PDA

View Full Version: Riješen stotine php pogrešaka



MOGmartin
20-09-10, 17:14
Hi there,

nakon nekoliko dana rada besprijekorno, čep danas generira stotine php pogreške.

dovoljno da ubije moje hosting, koji se nalazi na rackspacecloud (cloudsites), tako da jedva bi se opisati kao "nije dovoljno moćan!".

ovdje su pogreške:

19-rujna-2010 20:25:25] PHP Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_shutdown () in / mnt/stor1-wc1-dfw1/381384/www.seoforums.org/web/content/includes/functions.php ( 7036): eval () 'd code on line 2
[19-rujna-2010 20:25:25] PHP Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_shutdown () in / mnt/stor1-wc1-dfw1/381384/www.seoforums.org/web/content/includes/functions.php (7036): eval () 'd code on line 2
[19-rujna-2010 20:25:26] PHP Fatalna pogreška: Poziv na nedefinirano funkciju vbet_global_shutdown () in / mnt/stor1-wc1-dfw1/381384/www.seoforums.org/web/content/includes/functions.php (7036): eval () 'd code on line 2


bilo koji ideja / rješenja?

MOGmartin

vBET
20-09-10, 17:38
To Checkint ... Će dati detalje u nekoliko trenutaka.

vBET
20-09-10, 17:44
Moramo imati različite vB4.x inačicu od tebe, jer ne vidimo niti kuka kod u poined liniji. Molimo, pošaljite nam kod aroung linija 7036 od / includes / functions.php datoteku.

MOGmartin
20-09-10, 17:58
linija 7036 je ovo:

($ Kuka = vBulletinHook:: fetch_hook ('global_shutdown'))? eval ($ kuka): lažno;

te u kontekstu:


if (! $ vBulletin-> opcije ['bbactive'] i! ($ vBulletin-> userinfo ['dozvole'] ['adminpermissions'] i $ vBulletin-> bf_ugp_adminpermissions ['cancontrolpanel']))
{/ / Forum je onemogućen, a to nije netko s admin pristup
$ VBulletin-> userinfo ['badlocation'] = 2;
}

if (class_exists ('vBulletinHook', lažne))
{
($ Kuka = vBulletinHook:: fetch_hook ('global_shutdown'))? eval ($ kuka): lažno;
}

MOGmartin
20-09-10, 18:00
ps. svoje VB4.06

vBET
20-09-10, 18:31
OK - to je već riješeno (bik je imao prije), te će biti uključeni u sljedećem izdanju.

Za brzo popraviti molim:
1. Idi na Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager
2. Pronađite i uređivanje čep "Write cache memorije gost"
3. Dodaj na početku:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');

MOGmartin
20-09-10, 19:48
OK - to je već riješeno (bik je imao prije), te će biti uključeni u sljedećem izdanju.

Za brzo popraviti molim:
1. Idi na Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager
2. Pronađite i uređivanje čep "Write cache memorije gost"
3. Dodaj na početku:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');

fantastičan hvala!

Ja sam napravio obnove, te će ga pratiti kako bi Vas obavijestili ako je problem riješen.

hvala za tvoj fantastičan podršku,

MOGmartin

MOGmartin
21-09-10, 08:19
Mogu potvrditi da je site je vodio dobro preko noći, i sada je na poslužitelju opterećenje:

1.10 1.20 1.16

sa 105 članova on-line, tako da je njegova trčanje savršeno brzo.

Hvala još jednom,

MOGmartin

vBET
21-09-10, 12:40
Veliko hvala za potvrdu NAD drago da ste zadovoljni s našim proizvodima:)

linuxtuts
15-01-11, 00:07
OK - to je već riješeno (bik je imao prije), te će biti uključeni u sljedećem izdanju.

Za brzo popraviti molim:
1. Idi na Admin CP -> Dodaci i Proizvodi -> Plugin Manager
2. Pronađite i uređivanje čep "Write cache memorije gost"
3. Dodaj na početku:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');


Hvala soooo puno! Ja tražiti odgovor prije nego što su i patnje s ovim problemom već mjesecima.

To je FIKSNA!

Hvala, Brian R. Wallace

vBET
15-01-11, 21:32
Hvala soooo puno! Ja tražiti odgovor prije nego što su i patnje s ovim problemom već mjesecima.

To je FIKSNA!

Hvala, Brian R. Wallace

Samo pitajte nas sljedeći put;) Mi smo ovdje za vas:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1