КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Вялікі праблемай.



Taurus
22-03-11, 02:40
Я не ведаю, як растлумачыць гэта. Калі ласка, праверце тут:

Просіць ў цэлым (http://creativx.net/forums/requests-general/)

Пракруціць ўніз, вы ўбачыце, дзе яна не працуе. Праверце тэмы:

"Microsoft Windows 7 Ultimate">

Адкрыйце яго, ён цалкам сапсаваў.

kamilkurczak
22-03-11, 11:44
Можа быць, хто-то зрабіў занадта доўгім назвай у сваім струмені і ў канцы загалоўка было абрэзаных?
Ці можаце вы тэкст сюды прыкладам гэтай назвы? і я буду прайграваць яго на маёй тэставай форуме.

Taurus
24-03-11, 04:49
Я нават не магу ўдавацца ў гэтую тэму. І націснуўшы на яе дае мне нейкая сувязь з тайскага мовы цалі Але калі я капіюю спасылку, каб дадаць тут, я атрымліваю гэта:



Я зняў 'г' ў 'HTTP' у адваротным выпадку яна ламае маё паведамленне тут.

kamilkurczak
24-03-11, 08:57
добра, я паспрабую правесці аналіз і знайсці тое, што прычынай гэтаму пытанню.

Taurus
27-03-11, 10:53
Ці ёсць выправіць гэта, калі ласка? Было дзён.

kamilkurczak
27-03-11, 16:20
Я зрабіў тэст нітка на мой тэставы форум з вельмі доўгай назвай, і назва была выразаць і opaqued ў добрым тэгі langtitle. Так я да гэтага часу не могуць прайграць яго на маім тэставым форуме.

Я думаю, што ў гэтай пасады ў канцы тэга langtitle

[/langtitle]
былі скарочаныя.

Калі ласка, калі можна - знайсці гэтую нітку ў вашу базу дадзеных і даць мне больш інфармацыі, а таксама - ўсталюеце гэты langtitle тэгі
(І непразрыстыя ў правы).

калі б гэта здарылася шмат разоў?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1