PDA

View Full Version: Minu lugu vBulletin Enterprise Tõlkija



RootShell
04-11-09, 22:48
Hi! Hakkasin eelmisel nädalal minu uus foorum prantsuse praeguse teabe ja lahendada probleeme, pärast paigaldamist addon ja esimene indekseerimine on otsingumootori Google, märkasin, et lehed on indekseeritud mitmes keeles, nii et ma nautida palju külastajaid erinevate riikide ja keelte Mul on ka tulude jagamise süsteemi paigaldatud Google Adsense on minu foorum, nii et ma on palju liikmeid samal ajal. See tekst on kirjutatud prantsuse, tänu Michał Podbielski me kergendada tõlke abiga selle tugeva taotluse. See on alles algus: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations