КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Памылак у Cache Cleaner (Path File / Незаконныя зрушэнне)



contemptx
01-03-11, 16:26
Добра, у мяне ёсць тэчка AdminCP перайменаваны ў: Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD
(Таксама наладжваецца ў config.php)


Калі я перайсці: vBet Сэрвіс Cache Cleaner
Я атрымліваю наступную памылку:


Warning: require_once ([шлях] / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require аднаразовай]: не здолеў раскрыць паток: Няма такога файла ці каталога ў [шлях] / Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): EVAL () ' г кода на лініі 9

Фатальная памылка: require_once () [function.require]: Памылка адкрыцця патрабуецца '/ галоўная / cardsh / public_html / форум / AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / мясцовыя / Бібліятэка / PHP) у / home/cardsh/public_html/forum/Q96EHJY5xuVvtbN4m8fD/misc.php (2065): Eval () б код на лініі 9


Гледзячы на памылкі, гэта звязана з цвёрда / AdminCP / PATH



Калі я перайменаваць мой AdminCP назад у "AdminCP" (роўна як і вяртанне ў config.php) і вярнуцца да vBet Сэрвіс Cache Cleaner
Cache Cleaner цяпер шоў правільна.


Тым не менш, пры ачыстцы кэша базы дадзеных (не правяраў госця файлаў).
Хоць задача, здаецца, была завершана правільна і сапраўды ачысціць кэш, як я праверыў базу дадзеных з дапамогай PHPMyAdmin.


Я атрымліваю наступную памылку:

Увага: Незаконнае зрушэнне тыпу ў ISSET або пустым ў [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лініі 106
Увага: Незаконнае зрушэнне тыпу ў [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лініі 108
Увага: Незаконнае зрушэнне тыпу ў [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_lang.php на лініі 113



Любая дапамога ў вырашэнні гэтых пытанняў будзе высока цэніцца.

-


АБНАЎЛЕННЕ:
Я таксама атрымліваю Незаконнае Зрушэнне памылкі на ўсе мае іншыя vBet Устанавiць, так што гэта павінна быць Буг.

Акрамя таго, я таксама атрымаць першую памылку, калі перайменаваць AdminCP на іншых маіх Усталяваць vBet дык гэта павінна быць Буг.

contemptx
01-03-11, 16:35
Абнаўленне:

Я знайшоў, як выправіць жорстка / шлях /
Акрамя таго, робячы гэта я заўважыў, што Ігнаруецца Словы / PATH / быў таксама жорстка, так вось, як выправіць гэтую памылку:


AdminCP> Мэнэджэр убудоў> Непразрыстыя ігнаруюцца слова ў існуючых паведамленняў (admin_maintenance)

Замяніць: require_once (рэж. '/ AdminCP / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php');
З: require_once (рэж.'/'.$ VBulletin-> CONFIG ['Рознае'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_ignoredwords.php');

-

Замяніць: require_once (рэж. '/ AdminCP / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
require_once (рэж.'/'.$ VBulletin-> CONFIG ['Рознае'] ['admincpdir'].'/ vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');


Тым не менш вывучае Другая памылка згадваецца.

kamilkurczak
02-03-11, 09:11
Тут у вас ёсць рашэнне:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1