PDA

Žiūrėti pilną versiją: Kaip prekės ženklo nemokama alternatyva?



nlpconnections
11-04-10, 13:55
Aš palaikė tai, kai jis buvo nemokamas mod, bet jūs sakėte, jūs negavote mano donorystės ir tada, net jei aš davė jums, Paypay sandorio id jūs vis dar neatsakė.

Dabar turiu pilna versija ir be prekių ženklo sklaidos galimybė, taip pat - ir dar turiu visas mano svetainėje ir jūsų prekės ženklo nėra, kaip jį pašalinti.

Ar galite atsakyti į šį? Manau, tai nesąžininga, kad turiu mokėti du kartus, ir aš vis dar neturi ką aš sumokėta. :)

Kaip pašalinti prekės ženklo? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Hello:)

Aš nebuvo tikrinti savo donorystę, nes jūs taip pat rašė, kad jūs ketinate įsigyti mokamą versiją vistiek. Taigi nebuvo jokios prasmės prarasti laiką. Aš patikrinti šio dovanas dabar ir matau, kad aš gavau donorystės NLP Ryšiai sausio (su skirtingomis sandorio ID) - jums rašė apie tai balandžio ... Taigi tai yra priežastis, kodėl aš maniau, kad ji ne atėjo - Aš tik patikrinti paskutinio kraujo donorystė, ne prieš kelis mėnesius.

Jei turite pažymėtas nemokamą licenciją pagal nutylėjimą ji yra pašalinta kredito nuorodą. Jūs taip pat leidžiama pašalinti informaciją apie vBET versija. Mes siunčiame instrukcijos, kaip tai padaryti, PM arba elektroniniu paštu, jei kas nors klausia.

Jūs turite ką mokama už - galite būti tikri, apie tai: PM) Aš siunčiu jums akimirksniu:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Ačiū už tai!

Octavius
23-06-11, 05:47
Hello:)

Aš nebuvo tikrinti savo donorystę, nes jūs taip pat rašė, kad jūs ketinate įsigyti mokamą versiją vistiek. Taigi nebuvo jokios prasmės prarasti laiką. Aš patikrinti šio dovanas dabar ir matau, kad aš gavau donorystės NLP Ryšiai sausio (su skirtingomis sandorio ID) - jums rašė apie tai balandžio ... Taigi tai yra priežastis, kodėl aš maniau, kad ji ne atėjo - Aš tik patikrinti paskutinio kraujo donorystė, ne prieš kelis mėnesius.

Jei turite pažymėtas nemokamą licenciją pagal nutylėjimą ji yra pašalinta kredito nuorodą. Jūs taip pat leidžiama pašalinti informaciją apie vBET versija. Mes siunčiame instrukcijos, kaip tai padaryti, PM arba elektroniniu paštu, jei kas nors klausia.

Jūs turite tai, ką mokama už - galite būti tikri, apie tai:) aš siųsti PM jums akimirksniu:) Kai aš pirkti prekių ženklų nemokamą versiją jau pašalinta visa, kad kita?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Jei turite pažymėtas nemokamą licenciją pagal nutylėjimą ji yra pašalinta kredito nuorodą. Jūs taip pat leidžiama pašalinti informaciją apie vBET versija.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1