PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Od poslední aktualizace zpráv serveru vbet nadměrné využívání zdrojů v vbet



Simon Lloyd
21-02-12, 14:35
Ahoj od inovace na nejnovější vbet včera server je nyní vykazování nadměrné využívání zdrojů vbet
Čas: Tue Feb 21 13: 02: 15 2012 + 0000
Účet: xxxxxx
Zdrojů: Čas zpracování
Překročen: 65324 > 1800 (sekundy)
Program: /usr/bin/php
Příkazový řádek: /usr/bin/php
/XXXX/xxxxxx/public_html/forumz/vbenterprisetranslator_seo.php
PID: 28614
Zabil: Noi dostávám stovky z nich, může někdo pracovat na optimalizaci kódu, nebo tak něco????

r.dziadusz
23-02-12, 21:07
Pracujeme na optimalizace v každém rea; pomocný

Simon Lloyd
24-02-12, 22:51
Rozumím, ale poslední verze je pro zatížení horší než ten předchozí, zabíjí server!

r.dziadusz
25-02-12, 17:05
Udělali jsme ani žádné výkonu změnou aktualizace. Jsme jen přidat nový překlad poskytovatele, s velmi stejné algorith

Rovněž co vidíte je:


To není vbenterprisetranslator_seo.php, který trvá celý zdroje - to je celé vaše fórum, protože každá žádost fórum vede trought vbenterprisetranslator_seo.php, který pouze stanoví několik proměnných pro vbseo.php a zahrnuje skutečně požadovaný prostředek. Nastavíte celý provoz fóra pro soubor souborem .htaccess. Tak není vůbec žádný problém s tímto souborem - to je celé fórum spotřeby. Další popis v této oblasti je-li zapotřebí - pro to otevřít nové vlákno nebo najít již existující. Jeden výdej na jeden podproces

Simon Lloyd
27-02-12, 18:16
Můžete udělat předchozí verze vbet k dispozici pro mě mohli snížit a vidět, jestli zatížení uklidní pak prosím?

r.dziadusz
27-02-12, 19:07
PM zasazuje zkontrolujte Doručená pošta

Simon Lloyd
03-03-12, 08:43
Díky!, která dnes nainstaluje a odeslat zpět zítra po zobrazení serveru Statistika:)

Simon Lloyd
03-03-12, 08:45
Promiňte můj web je vb3, myslím, že je balíček, který jste zadali pro vb4.

r.dziadusz
04-03-12, 21:49
Ale bohužel jsem to znovu

Simon Lloyd
20-03-12, 20:33
Dobře jsem neměl účtovat zpět hned jak jsem se chtěla ujistit, ale předchozí verze není napůl stejně jako nejnovější verzi načítání serveru, asi že potřebovat nejnovější verzi pohledu na pochopit, proč? :)

tavenger5
21-03-12, 16:52
Zní to, jako by tam je víc zpoždění, protože vbet přechodu na jiného poskytovatele překlad, který trvá déle získat údaje z. Když to udělá toto spojení http jsou otevřené levice (a někdy i časový limit).

r.dziadusz
21-03-12, 19:22
To může být coused v "Apertium API", které občas timeouting becouse poskytovatele vnitřní chyby, to jste se snažil proměnit a než to zkontrolovat znovu

Simon Lloyd
03-04-12, 13:32
Ne, ale bude kontrolovat, díky.

r.dziadusz
14-04-12, 16:47
Jelikož neexistuje žádná odpověď stále máte-li jakékoliv dotazy prosím padl na aski se zaškrtne toto vlákno vyřešen, to bude znovu

Simon Lloyd
14-05-12, 00:37
Já vím, jste označili to vyřešil, ale jsem nebyla schopna získat na webu při několikrát!
Zdá se, že problém se že vbet není správně ukončit procesy a opuštění spousty je otevřené, Apache a pak asseses kolik podřízené procesy potřebuje a je vytváří připravena brzy všech volání na vbenterprisetranslator_seo.php a všechny procesy vyráží otevřené zatížení na serveru jde nahoru.

Přesunuli serveru na výkonnější server a zatížení stále existuje, nová hostitelé říci totéž jako staré jednu "si poskytovatele softwaru pro optimalizaci vbenterprisetranslator_seo.php serveru a veškeré soubory, které požaduje"

Já takhle nemůžu dál, platit za překlady a teď £ 200/měsíc pro server to mě zabíjí, co mám udělat, aby se vbet správně ukončit volání na procesy?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1