КПК

Перегляд повної версії: CMPS питання і мову за замовчуванням



vidal
19-01-10, 08:00
Добрий день,

Im використанням VB CMPS і мій язик за замовчуванням англійська. Але мій Forumer використовувати малай.

У мене питання. Є CMPS Vbet підтримки? і це в першу мову за замовчуванням часом буде таким же і після ми натискаємо на іншу мову, то він буде виконувати?

Дякуємо.

vBET
19-01-10, 20:42
CMPS окремо мод і в цей момент vBET можуть співпрацювати з ним, але офіційно не підтримують його. Як ми знаємо з наших користувачів сторінок переводяться і є одне питання, з назви повідомлення, написані на інших мовах, але є неофіційні виправити це (див. тут для деталей: vBET і CMPS

Я не зовсім впевнений, що ця відповідь покриває ваше питання, тому не соромтеся питати більше, якщо вам потрібно знати:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1