PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Langtitle çözümlenir

moman
17-05-10, 20:55
Ben bu iki sorgu tabanlı kullanıcı cp son kullanıcının mesajlarını gösteren özel bir değişiklik var:

ABD doları getposts = $ db-> query_read (table_prefix "DAN farklı b.threadid SEÇİN" table_prefix. "Post" Konu b a.userid NEREDE = "$ vbulletin-> userinfo ['userid']." VE b.visible = 1 VE a.threadid = b.threadid ORDER BY a.postid DESC LIMIT 5 ");

Sonra, o sorguya konu id kapalı tabanlı
$ Getthreadid = $ db-> query_read (.. "SELECT * FROM" table_prefix "Konu NEREDE threadid = $ tid");

Veritabanından bu konu başlığı yazdırırken, langtitle etiketi ayrıştırılır. Ben gerektirir + eklenti başlığını çağırmak ayrıştırmak için bir işlevi var mı?

vBET
18-05-10, 16:57
Hangi BB sürümü kullanıyorsunuz? Son sürümü, küresel langtitle ayrıştırma işlevi var.

moman
19-05-10, 17:14
En son sürüm, şaşırıyorum neden 3.3.3.

Ancak ben, bunu anladım. Benim eklentisi bu Eklendi:

if (strpos($rpthread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$rpthread['title'] = vbet_parseTitle($rpthread['title']);
}

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1