КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Не Вдається Видалити Продукт



minimotorman
16-05-14, 00:55
Коли я намагаюся видалити vB підприємство перекладач 3.3.6 це дає мені таку помилку:

Фатальна помилка: require_once() [function.require]: помилка при відкритті required '/xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') /xxxx/xxxx/pub/admincp/plugin.php(1556) : eval()'d код на 4 рядки

Схоже, відсутні у файлі. Це була вільна версія, і я не мають оригінальну встановити там файли.

Може хто-небудь допомогти?

Дякуємо.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:18
Якщо у вас є безкоштовна версія, то це версія 2.3.6.
Ви видалити продукт в AdminCP->плагіни & продукти->керування продуктами? Ви видалили vBET правил в .htaccess? Чи є у вас плагін кешування? Якщо так, то очистіть кеш.
Будь ласка, Вставте посилання на сторінку з питанням.

minimotorman
19-05-14, 02:07
Вона повинна бути платній версії. Це виразно 3.3.6. Або так, як мені треба видалити.

Так ось як я видалив його в admincp.

Помилки я написав вище, це було, коли я намагався видалити продукт. Немає конкретної сторінки з проблемою.

Ви Можете зв'язати мене, щоб встановити файли, тому я можу спробувати замінити цей файл, який міг би дозволити мені видалити?

Дякуємо за вашу допомогу.

Marcin Kalak
19-05-14, 08:08
Будь ласка, надішліть мені деталі доступу вечора Admin CP і FTP. Я з'ясую, що відбувається там:)

Marcin Kalak
28-05-14, 08:45
Великою проблемою була відсутність файлу includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Проблема була вирішена.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1