PDA

View Full Version: Es gribu nopirkt vbet 3.3.1



Konstantin
19-02-10, 14:13
Ir vairāki jautājumi, pāris: Cik ilgi programma atbalstīs vBulletin 3.8.x? Man nav plānu doties uz VB4 - jauns produkts man nepatīk Will vbet integrāciju starp 3 un xcache vai citu servera programmatūru caching? Vbseo atbalsts xcache

vBET
19-02-10, 15:25
Kad vBET 4.x tiks izlaists mēs atbalstīsim booth vBET līnijas: 3.x un 4.x
Mums nav veikti grafiku, cik ilgi vBET 3.x tiks atbalstīts. Tajā brīdī mēs domājam, ka 3,8 vBulletin būs joprojām ir populārs jau vairākus gadus. Tā godīgi - mūsu klienti būs galvenā ietekme uz cik ilgu laiku vBET 3.x tiks atbalstīts.

Lūdzu, ņemiet vērā - nākamās 1-3 mēnešu laikā mūsu uzmanība būs galvenokārt vērsta uz vBET4.x jo mēs tikai gatavojas atbrīvot to, ka būs nepieciešama integrācija ar dažām lietām (Blogs, CMS, vBSEO, Sitemap Generator), lielākā daļa, iespējams, daži jaunas kļūdas labot.

Bet, kad apkārt vBET4.x skriešanās nomierināsies mēs sāksim īstenot jaunas funkcijas, kas kabīnē vBET3.x un vBET4.x līnijas. Un papildu cache atbalsts jau ir par mūsu TODO sarakstā. Mēs plānojam izmantot vienkāršu failu kešatmiņu, mūsu pašu īstenošanas (tātad to var lietot visi) pēc tā (vai tas var notikt arī, ka tā vietā, kas), mēs strādāsim, lai atbalstītu gatavs cache dzinējiem. Ja jums nepieciešama jūsu specifisks - lūdzu, atvērt jaunu tēmu, jo arī turpmākiem licenču pieteikumiem, kas:)

Ceru, ka tas ir OK, lai jūs, ka jauno funkcionalitāti vBET3.x jāgaida nedaudz, bet tā tiks īstenota. Mēs negribam maldināt kādu, lai mēs dodam godīgi un labākā atbilde iespējams šajā brīdī (mēs gribētu elastība plānos, lai labāk aptvertu klientu vajadzībām, nevis koncentrēties uz aplamiem pieņēmumiem.)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1