ne vidite urejanje gumb.
Tri. Bodite eno nit za eno vprašanje. Tukaj prvi izdaji je o z gumbom Uredi, tako v tem nit smo oceniti vprašanje gumb Uredi. Zmota izdaja prosim odpreti novo nit in opišite ni točno kaj napak si glej in kako se reproducira.

Bomo z veseljem rešiti vseh težav v naših novih funkcionalnosti:) Ponovno opozarjamo, da je še vedno v ZATEČI prevod.

AmnoN
02-08-12, 17:37
V teh brskalnikih gumb Urejanje ne vidim
MAC OS 10.7.3:
Safari 5
Krom
OS x 10,8:
Safari 6
Windows 7:
IE 9

Vidim v gumb:
MAC OS 10.7.3:
FireFox

vBET
05-08-12, 21:58
Preveril sem IE 9 pod Windows 7 in videli gumb Urejanje. Imam brez dostopa do MAC OS - poskrbite, da imate Java Script omogočen.
Prosim mi dostop do podrobnosti o Admin Kp in FTP, bo preveril IE 9 na vašem forumu PM.

vBET
14-08-12, 17:59
Ni odziva - obravnavala vprašanje ni več. Če ne, prosimo napišite tukaj. Tudi najprej preberite ta hitri popravek za podobne težave: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

AmnoN
18-08-12, 17:57
Tudi najprej preberite ta hitri popravek za podobne težave: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/3148-vbet-manual-translation-minor-issue-2.html#post12668

Pritrditi rešiti problem z gumbom.

Marcin Kalak
19-08-12, 11:10
Hvala za potrditev. Vesel sem, da je bilo rešeno vprašanje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1