PDA

View Full Version: Решени Хората, които посещават сайта ми са първи задавани въпроси на руски?



Simon Lloyd
02-01-12, 19:22
Здравейте всички, когато хората от други места в света посещават моя сайт, те изглеждат да получите нов прозорец с въпрос на въпрос на руски и url е mysite.com/ru/ ако те върху някой от бутоните тогава те достъп до сайта на своя език, може да помогне някой?

Тук е връзка към снимка, показваща messagebox http://www.thecodecage.com/russian%20question.png

r.dziadusz
02-01-12, 21:18
Здрасти
Повечето, вероятно не е coused от vBET - vBET, не инсталирайте никакви изскачащи прозорци, убедете се, че това не е част от друг плъгин или mod

Simon Lloyd
02-01-12, 22:21
Никога не я виждам, не vBET Питай потребителя ако те искат да отида да си usercp да зададете своя език?

Simon Lloyd
02-01-12, 22:52
Това е текста!
ПЕРЕЙТИ НỌ РУССКИЙ ПЕРЕВОД?
това е превод
Отидете в превод на руски?

Така че е definately vBET това!!

РЕДАКТИРАНЕ: и имам най-новата версия на vBET, както знаете, вашия достъп всички подробности че i pm беше ви кратко време преди да все още работи, ако се наложи да проверите неща.

r.dziadusz
03-01-12, 00:08
Ok
Едно нещо, което дойде до мен. Може ли моля проверете стойностите на две опции:
AdminCP - > vBET - > Misc - > пренасочване към потребителски език
и
AdminCP - > vBET - > Misc - > пренасочване към потребителски език
Моля, опитайте да забраните, то тогава chack отново за изскачащ прозорец

Simon Lloyd
03-01-12, 00:28
Аз бих отишъл на този проблем, но лице не наистина издаването, е фактът, че тя е винаги на руски преди всичко!, един човек от Индия на посетили сайта днес и Имаш ли че на руски, неговият браузърът е настроен за английски, неговото местоположение е нов Dehli, той не е член, така че не е избрана на форум, осчетоводяване на език, така че само той трябва да има форум, представени в нейния език по подразбиране "Английски"

Вярвам, там е друг въпрос, различни от пренасочване потребителя, ако той е, че не винаги е на руски.

Simon Lloyd
03-01-12, 00:33
Поп нагоре е настроена за:
Пренасочване към редактиране на профил
Само след влизане
Пренасочване на потребителски език
Задавани - потребители ще бъдат помолени чрез той иска да бъдете пренасочени

Simon Lloyd
03-01-12, 00:39
I току-що сте излезли от моя форум, (както im винаги влезли в) и кутията се появяват, настройките са "след регистриране в" така защо след регистриране, тогава?, I е чудите защо ми членство е забавя и динамичната ми АД приходи, съм бил търся причини нито една от които мога да намеря но веднъж поп нагоре там е сайта не се зареди, освен ако полето е отменено или ok'd, нито един от които може да търсачка Направете!

r.dziadusz
03-01-12, 18:55
OK
Използвате access сте изпратили ме I Четин го проверите сега

EDIT:
Може ли моля Опишете ми стъпка по стъпка какво да направя, за да видите тази изскачащ прозорец,
Ако това е необходимо, може да ви creat също не admin тества акаунт.

Simon Lloyd
03-01-12, 21:17
PM, изпратен с нови данни за регистриран потребител.

r.dziadusz
04-01-12, 17:27
I вход/logouat, прегледайте някои публикации и не мога да видя никакви изскачащ прозорец. Може ли моля Опишете ми стъпка по стъпка какво да видите изскачащ прозорец?

Simon Lloyd
04-01-12, 17:42
предполагам, че ще трябва да се изтрият бисквитките сега, но когато тя е съобщено на мен (и съм го виждал няколко пъти себе си) I регистрирани извън върху връзката, за да се върнете към страницата, последно видян и полето, като pop-up и сайта няма зареди правилно, докато един от бутоните е щракнат, аз опит го в IE9 потребителят, който съобщава, че е използвайки Firefox

r.dziadusz
04-01-12, 17:48
OK, аз ще го проверите в тези браузъри

r.dziadusz
04-01-12, 18:17
Все още няма изскачащ прозорец. Дайте ми точни, моля "какво да се направи" списък, когато се показва до вас. Точни url, точен превод (ако е необходимо), когато (в която нишка) да излезете, в които се опитват да влизане - всичко може да вещество

Simon Lloyd
04-01-12, 18:39
Стъпките, аз ви даде е как тя се случва, не мога да пресъздадете го отново, аз успях да пресъздадете веднъж след осчетоводяване проблемът тук но не отново, didnt потребителят да е URL адрес, различен от този, той е бил пренасочен към Справка по Microsoft Office - программирование Microsoft Office обсуждения - Excel VBA-программирование - доступа (http://www.thecodecage.com/forumz/ru/) и когато това се случи за него съмнявам, че успях да изберете точното нишката, той го направи, за да получите пренасочване съобщението.

РЕДАКТИРАНЕ: той е просто ми каза, че той не е регистриран, той просто въвели URL адреса на сайта в своя браузър, за да получите го там и поп до се!

r.dziadusz
04-01-12, 19:14
Знам, че това е проблем за вас, но точно сега е трудно да се Познай какво може да го couse. Може да помолете го какво му s за потребителя език?

Simon Lloyd
04-01-12, 19:23
Аз ви даде цялата тази информация в началото на конеца, той не е имал осчетоводяване език, той не беше подписано в, неговият браузърът е настроен на английски и той е индийски, живеещи в нови Dehli ****** форум

r.dziadusz
04-01-12, 19:32
Добре, благодаря. Аз ще я провери отново, но както казах, че е трудно да се Познай какво го coused, vBET-Михал е тази седмица, но след като той е отново ще говорим за този проблем. Ако получите всякаква допълнителна информация за грешка оставам ме.

Simon Lloyd
04-01-12, 19:44
Добре но бях непрекъснато добър преди няколко седмици, след което то изчезна когато направих надстройка, но сега изглежда, че тя все още може да бъде опит, аз може да просто забрани руския език, мога не могат да разчитат на въпрос, не е присъстват и когато ми Алекса ранг е отишло от 79,000 на над 300 000 евро, то да е сериозен, Моят класиране започва да се върне, но както казах не мога повече да шанс така аз ще го забраните.

r.dziadusz
07-01-12, 19:45
Докато ние не може да провери този поп от вътре има един explenation, защо изглежда на руски (да забраните я completly, както казах в предишния пост, направете: admincp - > vbet - > misc - > пренасочване към потребителя език: забранен):
-След като излезете - потребител не си настройки - той се третира като гост, меню чете бисквитки от настройките на вашия браузър

Simon Lloyd
07-01-12, 23:48
Лице не обяснението, браузъра ми никога не е настроен да руски, но Видях го когато I регистриран така както той е, аз не може да отговаря че му браузър никога не е бил руски, но той е индийски, живее в нови Dehli и видове и говори английски, така че защо на земята ще ни бисквитки се чете като руски?

r.dziadusz
08-01-12, 20:11
Моите се извиня го чете заглавки, можете да дори никога набор/използване руски език, но вашият браузър може да тънка ви са били. Това е всичко мога ли да кажа без проверка го - за съжаление не мога да видя това меню

Simon Lloyd
08-01-12, 22:05
Изключих руския език, надзора Изскачащият прозорец няма да помогне ви, след като сте уволнена го, той не се съживява (най-малко не за известно време!), не е възможно за браузъра ми да "Мисля," Аз съм записал или използва руски език, единствените език, който някога е зададен в браузъра ми е по подразбиране английски UK, както аз мога не може да отговаря за лицето, което го съобщава, аз лично съм изпитал преди и im, доста сигурни, други са прекалено.

За да език грешка да се извършва, или ще трябва да физически го, използване на софтуер за да промените го (vBET) или ни промените руски прокси сървър (или прокси сървър, настроен да фалшиви е руски) само една от които е възможно за мен и лице vBET.

vBET
09-01-12, 13:24
Здравей. Аз не разбирам къде отиваш да. Имаш прост отговор - поведение е принуден от вас - зададете в "Настройки".
И лесно да го изключите в Admin CP - > vBET - > Misc - > пренасочване към потребителски език.
Отидете там и задаване на инвалиди. vBET няма да попитам или пренасочване вече.

Това е страхотно, че vBET се държи, как сте го конфигурирали. Е лош ако го игнорира настройките. За софтуер няма значение кой език потребител говори или какво прави той твърди за си настройките на браузъра. За софтуер единственото нещо, което въпроси са действителни заглавки, която идва с искането. И тези, които са проверени с настройки, ние се обсъждат около. Нищо повече. Това е, как vBET работи тук и можете лесно да промените го ако желаете. от вашата конфигурация.

Предлагам да проверите настройките на браузъра, когато тя ще стане отново (тя все още ще има помолени пренасочването на включено). И ако ще намерите там в езиковите настройки на езика, който се иска да бъдат препратени, след което проверете също и какво идва на сървъра (добави някои регистрационни файлове) - не забравяйте, че интернет е голям място и пакетите си идва от много места - е възможно някои прокси сървър да добавя собствени заглавки към вашето искане. Въпреки това - няма няма магия. Ако сте където е поискано да пренасочите от vBET и това е пренасочване на руски език, тогава разгромяват искане бе в език заглавките руски език на върха на всички езици, известни като vBET. Можете да го проверите сами ако искате - просто отидете на файла /includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php и проверете функция vbet_getRedirectionLanguage. Това също е добро място за да добавите вашия регистрационните файлове, ако сте нещо, което имаме бъг и искате да докаже, че за нас.

Ако предпочитате да забраните пълното приложение вместо на един параметър, (които задавате сами) - не какво мислите, мисля, какво правите... Това е вашата форум. Ние се радваме да ви обясни защо това се случи и как можете да го промените. Ако имате нужда от помощ по-просто да напишете:) Моля

Simon Lloyd
09-01-12, 17:04
Майкъл, благодаря за отговора, да имам конфигуриран vBET да попитам и vBET трябва да работят по този начин без проблеми, но проблемът е, че нерегистриран или peopel който регистър, са се поиска пренасочване въпрос, vBET, доколкото знам, че не трябва да работят по този начин, също и езикът е винаги руски, така че тук на два сценария:
1. Нерегистриран потребител от Индия посети сайта, вижте на поп (на руски) с въпрос, ако той иска да му език на руски, той отказва и да разглеждате сайта като нормални в английски, ако той приема (но моля да имат предвид, тъй като той не говори руски, той не може да прочете поп нагоре) той се транспортират до помощта на Microsoft Office-- програмиране на Excel VBA - дискусия за Microsoft Office Access програмиране (http://www.thecodecage.com/forumz/ru)

2. I се казва за това (и пострадаха го себе си в миналото) и излезте от форума, изберете връзката, за да ме до мястото, I е разглеждане преди и след това получавам поп на руски, същите сценарий както по-горе се осъществява

Ако ние регистриран защо ще сме се представят с поп нагоре? поп е само за регистрирани в хората нали?

Той няма да бъде моя сървър като си в Обединеното кралство и е посветен, имам пълен контрол над нея, като I Сади, изключих руския език сега така надявам че ще спре издаването.

vBET
09-01-12, 23:39
Ако ние регистриран защо ще сме се представят с поп нагоре? поп е само за регистрирани в хората нали?
Не, това се случва за хора, които започва нова сесия:

Пренасочване ще се случи само в началото на нова сесия (клиентът трябва да сте разрешили бисквитки или ще бъде пренасочена всеки път).
И е признато от бисквитки.

Също както написах преди само това, което въпроси за вашия сървър е заглавка какъв език се доставя с искането. И изглежда, че в щанд вашите заглавие на сценарии с руски език дойде с искането. Проверете конфигурацията на вашия сървър - може би сте задали някои езика по подразбиране, добавени, когато заглавката няма език е зададен. Въпреки това аз се съмнявам, че имаме бъг тук. Тази функция не е модифицирана за много време и работи добре. Можем да го проверите, ако той ще се случи отново в регистрационните файлове - най-вероятно тя ще се покаже това, което аз написах - този код на руски език е бил изпрати в подходящо заглавието. Ако съм грешен ние ще коригира бъг, но първо трябва да се потвърди, че няма никакви грешки.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1