PDA

مشاهده نسخه کامل : حل ترجمه کتابچه راهنمای کاربر ذخیره نمیشود

WF84
07-01-13, 13:07
دستی به ترجمه من از صفحه ذخیره نشده است، وقتی که من استفاده از دفترچه راهنما کلیک کنید ترجمه و متن من می خواهم به ویرایش و سپس ذخیره کنید. متن اصلي پس از انتخابات پارلمانی ايران از اين صفحه هنوز هم وجود دارد..vbet نيز در اين تاريخ در admincp ویرایش نشده است. کلیک روی دکمه ذخیره کافی است درست است ؟

Marcin Kalak
08-01-13, 16:53
بله، کلیک کردن بر روی دکمه ذخیره به اندازه کافی مناسب است.
شما در مرورگر شما کوکی ها را پاک کنید.
شما که اطمینان حاصل شده است در admincp - > حافظه پنهان vbet - > پایگاه داده حافظه پنهان - > استفاده از پایگاه داده حافظه پنهان است و به افراد معلول admincp - > حافظه پنهان vbet - > پایگاه داده حافظه پنهان - > استراتژي براي پاك كردن حافظه پنهان.

WF84
08-01-13, 17:23
هنوز کار نمی کند، و علامت سبز زیر در حالت ویرایش متن را نگه می دارد حتی زمانی که من کلیک کنید غیر فعال کردن دکمه ترجمه کتابچه راهنمای کاربر

Marcin Kalak
08-01-13, 23:01
از چه مرورگری استفاده می نمایید؟

WF84
18-01-13, 09:16
گوگل کروم

Marcin Kalak
18-01-13, 13:32
من آن را و آثار ترجمه کتابچه راهنمای کاربر در انجمن ما در این مرورگر تست شده است.
لطفا PM جزئیات دسترسی مرا به FTP ADMIN CP و. من بررسی آنچه در جریان است وجود دارد :)

Marcin Kalak
12-02-13, 10:33
بدون پاسخ - در نظر گرفته شده در این موضوع رفته است. اگر نه لطفا اینجا بنویسید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1