מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיית קידוד העברה לאחר שדרוג 4.9.2

Vetall
04-05-18, 18:26
. היי! לאחר שדרוג 4.9.2 תרגום אוקראינית היא:

\u0414\u0432\u0438\u0433\u0443\u043d\u0438

: מבולבל:

vBET
07-05-18, 07:36
נא לשלוח פרטים נוספים על בעיה זו. האם זה משפיע על תרגומים ישנים או רק אחד חדש? אילו ספקים תרגום אתה משתמש? בבקשה לתת כתובת URL לדף שבו אנו יכולים לראות את זה.
אתה יכול להתבונן זה על serwer שלנו? אם כן, איפה?

Vetall
07-05-18, 07:42
1. השתמש יאנדקס תרגום API עם vBET2. לב זה קידוד (/ u0414/u0432) רק עבור תרגומים חדשים 3. VBET לחזור 4.9.1-this היא לא בעיה.

vBET
07-05-18, 22:28
תודה על המידע. ננסה לשחזר את הכל בצד שלנו, ולתקן את הבעיה. אם יהיו לנו בעיות עם באג רבייה אני אשלח לך עוד כמה שאלות (לא הספקתי כתובת url של דף שבו אני יכול לראות את הבעיה - זה יהיה userfull מאוד, כי הטקסט המדויק שיש לך בעיות עם).

vBET
08-05-18, 16:33
עשיתי כמה בדיקות, בצד שלנו נראה תקין. אני גם בהשוואה קוד ממהדורות 4.9.2 ו 4.9.1, ויש אין כל שינוי בקוד התרגום (שינינו - צמדי שפות חדשות; ותצורה של כמה דברים קטנים בקובץ המוצר). . אעשה זאת PM לך לנסות לשחזר בצד שלך.

עדכון: עכשיו אני מבין הבעיה בצד שלנו אנחנו מדברים רק על כמה טקסטים תרגום לא שלם. נראה שזה רק על נושא. אנו לטפל ואף לשלוח לך מידע :)

עדכון 2: עשיתי כמה בדיקות, נראה כי הבעיה היא כאשר הוא מתורגם טופס רוסית אוקראינית (אין שום בעיה עם תרגום מאנגלית). ככל הנראה vBET שולח נתוני קידוד לא נכון וזה למה תוצאות שגויות. בדקתי את זה גם ב- 4.9.1 ובמקרה באותו עניין. האם אתה בטוח כי בצד שלך עבור 4.9.1 זה בסדר? חשוב, כי אני צריך לזהות האם הבעיה עם השינויים בקוד שלנו או משהו השתנה בצד יאנדקס.

vBET
09-05-18, 09:21
עדכון נוסף - לפי הבדיקות שלך שם הוא פסול יאנדקס תרגומים. על ההבדלים בין vBET 4.9.1 ו 4.9.2 ככל הנראה הבעיה עם מתרגם Apertium, כי ב- 4.9.2 הוספנו צמד שפות חדשות מ- ru בבריטניה. כתבת שאתה משתמש רק יאנדקס. אנא אשרו את המידע הזה הוא הנכון. אנחנו לא מסוגלים לשחזר את הבעיה על תרגום יאנדקס, עכשיו אנחנו מנסים לעשות את זה על Apertium.

עדכון: Appertium גם כנראה לא הבעיה. ניתן לך אנא צרו קשר על ידי PM כדי לקבל מידע מפורט יותר?

עדכון 2: אנחנו לא מסוגלים לשחזר את הבעיה על סביבת הבדיקות שלנו, אבל כאן זה מתרבה כל פעם. אולי vB גירסת משנה כאן אנא צור קשר על ידי PM.

vBET
09-05-18, 11:40
ברגע זה גילינו סיבת הבעיה. מתי Apertium המשמש עם מסד הנתונים UTF-8 קידוד אנו שולחים שאילתה בתבנית שונה ויש תגובות /u אלה. כאשר מסד הנתונים באווירה שונה, אז יש אין בעיה עם זה. אנו נעדכן את הקוד שלנו לטפל כראוי, פתרון יפורסם כאן.

vBET
09-05-18, 16:28
. נראה שמצאנו פתרון עבור הנושא. אנחנו רוצים לבדוק אותו בהתאם גם במאגר לא UTF-8, כדי למנוע בעיות עם קידודים שונים. פתרון ייכללו במהדורה הבאה. עד אז אתה יכול להישאר עם vBET4.9.1 או להשתמש vBET4.9.2 עם Apertium זמינה, או להשתמש vBET4.9.2 עם זמין Apertium רק עבור אוקראינית (צריך לשנות את התצורה קבצים).

אנא שימו לב כי כבר שבור תרגומים לא יתוקנו באופן אוטומטי. אלה יש לשנות באופן ידני, באמצעות תמיכה התרגום הידני, או יוסרו ממסד הנתונים.

vBET
10-05-18, 08:51
במהלך בדיקות גילינו כי עבור הלא-UTF-8 מסדי נתונים Apertium אינו מבצע תרגום בכלל מרוסית אוקראינית, רק מחזירה טקסט עם שינויים ספורים בלבד. זו אשמתנו - אנחנו שולחים שם טקסט בתבנית הלא נכון. זה יתוקנו בקרוב.

vBET
22-05-18, 10:57
כבר יש לנו פתרון לבעיה זו. זה ייכללו במהדורה הבאה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1