PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Új felhasználói fiók aktiválása nem naplózza a felhasználó



norku
18-06-11, 22:58
Én "E-mail cím a regisztrációs" be van kapcsolva a vBulletin, és mivel én telepített vBET 4.4.0 Úgy vettem észre, hogy amikor egy új tag rákattint a aktiváló linket, hogy nem automatikusan bejelentkezve Ez okozza számomra problémát, mert ezek az emberek továbbra is a "felhasználók váró aktiválás csoport, kivéve, ha kattintson körül egy kicsit, és kap egy üzenetet vb elmondta, hogy jelentkezzen be, hogy a tartalmat.

Vagytok tisztában semmit vBET ami okozza ezt? Azt kérdezték a probléma a vBulletin, és a válasz az volt, hogy vagy volt egy cookie probléma vagy ott lehet a mod konfliktus. Régebben tools.php, hogy ha kellett állítani a cookie domain és utat vissza az alapértelmezett, de már az alapértelmezett beállításokat.

Lennék hálás, ha meg tudná nézze fiúk és látni, hogy ez talán valami köze vBET. A probléma az, költségszámítás számomra tag azt szeretném, hogy a mélyére.

norku
19-06-11, 12:54
Kérjük, törölje a fiúk. Megtaláltam az okát. Ez egy másik mod.

kamilkurczak
19-06-11, 13:19
ok, ezért zárva lesz:)

norku
24-06-11, 12:27
Csak info: A mod volt Lancerforhire a "Paid Regisztráció". A probléma az volt okozta korai béta verziója a mod, de a legújabb verzió (2.0) tökéletesen működik.

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
köszönöm a megerősítést:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1