PDA

View Full Version: vbOptimise



tavenger5
16-11-10, 16:27
Ja sam, nažalost, još uvijek imate problema s korištenjem vbOptimise i vBET zajedno. Ako omogućite gost cache, koji sprema sve stranice za goste u memcache, vBET stranica gube CSS i napraviti bez prevesti ispravno.

Bilo koji ideja?

kamilkurczak
17-11-10, 09:49
i kada vBotpimise je onemogućen - gost predmemorija stil djela Boga ili ne? Želio bih to provjeriti. Želio bih da provjerite svoje web izvora.

moman
17-11-10, 15:48
Ja sam, nažalost, još uvijek imate problema s korištenjem vbOptimise i vBET zajedno. Ako omogućite gost cache, koji sprema sve stranice za goste u memcache, vBET stranica gube CSS i napraviti bez prevesti ispravno.

Bilo koji ideja?
memcache nije dizajniran da predmemorija velikih količina podataka (> 1 Mb po defaultu). Možda je to ono što je uzrok problema?

Im 'koristeći vBET, vBoptimise, Memcache i APC na moj server bez problema, ali ja sam trčanje stariju verziju vbet koja nema gost datoteke predmemorije.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1