PDA

View Full Version: Atrisinātas Forum sānjoslas ar problēmu



trevis
04-05-10, 01:36
Sveiki, es mainīts dažas iespējas, lai bloķētu forumu pārvaldnieks, lai parādītu sānjoslas ar jaunāko foruma ziņas, tikai ziņas virsraksts ir [langtitle = foo], un, pat ja es redzu, ka forumā angļu valodā, ziņas tiek attēlotas valodā, kuru viņi bija rakstīts, manā testa portugāļu valodā. Es redzēju dažas ziņas, lai mainītu veidni, lai arī tulkojums, bet nevis ar trešo pusi spraudnis, es domāju, pajautāt, vai es daru kaut ko nepareizi un kā to salabot. Ar cieņu, Trevis.

vBET
04-05-10, 10:35
Lūdzu, sniedziet mums URL tieši to lapu, kur mēs varam redzēt, un, lūdzu, uzrādiet precīzu tekstu, kas ir nepareizi tur. Viens attēls ir vērts 1000 words;)

Jesh
04-05-10, 17:14
Jums tiešām ir nepieciešams palielināt max attēla izmēru, tā ir smieklīgi zema. Bet es esmu diezgan pārliecināts, ka viņš ir tas. Es ienācu diskusijas, jo es pamanīju to pašu:

http://www.jesh.com/langbugblock.jpg

vBET
04-05-10, 20:47
Great paldies - Es esmu pārvietojas šo pavedienu, lai bug sadaļā. Mēs izmēģināt, un risināt jautājumu, ja mēs varētu reproducēt to, vai prasīt vairāk, ja nav. Mēs veicām īpašas kodu vBET kuriem vajadzētu rīkoties šādi sagriež nosaukumi citās valodās. Es domāju, ka mēs varam padarīt to labāk;)

Mēs sniegsim ātri noteikt, ka, ja tas būs viegli vienu. Protams, risinājums tiks iekļauts nākamajā presei:)

trevis
06-05-10, 02:57
Paldies par Jesha attēls ir tieši tāda pati problēma. Michał, es esmu gaidīšana uz nākamo versiju. [] S!

trevis
06-05-10, 03:00
Jesha, sorry, ja jautājums nav savlaicīgi, taču, kā jums izdevās izveidot bloku ar Google ADS?

vBET
06-05-10, 15:51
Jesha, sorry, ja jautājums nav savlaicīgi, taču, kā jums izdevās izveidot bloku ar Google ADS?

Lūdzu, PM viņu ar šo jautājumu. Ne tikai pavediens paliek tīra, bet vēl svarīgāk jums ir labākas izredzes iegūt atbildi:)

vBET
07-05-10, 13:07
Labi, mēs labot - tā tiks ietverta nākamajā presei:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1