PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Vertimai nebeveikia.



samm1129
24-09-11, 02:08
Sveiki. Turiu atnaujinti mano forumas prieš 4,15 per mėnesį, viskas buvo darbo, įskaitant vertimus, tačiau šią savaitę vertimai nustojo veikti, kai bando versti puslapį rodo, be jokių simbolių.
Turiu ne kokius nors pakeitimus, jis tiesiog nustojo veikti be jokios aiškios priežasties. Prašau patarimo.

Tinklavietė: rabroad.com

samm1129
24-09-11, 02:09
Aš nuėjau į priekį ir patikrinti su "Google", įsitikinkite, kad domeno nėra uždrausta.

rabroad.com/google2.php

r.dziadusz
24-09-11, 07:35
Sveiki,
Prašome dar kartą patikrinti savo vBet konfigūracijos, prašome atkreipti dėmesį į jūsų numatytąjį forumo kalba, jei jis yra nustatytas

samm1129
24-09-11, 21:23
Nuėjau viskas daugiau ir daugiau. Nieko padeda.

samm1129
24-09-11, 21:39
turite jį vėl išjungti memcached

r.dziadusz
25-09-11, 17:21
Nors naudojant atminties talpyklą Jūs taip pat svečių talpyklą? Jei ne, pabandykite įjungti abu

Wulf
29-09-11, 20:19
Aš turiu tą pačią problemą, bet neturite memcache įjungtas. Puslapiai kitomis kalbomis, tiesiog pasukite iki tuščias.

samm1129
30-09-11, 02:28
mano problema grįžo. Atrodo, kaip ši programinė įranga gali tapti absolete, jei administratorius bus sugalvoti su tirpalo greičiau.

samm1129
30-09-11, 02:29
"Google" pakeisti nustatymus. Tai užknisa, nes nusipirkau 2 kopijas vertėjas ir dabar negali jais naudotis.

r.dziadusz
30-09-11, 09:36
Kas API naudojate? Yra problema su visais iš jų, taip pat mes rekomenduojame atnaujinti savo vbet į paskutinę versiją

samm1129
30-09-11, 13:47
tai yra naujausia versija. bandė tiek API. Google V1, V2, ms Nieko dabar dirba.

Wulf
30-09-11, 14:32
Aš įdiegta naujausia versija 4.4.2. Turiu šių nustatymų:

Naudokite "Google" API v2 - Nr.
Naudokite tik "Google" - Nr.
Įrašytas kaip Microsoft Application ID

Šiuo metu, lankytojai yra rasti puslapius be teksto, kalbas, išskyrus mano pagrindinis forumas kalba. Tai ne visuose puslapiuose ir kalbomis kaip kai kurie vis dar vertimus, bet tai dauguma jų. Pavyzdys, pagrindinių TVS puslapis: http://saabworld.net/de/content/

Reikia greičiau nuspręsti imtis VBET žemyn, jei ten nesiruošia būti nustatyti šią problemą. Aš suprantu, jūs cant help dabartinę padėtį su nemokamai "Google" vertimai ketina mokamų versijų, bet tikimės, kad rasite, kad vėl darbo, kaip tai buvo VBET.

samm1129
30-09-11, 15:10
"Google" suteikia:


Starting translation test
Test result: {"responseData": null, "responseDetails": "Suspected Terms of Service Abuse. Please see http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Test error:


pasinaudojo šia išbandyti valstybės narės:


<?php
require_once('./global.php');
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://api.microsofttranslator.com/V2/Ajax.svc/Translate?appId='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_microsoftappid'].'fake&from=pl&to=en&options={%22ContentType%22:%22text/html%22}&text=witaj');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
//curl_setopt($connection, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

gavo šį pranešimą:


Starting translation test
Test result: "InvalidOperationException: : ID=3643.V2_Json.Translate.35944BF8"
Test error:
Connection time (ms): 61.6999511719

Wulf
30-09-11, 15:46
Mano "Google" bandymas atrodo gerai:

Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas: {"responseData": {"translatedText": "Sveikinimas"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Bandymo klaida:
Prisijungimo laikas (ms): 628,73828125

samm1129
30-09-11, 23:55
Administratoriai ... Jūs galite padėti su šia problema, kaip jūsų produktas tapo nenaudotinas, ir jei nėra jokio sprendimo, aš noriu, kad mano pinigus atgal.

r.dziadusz
01-10-11, 09:47
samm1129: yra užblokuotas "Google" dėl į daug prašymą per sekundę, taip pat galite pasiekti savo ribas, microsoft, patikrinkite, ar kad jūsų visų jūsų talpyklos yra įgalintas, jei jums nebus naudoti google api v1 (becouse naudojimo sąlygos) galėtų padidinti talpyklos ttl, ale skaityti šią DUK apie patarimai: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html, ir atkreipti dėmesį į jį:
1. Pridėti į vBET ignoruojamas puslapiuose kaip daug turinio, kaip manote, nėra svarbu, už vertimą
2. Naudoti nemokamą vertimo paslaugų pirmiausia
3. Norėdami išvengti siekiant laisvo vertimai apriboti per greitai - apriboti palaikomų kalbų. Pridėti naują laikas nuo laiko, kai jūsų atmintis yra pilna.
4. Net jei jūs naudojate mokama vertimai - apriboti tų, kurios manote, yra svarbiausia jūsų forumą palaikomų kalbų. Ir net tada apriboti daugiau - po kartą, galite pridėti daugiau kalbų, jei rasite, kad išlaidos yra OK jums.
5. Jei nėra, naudojant API "Google" vertimo V1 - nėra aišku, savo duomenų bazės talpyklą ir išjungti automatinį valymą, arba bent jau pakeisti talpyklos metu gyvena daug ilgiau (nemokėti pat vertimų)
6. Išvengti vertimo šlamštas, patikrinti pranešimų, kol tie skelbiami.

Dar vienas dalykas, jūs galite naudoti šį nustatymą, sumažinti savo prašymą:


admincp - > vbet - > vertimo parametrai - > atotrūkis tarp vertimai

samm1129
02-10-11, 02:38
samm1129: yra užblokuotas "Google" dėl į daug prašymą per sekundę, taip pat galite pasiekti savo ribas, microsoft, patikrinkite, ar kad jūsų visų jūsų talpyklos yra įgalintas, jei jums nebus naudoti google api v1 (becouse naudojimo sąlygos) galėtų padidinti talpyklos ttl, ale skaityti šią DUK apie patarimai: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html, ir atkreipti dėmesį į jį:

1. Pridėti į vBET ignoruojamas puslapiuose kaip daug turinio, kaip manote, nėra svarbu, už vertimą
Sveiki, iki neseniai i neturėjo apriboti vertimų.

Visi puslapiai yra svarbu ... Aš tikrai dont suprasti savo pareiškimą ...


2. Naudoti nemokamą vertimo paslaugų pirmiausia

Aš naudoju nemokamas paslaugas, ir gavo uždrausta "Google" ir MS.


3. Norėdami išvengti siekiant laisvo vertimai apriboti per greitai - apriboti palaikomų kalbų. Pridėti naują laikas nuo laiko, kai jūsų atmintis yra pilna.

Aš įsigijo programinę įrangą, nes jums reklamuoti "automatinio vertimo į 52 kalbas", jei aš riboja palaikomų kalbų, kas yra turėti programinę įrangą?



4. Net jei jūs naudojate mokama vertimai - apriboti tų, kurios manote, yra svarbiausia jūsų forumą palaikomų kalbų. Ir net tada apriboti daugiau - po kartą, galite pridėti daugiau kalbų, jei rasite, kad išlaidos yra OK jums.

Aš iš tikrųjų nebuvo planuojate naudojant mokamas paslaugas. Tiesiog bandė užtikrinti, tai nėra kažkas mano pabaigos.


5. Jei nėra, naudojant API "Google" vertimo V1 - nėra aišku, savo duomenų bazės talpyklą ir išjungti automatinį valymą, arba bent jau pakeisti talpyklos metu gyvena daug ilgiau (nemokėti pat vertimų)

Kai aš esu naudojant talpyklos, mano BP auga unmanageble dydis ir avarijų. Tai atsitiko dėl kelių occations ir kad buvo priežastis, aš neįgaliesiems talpyklą. Mano forumas arti 4million pranešimų, todėl galite įsivaizduoti, koks didelis talpyklą būtų gauti.


6. Išvengti vertimo šlamštas, patikrinti pranešimų, kol tie skelbiami.

Anti spam įdiegtos sistemos, todėl neturi BOAD šlamštas.


Dar vienas dalykas, jūs galite naudoti šį nustatymą, sumažinti savo prašymą:

Aš jau nustatyta, kad 100 - nepadės.

harleyforum.se
02-10-11, 16:39
Aš įdiegta naujausia versija 4.4.2. Turiu šių nustatymų:

Naudokite "Google" API v2 - Nr.
Naudokite tik "Google" - Nr.
Įrašytas kaip Microsoft Application ID

Šiuo metu, lankytojai yra rasti puslapius be teksto, kalbas, išskyrus mano pagrindinis forumas kalba. Tai ne visuose puslapiuose ir kalbomis kaip kai kurie vis dar vertimus, bet tai dauguma jų. Pagrindinių TVS puslapio pavyzdys: http: / / saabworld.net/de/content/

Reikia greičiau nuspręsti imtis VBET žemyn, jei ten nesiruošia būti nustatyti šią problemą. Aš suprantu, jūs cant help dabartinę padėtį su nemokamai "Google" vertimai ketina mokamų versijų, bet tikimės, kad rasite, kad vėl darbo, kaip tai buvo VBET.

Taip. pačiu klausimu čia. :(

Prašome pastebėti, viskas prasidėjo ne rugsėjo pabaigoje! Visiems ta pati problema nuo tos datos. prieš 4.xxx ar prieš 2.xxx

samm1129
02-10-11, 18:39
Administratoriai: turiu ištrynėte produktą, nes neveikia. Tai oficialų prašymą kompensuoti.

vBET
03-10-11, 12:41
Sveiki.

Jūsų atveju parėmė Radek, bet todėl, kad jūs PM man tiesiogiai aš atsakyti. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad esate užblokuotas "Google" v1. 2-savo pareigas rašė, kad "Google" bandymas. Aš patikrinti adresą (rabroad.com/google2.php) ir tai yra jūsų rezultatas:

Nuo vertimo bandymas
Bandymo rezultatas: {"responseData": null, "responseDetails": "įtariamas Paslaugos Abuse sąlygos žr. http://code.google.com/apis/errors.", "ResponseStatus": 403}
Bandymo klaida:
Taigi tirpalas yra ne mūsų pusėje, tačiau jūsų pusėje ir jūs jau turite URL adresas kur eiti daugiau informacijos. Rasite ten forma turi susisiekti su "Google" ir Sužinokite, kodėl buvo užblokuoti. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad "Google" v1 rengiasi uždarytas, todėl jie įdėti daugiau apribojimų API naudojimo. Naujausia versija vBET leidžia jums naudoti "Google" v2 ir Microsoft vertimo API. Ir jei rūpesčius mes taip pat suteikti jums bandymus tų API - rasite čia daugiau informacijos: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad "Google" v2 ir Microsoft vertimo API, turite nustatyti atitinkamus API raktus į Admin CP - kitaip tų ne suteiks jums rezultatus. Microsoft taip pat vidaus naudojimo apribojimus. "Google" v2 taip pat turi naudojimo apribojimus, bet galite jį sukonfigūruoti save - tai tik valdyti savo išlaidas, nes "Google" v2 yra mokama. Visa informacija apie reikalaujama raktus, jūsų įtrauktų vBET konfigūracijos aprašymas ir prieinama jūsų Admin KP.

Jei norite naudoti tik nemokamai API, tada dabar jūs turite "Google" v1 ir Microsoft vertimo API - kabinoje turi ribas. Galite konfigūruoti vBET ne versti nereikalingų dalykų - galite blokuoti puslapių vertimo. Taip pat galite išjungti nereikalingų kalbomis. Todėl ribos bus pasiekti taip greitai. Radek rengia straipsnį apie tai, kaip apriboti jūsų vertimų išlaidas, kai tas ir kitų patarimų bus įtraukti. Šis straipsnis bus rasti greičiau DUK. Radek jau davė jums daugiau patarimai čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2407-translations-stopped-working-2.html#post10351
Atsiliepimas į savo užrašus apie užuominos:

Sveiki, iki neseniai i neturėjo apriboti vertimų.
Taip. "Google" nebuvo nustatytas ribas, kol neseniai. Prašome skųstis "Google", nes mes negalime nieko daryti su tuo. Tai tuos, kurie kelia jums ne mums.

Visi puslapiai yra svarbu ... Aš tikrai dont suprasti savo pareiškimą ...
Jūs galite apsvarstyti kai nėra svarbus 0 IT jums. Pavyzdžiui kai kurių puslapių, kurie gali būti laikomi ne svarbu išversti kai forume savininkai: narys puslapių, kalendorius, foto galerija. Tai tikrai ne jums, ką manote, kad turite kas nėra išversta.

Aš naudoju nemokamas paslaugas, ir gavo uždrausta "Google" ir MS.
"Microsoft" ribos yra laiko, todėl šalia intervalas turėtų būti išversti, kol pasieksite limitą ir pan. "Google" atveju turite forma "Google" instrukcijas, ką daryti - prašome pūdymas tas.

Aš įsigijo programinę įrangą, nes jums reklamuoti "automatinio vertimo į 52 kalbas", jei aš riboja palaikomų kalbų, kas yra turėti programinę įrangą?
Yra užuominą. Galite naudoti ją, ar ne. Žinoma, galite tiesiog tiesiog naudoti Google v2, mokėti už vertimus ir ne rūpi visus apribojimus. Manau, kad jūs neteisingai suprato, kas už tų užuominų. Jei norite, galite naudoti visų palaikomų kalbų. Patarimus yra apie tai, kaip ne pasiekti ribų greitai laisvai Vertimai API. Ir klausimas kokia taškas-daug mūsų vartotojai paklausė priešais klausimas, kas yra taško turintys 53 kalbomis, kai apie 8 suteikia dauguma pajamų ir eismo. Mes tiesiog teikia paramą 53 kalbų vertimo, naudojant išorės vertimo paslaugų teikėjų. Tai iki mūsų vartotojams nustatyti, kiek kalbų, jie nori remti. Taigi jūs turite atsakyti į šį klausimą, sau, nes kiekvienas turi skirtingą nuomonę apie tai:) Aš mačiau mūsų vartotojo puslapio tais atvejais, kai buvo įjungtas tik 4 kalbos, pavyzdžiui, (ir jis buvo, kai "Google" net neturėjo plano ribų arba sumokėta API)

Aš iš tikrųjų nebuvo planuojate naudojant mokamas paslaugas. Tiesiog bandė užtikrinti, tai nėra kažkas mano pabaigos.
Ne mažiau kaip iki 2012 m. kovo jūs neturite į. Po to bus taip pat skiriamas Microsoft. Mes tikimės, kad tol, kol šiuo metu mes taip pat kitų pasirinkimų:) Mums taip pat didelių nepatogumų, kad jų API, mokamos vertimo paslaugų teikėjų.

Kai aš esu naudojant talpyklos, mano BP auga unmanageble dydis ir avarijų. Tai atsitiko dėl kelių occations ir kad buvo priežastis, aš neįgaliesiems talpyklą. Mano forumas arti 4million pranešimų, todėl galite įsivaizduoti, koks didelis talpyklą būtų gauti.
Atkreipkite dėmesį, kad duomenų bazės wysypuje yra MySQL lygio, jūs galite kreiptis pagalbos ten. Dar vBET yra paruošti didelių talpyklas - mes turime įvairių talpyklos, kliringo strategijas. Taip pat jei jūs nenaudojate Google v1 galite išjungti talpyklos kliringo (Microsoft ir Google v2 leidžia į talpyklą forewer). Naudojant vBET be talpyklos yra daugiausia nerekomenduojamas.

Aš jau nustatyta, kad 100 - nepadės.
Tai padeda išvengti daug užklausų per sekundę. Vis dar galite pasiekti kitų riba - per daug ženklų per dieną. Be talpyklą jums teks šį klausimą visą laiką. Kai talpyklos visą, tada tik naujų pranešimų išvertė ir tada ji ne taip lengva pasiekti ribas. "Microsoft" sumažinti 4 mln. Simbolių per mėnesį (apie tai "Microsoft" atsakymas buvo suteikta prieš maždaug mėnesį).

Problema su Microsoft API yra, nes jums jau pasiekti jų ribos - pamatyti išdavimo aprašymą ir tirpalas aprašymą čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-4.html#post10396

Atkreipkite dėmesį, kad vBET yra visiškai stabilus čia - jis dar nėra pats - prašo už vertimą į išorės paslaugų teikėjų ir rezultatai. Tai teikėjas, kurie blokavo jums - vBET pristato, ką ji gavo - jokių rezultatų. Ir vBET prisiima ne atsakomybę visiems už tai - tai iki vBET vartotojas užtikrinti jo kanalizaciją, galėtų naudotis išorės vertimai. Tai yra mūsų licencinė sutartis - tai, kas jums susitaria:

BET yra naudojant išorės vertimo raštu paslaugos (APIs vertimas). Kadangi versija 4.4.0 ir 3.5.0 vBET yra gali naudoti daug vertimo API (faktiškai remiama: Google ir Microsoft vertimo API). Jums turi būti leista naudoti, remiama vertimo API, kuri galite sukonfigūruoti naudoti vBET. PAPRASTAS Podbielski Michał suteikia jums grąžinamąsias išmokas tuo atveju jei jūsų forumas yra užblokuotas uždrausta arba apribojamas bet kuriuo kitu būdu, bet naudojamas vertimo paslaugų, net ir atveju, jeigu kai/visi remiami vertimo paslaugos bus uždaryta. Jei norite, galite patikrinti mūsų vBET 2.x nemokamą versiją nėra "Google" vertimo paslaugos yra prieinamos jūsų forumas prieš pirkimo vBET 3.x/4.x, bet jūs vis dar turės teisė į grąžinamąją išmoką, jei jūsų forumas naudotis bet vertimo paslaugomis bus ribota jokiu būdu per naudojimo ir vBET 3.x/4.x. paprastas Podbieski Michał yra ne atsakingas jokiu būdu bet naudojamas vertimo paslaugų rezultatus ar jo efektyvumas ir pritaikymo neįgaliesiems.
Visą licencijos sutartis rasite čia: vBulletin įmonės Vertėjas Plugin (vBET) - licencinė sutartis (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php)
Mes neprisiimame atsakomybės ir mes tiesiog negali prisiimti atsakomybę už vertimo paslaugų teikėjų veiksmai nes tie yra 3rd šalys. Kaip norite, kad ne prisiimti atsakomybę už kažkas kurie apiplėšti banko;) Mes dirbame pridėti naują vertimo API - jei turite pasiūlymų, prašome rašyti:)

Bet kokiu atveju - nėra jokio pagrindo grąžinamąją išmoką. Tai iki užtikrinti jūsų serverio galite naudoti Vertimai teikėjams. Ir jūs sutinkate už tai. Taip pat pašalinti produktas nėra pagrindas grąžinamosios išmokos - tai jums ar norite naudoti vBET, ar ne. Jūsų licencija yra kaip savo megztinis - jums nuspręsti, ką norite daryti su juo. Naudoti ją arba įdėti į spinta. Mes ne suteikti grąžinamosios išmokos nes po pusę metų naudojant jį, galite nusprendė ne naudoti vBET daugiau. Tai jūsų licencija ir jūsų pasirinkimas, ką jūs darote su juo.

Jei manote, kad vBET turi visus klaida - prašome atidaryti naują temą klaidΰ skyriuje ir mes bus patikrinti. Vis dar bug taip pat nėra pagrindo grąžinamosios išmokos - klaidų yra įprastas dalykas programinės įrangos naudojimo ciklo metu ir taip pat sutinkate, kad tokie dalykai įvyktų.

Taigi jūsų prašymas grąžinti neturi pagrindo ir ji uždrausta. Labai atsiprašau jūsų klausimus, tačiau, kurie yra jūsų vBET pusėje konfigūracijos ir 3rd šalys ir mes negali būti atsakingas, kad - kas yra taip pat mūsų Susitarimo dalis. Taigi Prašome gerbti mūsų licenzijos sutartį.

Pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos šioje srityje? Jei vBET jau pašalinta aš manau, kad klausimas nėra egzistuoja daugiau. Ar tai teisinga?

Wulf, harleyforum.se - paprastai naudoti patarimų, įtraukti čia. Prašome naudoti Microsoft bandymo patikrinti, kas vyksta - jūs jau turite paaiškinimas apie galimą problemą į šį pranešimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad mes dabar per tyrimą apie kitų Vertimai API. Dabar tai lengva pridėti papildomos vertimo API parama vBET.

Wulf - aš pamačiau savo "Google" testą - tai versti iš anglų į lenkų. ATMINKITE, kad jums leidžia kitos vertimo API galima pareikšti ieškinį ir tokiu atveju naudojama Microsoft vertimo API, jeigu ji yra paremta (jį galite sukonfigūruoti kiekvienos kalbos poros - perskaitykite parametrą naudoti "Google" tik aprašymas). Taigi jūs galite turėti "Google" gerai ir Nr Vertimai kai užduoti tiems, kurie "Microsoft".

samm1129
03-10-11, 13:35
gerai. Pamiršti, grąžinamoji išmoka gali būti teisinga, apie tai, kad aš iš tikrųjų gavo naudoti programinę įrangą 3 mėnesių iki ji nustojo veikti.
Aš pastebėjau tvarkingas mažai ką nors nes aš pašalinta jis, mano eismo šoktelėjo iki 30 % minučių po pašalinti. Kad turi būti susijęs su programinės įrangos. Galite žiūrėti į tai dėl savo ateities pranešimai. Buvo stebėti nuo svetainės ir kas valandą, valandą eismo lieka 30 % daugiau tada kai programinė įranga buvo paleistas.

Tiesiog FYI.

vBET
03-10-11, 14:34
Mes matome nėra santykių tarp tų 2. Ypač, kad ten buvo net 24 valandas, nes pašalinami, vBET. Taigi jis nėra susijęs. Vežama ne linijinis ir jūs turite tik kai kurie laikinai eismo šuolis.
Paieškos bus tai indeksai, praneša, kad pašalinote vBET apie 3 mėnesius. Net robotai greičiausiai ne pastebėjau tai ir vis dar bando nuskaityti išverstų puslapių (galite padėti jiems ir nustatyti atitinkami įrašai robots.txt). Taigi ačiū už jūsų info, bet nėra nieko atrodo - tik sutapimas. Bet kokiu atveju Ačiū už info:)

gopalmm2
16-10-11, 15:11
Būkite tikri samm1129 - mano forumas eismo labai išaugo dėka vbet. vbet tikrai padėjo, traukdami daugiau tarptautinių nariai mano forumas ir padėjo daug iš jų, leidžiant juos peržiūrėti puslapius savo kalba. Vertimas nėra visiškai tobula, bet tai pakankamai mums suprasti vieni kitus ir kad buvo ko aš ieškau. Tai puikus priedas prie forumo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations