PDA

View Full Version: Upgrade / Re-Install Service.



contemptx
14-03-11, 12:59
Hi,

Es vēlos Upgade vBSEO uz vBSEO 3.6.0 (GOLD)
Plus Upgrade vBet ar jaunāko vesion.

Vai tie ir saderīgi?

Ja jā, vai Jūsu piedāvājums Upgrade Service / Re-Install Service? kā 3.6.0 vBSEO nepieciešama reset iestatījumu jaunas funkcijas.

Ja jums piedāvā Upgrade pakalpojumu, lai no jauna integrēties vBet vērā vBSEO Lūdzu, ļaujiet man zināt, cik daudz un kur es varu maksāt.

Kā tās ļoti svarīgi manā forumos paliek tiešsaistes režīmā, un es gribu, lai būtu pēc iespējas mazāk dīkstāves, cik iespējams.

Paldies

kamilkurczak
14-03-11, 13:53
hello,

Mums nav testēti šajā versijā vBSEO vēl.
Mēs testē integrācija ar 3.6.0 vBSEO RC2 un viss strādā labi.
(Mūsu galvenais forums strādā pie šīs versijas vBSEO).

Man nav iespēju testēšanas šis variants, jo Michał ir atvaļinājumā, un tikai viņam ir piekļuve šiem vBSEO iepakojumos.

3.6.0 vBSEO RC2 versija darbojas pareizi ar integrācijas aprakstīto readme.html failā instrukcijas. Es domāju, ka nekas nav mainījies šajā jautājumā.

Jūs varat iegādāties arī integrācijas dienests šeit (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration). Tā izmaksas $ 30

cormee
07-04-11, 14:54
Hi,

Es esmu ļoti ieinteresēts modernizācija / instalēt pakalpojumu too - Es nesen ir modernizētas manu vBulletin un vbseo uz jaunākajām versijām un mana vbet nedarbojas.

Man ir vajadzīgs kāds ar daudz lielāku pieredzi, lai noteiktu to man!

vBET
07-04-11, 15:10
Hi,

Es esmu ļoti ieinteresēts modernizācija / instalēt pakalpojumu too - Es nesen ir modernizētas manu vBulletin un vbseo uz jaunākajām versijām un mana vbet nedarbojas.

Man ir vajadzīgs kāds ar daudz lielāku pieredzi, lai noteiktu to man!

Lūdzu, tikai veikt pasūtījumu un pēc tam nosūtīt informācijas pieprasījumu, atbildot pastu. Jūs varat nosūtīt secībā šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php

cormee
07-04-11, 15:18
Labi, ka ir izdarīts, cheers!

Pēc tā, kā jums vajadzētu atbrīvoties no izpirkuma iespēju '0 'uzlabojumus savā nolaižamajā izvēlnē:)

Man bija aizpildīt veidlapu, divas reizes, jo es neredzēju to pirmo reizi.

kamilkurczak
07-04-11, 18:37
ok, es pamanīju jūsu maksājumu. Es darīšu to you. Paldies

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1