КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Отримати повідомлення про помилку кожної рухомий теми



basketmen
08-09-10, 11:34
Я отримую цю помилку кожної рухомий теми


Фатальна помилка: Дзвінок в невизначений vbet_vbseo_filter_replace_text функції () в / головна / ім'я користувача / public_html / vbseo / входить / functions_vbseo_createurl.php на лінії 47


ще використовують мову за замовчуванням, теми переміщуються, але його схоже не перенаправлення на URL переписаний ще раз після успішно просувається нитка, все ще з domain.com / showthread.php? т = 123456 і отримати повідомлення про помилку, подивіться на скріншот






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Схоже, деякі проблеми з Htaccess. - Я робив спеціальні інтеграції там (PM), так що ваші правила не є стандартними, і це питання (запит приходить з файлу без оптимізаторів, так що наші додаткові функції, які не включені і інтегровані vBSEO код не працює ). Ми домовилися з прем'єр-що я все одно буде працювати за цими правилами (для спеціальних сторінок член) так що я все ще мають доступ деталі - я виправлю її на місце:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Схоже, деякі проблеми з Htaccess. - Я робив спеціальні інтеграції там (PM), так що ваші правила не є стандартними, і це питання (запит приходить з файлу без оптимізаторів, так що наші додаткові функції, які не включені і інтегровані vBSEO код не працює ). Ми домовилися з прем'єр-що я все одно буде працювати за цими правилами (для спеціальних сторінок член) так що я все ще мають доступ деталі - я виправлю її на місце:)
ах так через те, це нормально, тоді не так вже й важливо / не терміново на даний момент, тому що теми будуть переміщені тільки отримати, що повідомлення про помилку, це більш важливий член сторінки


цієї теми вирішена

vBET
09-09-10, 07:34
Дякуємо за зворотній зв'язок. Я вже з'ясувати, рішення для цього, так що після рішення членів сторінках я буду вирішувати і це питання.

vBET
10-09-10, 07:36
Це питання, здається, легше вирішувати Тан ваш MemberPages особливий випадок. Так вона вирішується в даний час (я стіл роботи на рядових сторінок).

Зверніть увагу, що через вашого замовника. Правил Htaccess вам доведеться склав 1 додатковий крок інтеграції з vBSEO кожен раз, коли ви зробили оновлення vBSEO. Цей крок є ще одна зміна в файлі FORUM_ROOT / vbseo / входить / functions_vbseo_createurl.php. Тому, коли ви будете змінювати цей файл у відповідності зі звичайною інструкції інтеграції, будь ласка, також:
1. Пошук по сайту:

<?php
2. Додати ПІСЛЯ:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Це вирішує питання з переїздом теми:)

basketmen
10-09-10, 07:55
Це питання, здається, легше вирішувати Тан ваш MemberPages особливий випадок. Так вона вирішується в даний час (я стіл роботи на рядових сторінок).

Зверніть увагу, що через вашого замовника. Правил Htaccess вам доведеться склав 1 додатковий крок інтеграції з vBSEO кожен раз, коли ви зробили оновлення vBSEO. Цей крок є ще одна зміна в файлі FORUM_ROOT / vbseo / входить / functions_vbseo_createurl.php. Тому, коли ви будете змінювати цей файл у відповідності зі звичайною інструкції інтеграції, будь ласка, також:
1. Пошук по сайту:

<?php
2. Додати ПІСЛЯ:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Це вирішує питання з переїздом теми:)
да його роботи, велике спасибі:)

так що нам не треба міняти у сміливих


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

нашому власному шляху, як

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Не міняйте її - це вже працююче рішення. Якщо ви хочете змінити його на певний шлях на сервері, то просто встановити там повний жорстко шлях, але навіть це і не потрібно тут.

basketmen
23-09-10, 13:07
Міхал я вибачаюся тільки що знайшов цей


When i go to admincp --> потім перейти до помірної LinkBacks або входять LinkBacks або Вихідні сторінку LinkBacks але я тільки отримати це повідомлення про помилку:


Warning: require_once (/ головна / ім'я користувача / public_html / modcp / входить / functions.php) [function.require одноразової]: не зумів розкрити потік: Немає такого файлу або каталогу в / головна / ім'я користувача / public_html / входить / init.php у рядку 155

Фатальна помилка: require_once () [function.require]: Помилка відкриття потрібно '/ головна / ім'я користувача / public_html / modcp / входить / functions.php' (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / місцеві / Бібліотека / PHP ') в / головна / ім'я користувача / public_html / входить / init.php на лінії 155


Якщо я видалю цю лінію ті зворотнє посилання сторінка відкривається знову нормально, так що його дивиться зробити деякі функції vbseo неправильним шляхом


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


Ви можете зробити цю лінію більш досконалої знову? якщо не може бути, я буду використовувати, якщо не обумовлено тим, як сторінка linkbacks


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Це рішення не було готове до роботи в AdminCP тільки на сторінці форуму. Ви повинні додати умову, яка змінить шлях у випадку AdminCP, або просто не додати цей файл, то vBET.

basketmen
23-09-10, 17:09
отримав його так ось, що я роблю


-? У vbseo_moderate.php файл після <PHP я додати цей

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- То в functions_vbseo_createurl.php я обернути ваш код з часом, якщо не умовний


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



його роботи зараз, якщо хто-небудь потрібно занадто

vBET
24-09-10, 15:33
Потрібно було це питання, оскільки, як я пам'ятаю ваш сервер використовує налаштували під себе. Htaccess правил. Так що це питання не є поширеним явищем. У всякому разі - спасибі за обмін:) Це може бути корисно для тих, хто також зажадає індивідуальних Htaccess правила через якогось іншого інтеграції модів ..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1