PDA

View Full Version: Riješen Potporu u okviru Circunstances To Sve ostalo Pratite



techanalyst
12-10-11, 22:14
Bolesni prihvatiti podršku dok:

1.) Nema kod promjene ili modifikacije trećih dodataka ili sama vBulletin
2.). Nema onemogu dodataka

VBulletin, VBSeo i Dragonbyte imati Boga prava na mojim forumima i oni to ne učinite bilo koju od gore

vBET
12-10-11, 22:16
Već je rečeno - da. Mi ćemo biti sretni da vam pomoći :)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Bez ikakvog kod promjena, ili opcija promjena u bilo kojem terapijskom čep trčanje

vBET
13-10-11, 00:28
Bez ikakvog kod promjena, ili opcija promjena u bilo kojem terapijskom čep trčanje

TOČNO! Mi ga već napisao za vas nekoliko puta. I baš uklonili zadnji post ovdje - molim te ne ponoviti svoje poruke iznova i iznova - smatra se da je SPAM i bit će uklonjeni. Nema smisla da se u krug.

Tako da je već nekoliko puta potvrdio da ćemo je nema kod ili OPCIJA promjene u i drugih dodataka trčanje. Također ćemo DISSABLE NIŠTA. Baš kao što ste željeli.

Dakle, molim vas zaustaviti stvaranje isprika i pustiti nas u - ja stvarno sumnjam da problem zaista postoji niti želite imati vBET funkcionalan na vašem forumu. Ovo je napisano bez namjere osobni napad - ja samo želim vam reći da u mom dojmu da izgleda kao da nas ne žele tamo (a znamo da li vam podršku osobu na forumu - što je napisao sami - također bi mogao uvijek postaviti privremeni pristup ili ispitnu forum s korisnicima datuma uklonjen ako postoji nešto presudno, ali to nije - što je napisao da je podrška za različite modove ima pristup vašem forumu). Dakle, u stvarnom zasićenja osobno sam lutati što je razlog takvog ponašanja? I kao mogućnosti mislim da bi to pitanje moglo biti gore (stvarno ne postoji) samo da imaju razloga za vrisak za povrat. Bez osobni napad - stvarno vrištala za to koriste gornje slučajeve i stvarno je već napisao nekoliko lažnih izjava trebam uzeti u razmatranje da možemo raspravljati ovdje ne postojeći problem sastavljena za prisiljavanje povrat. Ja ne kažem da to učinite - Ja samo želim staviti vašu pažnju kako se to može izgledati i molimo vas da nam samo pokazuju da problem zaista postoji i naravno da nam dopustite da vam pomoći u slučaju ako imate problema s nestankom citati za odgovor.

Dakle, još jednom - MI neće promijeniti drugih dodataka konfiguraciju ni kod niti onemogućiti ništa. Dakle, nema više isprike - samo recite nam raditi na pitanje je li to stvarno postoji. Ne kažem da nije, ja sam samo reći imam razumne sumnje o tome. Ja samo želim da znate da imam razloga sumnjati u to. I imajte na umu da ću biti jako sretni da vam pomoći i da vBET radi ispravno na vašem forumu, ako ste upravo to žele i dopustiti za njega.

Ja je 01:30 noću u našoj zemlji - tako da ćemo otići tamo kasnije.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Zapravo ja ne želim to raditi, Im zapravo lov dolje druge prevoditeljske dodataka. Ja doista želim ovaj rad, ali ja znam za činjenicu da ste dobili pristup opcije ćete promijeniti u vbseo ili vBulletin, što je ono što ja ne želim. Dakle, vaš plugin ne radi kao što sam i za očekivati, taj vrlo fer pretpostavci, ne rade jer "kupac" bi htio. Vodim dosta, Photopost Pro, VBTube itd, sve kupio i brand besplatno, sve Zmaj bajt, vbseo, vBulletin itd itd, nikad jednom morati sam zatražio povrat zašto? Jer oni "Radila sam kao očekuje"

Nazivao si me hahar? Možda želite pitati o devet drugih plugin usluga i ljudi rade tematski rad, nikada Ive jednom morao tražiti povrat novca, niti je itko od njih me zovu hahar

Bio sam s obzirom na to dok me nazvao hahar, opet vrijeđati običaj i očekujem ih da rade s vama?

Im ne okrivljuje svoj softver, Im samo navodeći svoj softver nije dobro za moj forum, ja ću pronaći neki drugi prijevodi plugin koji ne zahtijeva to, i ja ću samo uzeti u obzir to $ 200 + pouka

techanalyst
13-10-11, 01:00
Zapravo, umjesto povrata novca staviti link ili obavijest do navodeći promjene koje su potrebne prije kupnje, id a znate da je moj 200 + lekcija pomogao netko drugi iz

Ili

Ill držati licence i ne koristiti softver do "Ja kupac" znam taj njezinih u boljoj formi za korištenje? A za to vrijeme sam ga posjedujete i ne koristiti ga nećete početi brojati 365 dana ažuriranja dok sam ga početi koristiti

vBET
14-10-11, 23:06
Zapravo, umjesto povrata novca staviti link ili obavijest do navodeći promjene koje su potrebne prije kupnje, id a znate da je moj 200 + lekcija pomogao netko drugi iz

Ili

Ill držati licence i ne koristiti softver do "Ja kupac" znam taj njezinih u boljoj formi za korištenje? A za to vrijeme sam ga posjedujete i ne koristiti ga nećete početi brojati 365 dana ažuriranja dok sam ga početi koristiti

Nema promjene u kodu su potrebni uopće raditi vBET s vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
... Stvarno sam htjela ovaj rad, ali ja znam za činjenicu da ste dobili pristup opcije ćete promijeniti u vbseo ili vBulletin, što je ono što ja ne želim. Dakle, vaš čep ne rade kao ja bi se očekivati ...

Ovo je samo više nego apsurdno izgovor - znaš budućnost ... Znate li znali brojeve za loto? ...

Vi se uvjerio nekoliko puta da ne konfiguracija drugih dodataka ni vBulletin će biti promijenjene. Ovo je samo još jedan izgovor. Bez obzira da pišete da ga želite funkcionalna, kad ono što trebate učiniti je protiv svoje riječi. Ako želite imati vBET radi na vašem forumu da bi dopustili da vam pomogne. No, to nije moguće pomoći kada pitanje je sastavljena samo prisiliti povrat - što savršeno će osloboditi cijelu vaše ponašanje u slučaju ako je to prijevara. U ovom trenutku taj problem se smatra mogućim prijevare i zatvorena jer nema pomoć potrebna.

Mi smo ovdje da vam pomoći s vašim pitanje je li to stvarno postoji :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1