PDA

Zobacz pełną wersję: vBulletin 3.6.12 i zgodności vBET?



mario06
03-06-10, 07:43
Witam, mam vBulletin 3.6.12 wersji i nie mam zamiaru do uaktualnienia znaleźć tej wersji mniej buggiest i najszybciej. Mam również vBET bezpłatnej wersji programu (z darowizny) zainstalowany.

Moje forum ma 143k członków 373K postów na dedykowanym serwerze, niestety nie mogę ustawić wszystkie flagi aktywnych ponieważ obciążenie jest intensywny (nie ustawiłem wydajność w najlepszym).

Chcę pełną wersję, bo jeśli się nie mylę można odpowiedzieć w odpowiedni język wybrany i że lepiej serwer zoptymalizowany.

W każdym razie, to uaktualnienie będzie łatwe jak: Odinstalowanie wersji darmowej i zainstalować w wersji pełnej lub chciałbym spotkać pewnego rodzaju problem w ten sposób?

A po drugie planujecie jakieś sprzedaży letni vBET:)

vBET
03-06-10, 09:32
Witaj, vBET 3.x jest ostatecznie bardziej zoptymalizowany, że darmowa wersja. Szybsze pamięci podręcznej, szybszych algorytmów, dodatkowe parametry wydajności, wyeliminować podwójne przekierowania. Więc w tej dziedzinie mogę zagwarantować, że będzie szybciej, a obciążenie serwera będzie spadać.

Przykro nam, ale nie planuję żadnych sprzedaż letni vBET.

Instalacja jest bardzo prosta, jak było. Więc po prostu odinstalować darmową wersję i zainstalować płatnej.

Still - należy pamiętać, że vBET 3.x jest oficialy obsługiwane vB3.8 - tak mamy klientów przestawienia go na 3,7, a może nawet na 3.6. Więc jeśli darmowa wersja pracuje na serwerze następnie tłumaczenie powinno być dobrze także w płatnej. Nadal nie może zagwarantować, że wszystkie dodatkowe funkcje będą działać. vBET jest hakach BB, a jeśli używamy takie, które nie jest wliczone w 3.6 jeszcze, to ten kod nie zostanie wykonany. Ale nawet jeśli jedna lub dwie funkcje nie będą dostępne, nadal trzeba będzie znacznie szybciej tłumaczeń i mniej obciążenia serwera:)

mario06
03-06-10, 17:39
Co haki i funkcje nie będą dostępne? Darmowa wersja nie daje mi żadnych innych problemów, to cechy optymalizacji, które znajdują się w płatnej wersji 4.

Nie chcę wydawać pieniędzy na próżno możliwe problemy z kompatybilnością.

vBET
04-06-10, 14:06
Co haki i funkcje nie będą dostępne? Darmowa wersja nie daje mi żadnych innych problemów, to cechy optymalizacji, które znajdują się w płatnej wersji 4.

Nie chcę wydawać pieniędzy na próżno możliwe problemy z kompatybilnością.

Nie wiem - nie wykonane testy na tej wersji. Możemy dać wam całą listę haków stosowanych przez vBET i można sprawdzić, czy te są obsługiwane w wersji vBulletin.

kamilkurczak
04-06-10, 16:51
lista haka:


misc_bbcode_complete
useradmin_edit_column1
member_execute_start
userdata_start
global_setup_complete
bbcode_fetch_tags
bbcode_create
cache_templates
postbit_display_start
editor_toolbar_end
forumhome_complete
postbit_display_complete
showthread_similarthreadbit
threadbit_process
album_picture_complete
group_picture
showthread_complete
group_discuss_end
member_complete
external_query
external_start
register_addmember_process
profile_updateprofile
editor_toolbar_end
group_message_post_start
private_insertpm_process
newpost_process
visitor_message_post_start
picture_comment_post_start
profile_complete
register_form_complete
archive_process_start
archive_global
header_redirect
init_startup
mail_send
archive_thread_post
forumbit_display
archive_forum_thread
archive_complete
private_complete
private_messagelist_messagebit
group_discuss_end
group_complete
group_discussionbit_display_start
group_complete
group_discussionbit_display_complete
threadbit_process
online_bit_complete
postbit_display_complete
parse_templates
showthread_postbit_create
showthread_similarthreadbit
login_redirect
profile_editprofile_start
redirect_generic
xml_print_output
external_complete
global_complete
archive_complete
global_start

mario06
05-06-10, 14:45
Bardzo lubię ten mod dużo, czy faceci, że będę korzystać dużo z niej lub nieużytecznym byłoby dla mnie? I naprawdę nie rozumiem znaczenie każdego z tych haków.

Chcę zarządu przetłumaczone szybki i serwer zoptymalizowany co do reszty nie wiem, co będę brakuje na oraz w razie potrzeby, ale na pewno nie chcę spowodować siebie żadnych problemów na moim pokładzie, od kiedy mam bardzo trochę czasu, aby się dogadać, jeśli zajmuje dużo czasu.


Pozdrawiam

vBET
05-06-10, 20:32
Jak już pisałem będzie ostatecznie mieć szybszy tłumaczeń i mniej obciążenia serwera. Tłumaczenie się używa tej samej haki jak w darmowej wersji, więc załóżmy, do pracy. Ponieważ vBET nie był testowany na vBulletin 3.6 nie jestem w stanie powiedzieć, które z innych funkcji, nie może działać dobrze. Proszę sprawdzić, które z danym haki są obsługiwane przez BB 3.6 i jeśli niektórzy nie powiemy, to co nie będzie działać poprawnie. Ponadto można tylko myśleć o aktualizacji vB się ...

mario06
06-06-10, 19:22
Jak instalacją należy zrobić?

Odinstaluj bezpłatną wersję i usunąć wszystkie odniesienia bazy danych i usunąć wszystkie ftp foldery, a następnie zainstalować zapłacił za wersja?

vBET
06-06-10, 22:21
Odinstaluj stary. Zainstaluj nowy.

Do odinstalowania starego wystarczy to zrobić przez Admin CP. Oczywiście, jeśli nie chcesz, aby nie korzystał z plików na FTP, można również usunąć te.

Instalacja nowego wygląda jak stary - pliki upload, plik produkt import, skonfigurować. Ponadto - do integracji vBSEO są dodatkowe kroki - opisane bardzo dobrze w readme.html pliku:)

mario06
08-06-10, 12:18
Kupiłem "Płatne wersja 4", to mogę zainstalować go jutro, ale chciałbym, że chcesz dodać kolejną kategorię wewnątrz licencji sekcji: Mobile i Telekomunikacji ...

Pozdrawiam

vBET
09-06-10, 11:16
A jakie jest twoje zdanie o jej treści? :)

mario06
09-06-10, 14:41
telefon komórkowy kategorii w ogóle:)

vBET
09-06-10, 17:31
telefon komórkowy kategorii w ogóle:)

Naprawdę nie mam pojęcia co powinno być zawarte w naszej licencji w tym obszarze ... : O Proszę PM, jeśli chcesz, aby omówić ten

mario06
09-06-10, 18:31
Innymi słowy kiedy go edytować swoich licencji, wybrać kategorię, która swoim forum należy, moje forum jest o komórkowych | telefony i telekomunikacja i byłoby miło, że będę mógł wybrać coś podobnego, a nie tylko wybierając różne.

Na vBulletin 3.6.12 wszystko działa dobrze, tylko trochę więcej na temat działania i kilka innych rzeczy i mamy poważne rzeczy tutaj. :)

vBET
10-06-10, 11:33
O - teraz rozumiem. Myślałem, że chcesz nas do zmiany umowy licencyjnej;)
O wydajności - patrz tutaj wskazówki:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

mario06
11-06-10, 07:03
Mam wydajność tweaked się już, czekam na niezarejestrowanej realizacji pamięci podręcznej użytkownika w wersji 3.34. :)

vBET
22-06-10, 22:17
Więc masz teraz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations