PDA

View Full Version: Regia Autonoma de Transport



kan3
22-07-11, 12:02
Buna ziua,

Acesta este un produs de mare, am văzut îl ai instalat pe un forum si a fost cu adevarat impresionat. Ai vreun plan pentru a face acest mod pentru Copii?

Voi fi bucuros să plătească $ 150 - 200 pentru ea.


Mulţumesc.

vBET
22-07-11, 12:07
Suntem de planificare pentru a face versiunea vBET generice - disponibile pentru a traduce orice aplicaţie. În primul rând trebuie să adăugăm câteva caracteristici planificate pentru vBET, înainte de a ne deschide o altă linie de produse. Nu există nici o data planificată pentru acest lucru.

kan3
22-07-11, 12:08
Mă bucur să aud asta. Privind în perspectivă pentru versiunea IPB:)

kan3
24-07-11, 13:42
Ce este această spam-ul?


BTW vBET este acolo oricum pot fi de ajutor? Vreau să spun că puteţi căuta pentru programatori IPB pentru tine.

vBET
24-07-11, 21:14
Vă mulţumim pentru propunere ajutor. Suntem în timpul de recrutare si vom gasi un membru al echipei nou:) Daca stiti oameni care sunt interesaţi - vă rugăm să le trimiteţi legătură într-oferta de locuri de muncă noastre.

kan3
28-07-11, 22:03
OKies Am notificat un programator, e de la PL.

kan3
29-07-11, 17:41
Ok doar pentru el meciului nu este IPB programatorul vB programator.

vBET
29-07-11, 23:50
Multumesc - în cazul în care ne contactaţi, vom vorbi cu el:)

kan3
26-08-11, 19:24
Nimic de pe acest? Nimeni nu a vă contacta?


Mulţumesc.

vBET
29-08-11, 19:28
Nu am observat o astfel de aplicare. Poate că a fost scos accidental cu spam-ul, sau nu a fost trimis la toate. De asemenea, am venit doar înapoi de la vacanta, asa ca poate acesta este deja în aşteptare pentru mine.

kan3
13-01-12, 11:34
Bună,

Orice planuri să facă pentru IPB?


Salutari,

vBET
13-01-12, 17:42
Nu chiar acum.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1