PDA

Επιστροφή στο Forum: Να εξηγήσουν Μετάφραση δημοσιεύσεις δεν είναι γραμμένα στη γλώσσα φόρουμ προεπιλεγμένη



furnivat
11-02-11, 10:36
Είμαι αρχίζουν να πάρετε τους ανθρώπους για την απόσπαση στα σουηδικά και σε άλλες γλώσσες στο φόρουμ μου, όπου τα περισσότερα από τα μέλη μόνο μιλούν αγγλικά.

Εδώ είναι αυτό που χρειάζεται κατά τη γνώμη μου να κάνουν πραγματικά VBET λειτουργούν καλά: Αν κάποιος δημοσιεύσεις στα σουηδικά, στη συνέχεια, το αρχικό κείμενο τους προστίθεται στο φόρουμ, αλλά κάτω από αυτό είναι μια αυτόματη μετάφραση στα αγγλικά. Με αυτόν τον τρόπο αγγλόφωνοι θα μπορούσε να απαντήσει.

Ελπίδα για να ακούσουν, αν αυτό μπορεί να είναι δυνατό. Regards,

Στις edit: Ή μήπως στην πραγματικότητα έχουν ήδη κάνει αυτό;!

kamilkurczak
11-02-11, 13:21
Γεια σας,

Εάν έχετε ένα φόρουμ στην αγγλική γλώσσα (που στο vBET-> κύρια) αυτό των μηνυμάτων θα πρέπει να μεταφραστεί από τα σουηδικά στα αγγλικά.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι ο χρήστης που κάνει μια θέση στα σουηδικά θα πρέπει να θέσει σε usercp μητρική του γλώσσα για να Σουηδικά.
Εάν αυτή η θέση είναι αποθηκευμένο στο φόρουμ σας στα σουηδικά (χωρίς μετάφραση), θα πρέπει να το επεξεργαστείτε και να εισαγάγετε το περιεχόμενο μεταξύ

Δεύτερον, μπορείτε να ελέγξετε τις επιλογές:
admincp-> vBET-> Διάφορα-> Εμφάνιση αρχικού κειμένου για το χρήστη.

Αν ακόμα δεν είναι καλό - paste εδώ ένα url για παράδειγμα.
Ευχαριστίες

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1