PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Proces registrace



norku
13-03-11, 18:49
Existuje nějaký způsob, jak změnit cestu pro registraci e-maily? Testoval jsem registračního formuláře ještě dnes a vybrané němčiny jako výchozí jazyk. Při registraci e-mail s aktivačním odkazem přijel bylo spojeno Zpět na WW w.mydomain.com / forum / register.php místo w ww.mydomain.com / forum / de / register.php. Může to změnit? Připadá mi divné, aby osoby, možnost používání fóra ve svém vlastním jazyce, ale jinak na první překážce tím, že registrace pro něj obtížné.

kamilkurczak
14-03-11, 09:25
Dobrý den,
Změna Tato adresa není zatím podporován.
Budu pohybovat tomto tématu v sekci Žádost o vylepšení a zeptám se Michał o tom.

Za druhé - vBET podporovat přesměrování podle uživatelů jazyka (jazyk prohlížeče na jazyk usercp)

Můžete si vyzkoušet - jděte na admincp-> vBET-> misc-> Přesměrování na Uživatel jazyka.
Po přihlášení bude uživatel přesměrován na jeho jazyk. Prosím, vyzkoušejte.

Přesunuto do sekce Žádost o vylepšení

norku
14-03-11, 09:45
Děkuju.

kamilkurczak
14-03-11, 10:04
Udělal jsem testovací účet na vašich stránkách (test_user - můžete smazat).
vBET pracuje na nastavení jazyka v prohlížeči. Při registraci vBET automaticky nastaví jazyk možnost polské registrační formulář.

Po registraci a poté, když kliknu na URL z e-mailu jsem byla přesměrována na stránky přeložena do polštiny, takže URL s lang kód není potřeba.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1