PDA

View Full Version: Moram znati ako Vbet će raditi s DBseo



Lion Group
03-11-14, 17:13
Hi Guy-a Ja sam trenutno radi VBseo. Ja bih ga zamijeniti s DBseo i Vbet. Moram znati da li će raditi prije nego što ga kupiti. Nudite usluge instalacije.

Hvala na pomoći

Marcin Kalak
04-11-14, 14:16
Mi ne planiramo podržati DBSEO u ovom trenutku. Podupiremo prijateljske URL-ove. Tako vBSEO korisnici mogu ostati s vBSEO ili prebaciti na prijateljski URL-a.

Lion Group
08-11-14, 22:47
VBseo je mrtav tech. DBseo je daleko najbolji SEO opcija spominje. To bi puno smisla za podršku DBseo. To bi vaš proizvod mnogo više povjerenja. Bilo šanse da bi prilagođeni kod to raditi za nas? za naknadu?

Marcin Kalak
12-11-14, 10:04
U ovom trenutku ne planiramo da se integriraju s dbseo. vBulletin ima svoje domaće prijateljski URL-ova. Možete pokušati sami integrirati na vlastiti rizik, ali budite svjesni da ako promijenite vBET kôd onda ćete morati ponovno promijeniti nakon svakog vBET ažuriranja.

ctrenks
27-11-14, 17:22
Moram to raditi s DBSE ili trebam neki pomoć kako bi riješili rupe u VBSEO! Upravo sada sam pokušavao ukloniti VBSEO ali VBET je uzrok pogreške zove vbseo datoteke :(

Marcin Kalak
28-11-14, 10:29
Ako želite ukloniti vBSEO prvo ukloniti integracije vBET s vBSEO u vBSEO datoteke i .htaccess.
Ako nemate problema s vBSEO bez integracije, ali imate problema nakon integracije onda molimo stvoriti novu temu i pisati sadržaj pogreške.
Ako promijenite SEO na DBSEO onda možete pokušati sebe integrirati na vlastiti rizik, ali budite svjesni da ako promijenite vBET kôd onda ćete morati ponovno promijeniti nakon svakog vBET ažuriranja.

ctrenks
29-11-14, 22:07
Samo iznenađen što dalje nude podršku za proizvod koji je iskoristiti.

ctrenks
30-11-14, 05:34
Uklonjeno .htaccedd kod za vbet SEO i svi linkovi promijenio od / lang / stranice na stranicu? Lang = sranje, tako da nije rješenje. Ja ću ga razboj preko opet sutra i vidjeti, a šanse za integriranje to za naknadu? Najmanje zaustavi ostavljajući ljudi misle da instalirate vbseo je dobra ideja u ovom trenutku.

Marcin Kalak
01-12-14, 09:07
Ako ste uklonili integracije vBET s vBSEO u .htaccess datoteku i datoteku /vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php, /vbseo/includes/functions_vbseo_url.php onda ste privremeno onemogućite vBET.
vBSEO će potom analizirati linkove na forumu jeziku.
Promjena veze će tada nije povezana s vBET.

Možemo vam pomoći ukloniti integracije vBET s vBSEO, ali kasnije mijenjati veze ovisi o vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1