PDA

View Full Version: Lahendatud VB 4.1.4 ja vbet 4.2.3 - jama



norku
15-06-11, 15:37
Lihtsalt uuendatakse Vbet 4.3.0 ja on palju probleeme toimetaja lehe vastata niit ',' Muuda postitust ',' Mine arenenud "üleminekul mis tahes keeles teiste foorumi default. Lehekülg on segane ja tundub, et inglise ja teiste keelte segatud nuppe.

Olen proovinud laadida manust, nii et probleem saab vaadata siin, aga see ei ole asi, mida ma teen.

norku
15-06-11, 16:07
Väga veider. See ainult tundub juhtuda minu admin konto. I testitud paar alias kontod ja nad on ilusad ....

vBET
15-06-11, 16:19
Ma kontrollisin seda kasutades konto andmeid, mida PM ja ma ei leidnud teema. Palun kirjeldage täpselt samm-sammult, kuidas reprodutseerida oma foorum.

norku
15-06-11, 16:29
Jah, probleem tundub ainult mõjutada admin kontodele. Palun kontrolli oma PM

Tänan

vBET
15-06-11, 16:48
Kontrollitakse uuesti ning leiti ainult üks küsimus - kui ma olen tõlgitud lehekülje ja mõned kiire vastus, siis pärast läheb arenenud näen tõlgitud sisu. Me võime reprodutseerida meie foorum nii me hoolitseme selle kohta.

Ma ikka ei leidnud küsimus "muuda postitus" või "vastata thread". Palun anda täpseid juhiseid, kuidas paljundada - samm-sammult, alates koos konto, millest alates URL.

PS.
Palun puhasta oma test kirjad / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Tänu Michal.

Ma annan täpsed sammud, kuidas paljuneda paar minutit

norku
15-06-11, 17:01
Kui sul sisse logida kasutades mannekeeni admin konto saatsin ja tehke järgmist näed mida ma mõtlen:

1.
avage ühtki teemat
klõpsa vastuse niit "ja siis" Mine Täpsem "- css on okei.

2.
Muuda keel teistele keeltele klõpsates lipud allpool navriba
avage ühtki teemat
klõpsa vastuse niit "ja siis" Mine Täpsem "- css on segane (eriti alla ckeditor box)

vBET
15-06-11, 18:08
Ma ei näe seda. Aga sa ei anna täpseid juhiseid. Mis thread olete vastates - seda saab asja. Sa ei öelnud mis keeles ma peaksin lüliti. EXACT tähendab täpne - ei ole ruumi sõna "kõik". Äkki teil on mõni küsimus vale tõlge tulemused puhverdatud või midagi sellist. Siis ma ei näe, mida sa näed on teiste Niit ja muus keeles.

norku
15-06-11, 19:06
Mul oli täpne:)

see juhtub ainult admin kontodele

see juhtub kõik teemad

see juhtub, sõltumata keelest olete oma usercp

see juhtub sõltumata sellest, millise lipu klõpsate all navriba

Ma näen sama probleem, kui ma sisse logida kasutades mannekeeni konto andsin teile. Seadsin sinu poola nii et sa ei näe probleeme seni, kuni klõpsate ühel lipud (mitte Poola lipu ilmselt) all navriba ja seejärel vaadata niit, klõpsa vastuse, siis minge arenenud.

vBET
16-06-11, 01:52
Mul oli täpne:)
...
see juhtub sõltumata sellest, millise lipu klõpsate all navriba

Seadsin sinu poola nii et sa ei näe probleeme seni, kuni klõpsate ühel lipud (mitte Poola lipu ilmselt)

Ja see on asi - Olin kontrollimiseks Poola: p Nagu näete - miski pole selge ... Eriti kui te kirjutate samal ametikohal, kui see juhtub kõigi tõlgete ja ilmselt mitte poola keelde;)

Mul on 3 öösel kohe, nii et ma vaadata seda hiljem uuesti. Loodan, et see on OK teile:)

vBET
16-06-11, 08:21
Olin seal just nüüd, kuid juurdepääs andmete admin fake konto loonud enam ei tööta.

norku
16-06-11, 10:21
Ja see on asi - Olin kontrollimiseks Poola: p Nagu näete - miski pole selge ... Eriti kui te kirjutate samal ametikohal, kui see juhtub kõigi tõlgete ja ilmselt mitte poola keelde;)

Mul on 3 öösel kohe, nii et ma vaadata seda hiljem uuesti. Loodan, et see on OK teile:)

:)

PM on teel uue võltsitud admin

vBET
16-06-11, 16:19
Ma lihtsalt chcked uuesti. Ma võrreldes hoolikalt ei tõlgita newreply.php koos tõlgitud newreply.php ja ma ei leidnud css küsimus ...

Ma tõesti ei näe probleemi. Võib-olla ma ei tea, kust otsida. Palun anda täpseid juhiseid. Samm-sammult. Ilma sõnu nagu "kõik". Lihtsalt anna täpne teema alustada, täpne tõlge minna, täpne väärtus kirjutada kiire vastuse enne üleminekut arenenud üks. Ja kirjeldada, mida sa näed valesti siis - pärast üleminekut.

norku
16-06-11, 21:46
:) Kui ma saaksin lihtsalt saata paar pilte ...

Uskuge mind, ma seda täpselt. Probleem on nähtav minu jaoks kõik teemad - see ei ole tähtis, milline sa klikkida.

Sama keele lipud all navriba. See ei ole tähtis, milline neist valida.


Lähme:

Vaikimisi keeleks on seatud poola usercp mannekeeni admin konto, et kui logid sisse siis vaatamise foorum / PL /

Mine forumhome ja kliki mistahes teema.

Vajuta "Redigeeri postitust" mis tahes post

Vajuta "Mine arenenud"

Te peaksite nägema mingeid probleeme mis tahes etapis.



Nüüd

klõpsa ükskõik millise lipu all navriba (mitte Poola lipu ilmselt:))

Mine forumhome ja kliki mistahes teema.

Vajuta "Redigeeri postitust" mis tahes post (näed jama algus ...)

Vajuta "Mine arenenud", et näha, täis puhutud jama.


Edit:

Võite täita sama trikki vastates thread ja siis "go arenenud"

vBET
16-06-11, 22:18
Ma ilmselt ei näe, mida sa mõtled ... Aga sain teada, et olete sisse lülitanud võimalus, mis näitab Google taotlused ja ooteaeg - see muudab tulemusi ainult administraatoritele (lisades infot tõlkida ühendusi ees kogu vastuse andmed), nii et võibolla see on põhjus. Palun kontrolli oma tulemusi välja lülitatud võimalus Translation reaktsiooniaeg.

Kui ikka juhtub, siis palun saatke mulle kuvakaappauksia terava valdkondades, mis on valesti. Ma lihtsalt võrreldes iga osa tulemust lehekülje poola ja itaalia keelde ning ma ei näe mingit erinevust paigutuse. Kas sa kesa oma juhised konto tegite meile?

Lisaks veel üks asi, mida saab siin kõige tähtsam - mis brauserit sa kasutasid? Nagu ma ütlesin on vaja täpseid juhiseid. Me peame teadma, igal sammul sa tegid. Algusest peale - nii avate brauseris X. ..
Ka juhised sa andsid praegu ei suuda söötis ... Ma pean külaline mida sa mõtled.
1. Ei ole ühtegi link nimega "forumhome" poola keeles tõlke (tähele, et sa endale, et ma olen olemas). Kumba sa mõtled? See üks mis on nimega "Home" ingliskeelse versiooni või "Foorum". Kui "Foorum" - milleks - te kirjutasin ma algusega kell / foorum / pl ...
2. Pärast eelmise samm sektsioonist 1. Ma ei saa teha esimene samm 2. sektsiooni, sest puuduvad lipud kuvatakse ...

About "näete jama algus" - mida sa mõtled? Kui sa mõtlesid, et sisu toimetaja on juba tõlgitud (mitte algtekstis), siis selles küsimuses on teada ja juba parandatud vBET4.4.0 (vt siit infot Selles numbris: Kui see on midagi muud siis jälle ma ei tea, mis see on umbes ...

Pange tähele, et paljudel juhtudel kirjeldus sa andsid piisaks esimest korda. Ikka siis, kui meil on küsimus näha, mida klient tähendab ja me ei saa paljuneda siis peame teadma täpselt asju, mida ta teeb. Palun esitage meile pilte - võib-olla me praegu küsimus, vaid mööda minna. Kui me näeme veel midagi, mis on pilte siis pean paluma sind jälle juhiseid, kuid väga täpne. Ilma ühegi otseteed. Täpselt, kuhu minna, mida link klõpsatud (mida tegelikult nähtav link nimi - iga tõlke nimi on erinev). Aga võibolla on see lihtsalt üks brauser küsimus, seega palun andke meile nimi brauser oli kontroll. Meil oli kasutada Opera selle eest.

norku
16-06-11, 22:34
Hi,

Ei ikka sama. Kui sa lähed oma usercp ja uue default keel (ükskõik mis keeles) ja seejärel salvestada. Mida sa näed? Sa tead mida ma mõtlen "jama", kui sa seda näed. See on väga selge. Kasuta Firefox. Kasuta IE - hullem

vBET
16-06-11, 22:43
Just nüüd ma olen leheküljel / forum / PL / usercp.php ei teinud mingeid muutusi ei saa, sest puuduvad tõlked tulemused - pooled tekstid on puudu. See näeb välja nagu teil on Google ühendus küsimus. See, mida on juba kuvatud on lihtsalt juba puhverdatud ja puhata ei saa tõlkida, sest Google ühendus küsimus.

Palun saatke googletest.php alates vBET pakett (in / do-not-upload/tools directory) oma domeeni peamine kataloogis. Mine brauseriga kirjutada url teie_domeen / googletest.php ja ütle näete vigu.

See on põhjus, miks ma kirjutasin teile anda täpset lingid kuhu minna - ma ei suutnud näha selle küsimuse juba Puhverdatud tulemusi, kui see on tõesti Google ühendus välja ja see välja näeb.

Palun öelge, millised on tulemused Google test. Samuti me kontrollime seda ise, kui teil see juba oma server.

norku
16-06-11, 22:49
Alustades tõlge test
Katsetulemus: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test error:
Ühenduse loomise aeg (ms): 47,6909179688

"Täpne" on täpne ainult siis, kui probleem on ilmne. Ma lihtsalt koormatud foorum IE ja see on peamised probleemid, mida ta ei ole paar tundi tagasi. Probleeme ma kirjeldatud teile päevasel ajal olid juhtub, kui ma kirjeldada neid. Mul oli täpselt ...

norku
16-06-11, 22:54
Hetkel probleem leheküljepaigutus on segi on tekitanud, muutes oma vaikekeele muu. Sa näed, mida ma mõtlen kui sa seda koos dummy konto. Mine oma usercp ja muuta oma vaikimisi keeles. Salvesta, et seade. Mida Sinu usercp lehele välja näeb? Muuda oma default langiage tagasi Poola ja salvestada. Exit usercp ja minna foorum nimekirjad. Kliki Hispaania lipu all. Mine tahes post ja proovige seda muuta. Näete mida ma mõtlen.

vBET
16-06-11, 23:33
Te jätate ühe olulist teavet - Ma ei saa muuta kasutaja default keeles, sest tõlget testx oli puudu - ei olnud sidemeid ta.

Sul oli katki cache. Ma lihtsalt välja lülitatud andmebaasi vahemälu ja User CP leht näeb välja kena nüüd. Keerasin uuesti sisse ja see on tore. Ma lihtsalt puhastada kogu vahemälu olla kindel, et see ei ole vahemälu probleemi.

Palun kontrollige sa ikka veel küsimus teile kirjeldada. Kui jah, siis minge Admin CP -> vBET Cache -> Database Cache ja lülitage ajutiselt välja vahemälu. Saate te ikka veel küsimus cache keelatud. Turn cache uuesti sisse.

Vastavalt googletest.php sul ei ole mingit seost küsimustega praegu.

Pärast puhastamist cache ma hinnata oma juhiseid Opera brauseri (versioon 11.11):
- Alates User CP Muutsin kasutaja vaikekeele vorm poola saksa keeles. Lehekülg näeb kena ja on saksa keelde.
- Ja siis jälle muutunud Poola - ikka tore ja poola tõlge.
- Läksin forum noteerida Poola tõlge klõpsates link Forum lähedal link Dom.
- Lülitamisel Hispaania (klõpsates lipp).
- Siis läks thread / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (kutsenimetus: SideCap, Bueno o malo?)
- Ja klõpsatud võimalus muuta post (möödunud post). Ma näen üks küsimus: tekst on tõlgitud ajax toimetaja (nagu ma eespool kirjeldatud on juba lahendatud 4.4.0), aga paigutus on OK - no css küsimus.
- Siis läksin Advanced klõpsates nuppu ajax toimetaja ja samuti ei näe ühtegi küsimust koos CSS.

PALUN - reageerida sellele postitusele:
Saada meile pilte. Öelge mis brauserit sa usd ...

Pole mõtet, et me teeme seda uuesti ja uuesti ... Kui tõesti me ei tea, mida teed ja sa ikka ei kesa meie juhiste järgi ning ei andnud meile täpsed juhised. Nii et me tegime seda vastupidises suunas - andsime teile täpne samme tegime. Tegime seda Opera. Ja me ei leidnud CSS probleem. Meil on isegi võrreldes lehel ei tõlgitud lehekülje olla kindel, et tundub, et see peaks olema ja putka lehekülgedel ootab sama (erinevate tekstide muidugi). Nüüd võid teha neid samme, mis on sisse loginud konto andis meile, on Opera brauser ja saatke meile ekraanipildid koos kirjelduse, mis on valesti seal. Kuna me ei näe seda: (ja me tõesti tahaks seda näha, õige ja lähedane:)

norku
16-06-11, 23:51
Nii et sa ei ole kunagi näinud ühtegi stiili välja arvatud üks väike viga (.... tekst on tõlgitud ajax toimetaja (nagu ma eespool kirjeldatud on juba lahendatud 4.4.0 aga paigutus on OK - no css küsimus.)? Ma leian, et raske uskuda. Ma nägin neid Chrome, Opera, Safari, IE ja FF. ma vaatasin seda mitu tundi enne niit.

Sa ei ole öelnud, kas sa suutsid reprodutseerida sümptomeid ma kirjeldada. Kas te järgite minu samme post 19?

norku
16-06-11, 23:59
Pean minema nüüd, aga kõik tundub olevat jälle tööle. Ma jälgima olukorda cache terve päeva homme (täna).

Suur tänu aega paned selle täna õhtul M. Suurepärane toetust nagu tavaliselt ja väga teretulnud! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Nii et sa ei ole kunagi näinud ühtegi stiili välja arvatud üks väike viga (.... tekst on tõlgitud ajax toimetaja (nagu ma eespool kirjeldatud on juba lahendatud 4.4.0 aga paigutus on OK - no css küsimus.)? Ma leian, et raske uskuda. Ma nägin neid Chrome, Opera, Safari, IE ja FF. ma vaatasin seda mitu tundi enne niit.

Sa ei ole öelnud, kas sa suutsid reprodutseerida sümptomeid ma kirjeldada. Kas te järgite minu samme post 19?.
See ei ole raske uskuda üldse - piisas, et läksin teema mis oli juba vahemälus (ja ma usun, küsimus oli murdunud cache). Nii et sel viisil ma nägin kõike seda arvan olevat.

Ausalt - mida ma selleks, et teha ennast 10 korda rohkem tööd? ... ;) Tugi on tasuta - minu töö on siin lahendada küsimus nii kiiresti kui võimalik. Keegi ei maksnud mulle teed ti 10 korda kauem;) See on väga lihtne - ma ei näinud ühtegi probleemi. Palun võtke see fakt.

vBET
17-06-11, 00:31
Pean minema nüüd, aga kõik tundub olevat jälle tööle. Ma jälgima olukorda cache terve päeva homme (täna).

Suur tänu aega paned selle täna õhtul M. Suurepärane toetust nagu tavaliselt ja väga teretulnud! :)

Suur - ma eeldan, et puhastada vahemälu lahendatud küsimus. Ma ei tea, miks cache oli katki. Kui see juhtuks siis me kontrollime, miks see võiks juhtuda - nüüd saab lihtsalt eeldada, et see oli katki enne, kui uuendatud 4.3.0.

Sa ei pea jälgima cache kogu aeg. vBET 4.3.0 ei tohiks cache tulemusi, mis läks koos vea Google. Isegi kui see juhtub, siis tõenäoliselt kasutajad tähele seda teile ja me sellega hakkama. Muidugi on mõistlik vaadata seda üks või kaks korda lühikese aja jooksul:)

Praegu küsimus peetakse lahendatud. Kui see juhtuks siis lihtsalt kirjutage siia ja me võtame uuesti.

Samuti palun värskendada vBET 4.4.0, kui soovite, et vältida 3 numbrit koos vBulletin 4.1.4 uus ckeditor (kõik kirjeldatud vBET 4.4.0 release notes vBET 4.3.0 ilmus enne vBulletin 4.1.4 ja see on täielikult kooskõlas uue toimetaja. vBET 4.4.0 on (nagu me teame praegu;))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations