PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Kabul edilen Kullanıcı Profili dil seçeneği "seçilmiş"

forosmb
18-08-11, 10:03
Profilini ile ilişkili herhangi bir bayrak sahibi olmak istemeyen kullanıcılar için, dil yapılandırmasını geri almak için seçenek bazı doktorunun kullanıcı test dil seçimden sonra "seçilmiş" için.

Şu anda bu "unselection" posible değildir.

forosmb
18-08-11, 13:38
Alternatif olarak, şablonları modificating olmadan profilleri bayrak görselleştirme önlemek için bir seçenek var??

vBET
18-08-11, 14:50
Evet bu mümkün değildir ve gerçekten biz destek istemiyoruz.

Çoğunlukla forum sahipleri, (biz bunu yapılan istendi gibi işlevleri de var neden olduğunu) o kadar kalmak istiyorum.

Bu nasıl mümkün olabilir ama sadece yönetici için? Ben daha çok yazdığı gibi forumlarda kullanıcılar unset izin ayarlamak için FORCE istiyorum. Bu sizin için kabul edilebilir misiniz?

forosmb
19-08-11, 13:47
Ben kullanıcılar işlevselliği dil seçmek için zorlayarak ile conexión anlıyoruz.

Ama iki dilli seçeneği mevcut ürün mevcut olmadığını, zamansal profilini açık bir bayrak göstermek isteyen kullanıcılar ile uğraşmak olurdu.
Ben bir litle politikası sorunu olduğunu biliyorum ama bölgemizde önemli olacaktır.

vBET
21-08-11, 14:49
Bilgi için teşekkür ederiz. Sorusuna cevap miyim? Önerilen çözüm, sizin için kabul edilebilir mi?

forosmb
21-08-11, 22:30
Hayır, öyle değil.

vBET
22-08-11, 12:46
Peki tam olarak çalışmasını istiyorsunuz?

Herkes onun varsayılan dil seçimi kaldırır izin verdi. Yönetici kullanıcılar için de bunu yapabilirsiniz.
Kullanıcıların seçimi kaldırır varsayılan dil, bunun için özel bir seçenek açtıktan sonra satışa sunulacak sağlayacaktır - Birçok forumda isteğinizi tam tersi (böylece kullanıcılar unset izin vermeyin ayarlamak için zorlamak istiyorum) istiyorsanız önce yazdığı gibi .

Bu çözüm için Tamam mı? Aksi takdirde, sadece katılmıyorum daha biraz daha bilgi verin lütfen;) hızlı ihtiyaçlarını belirlemek için bize yardımcı olacaktır.

forosmb
22-08-11, 12:59
Aynı zamanda diğer forum tercihleri izin:
AdminCP seçenek: "seçilmiş" olarak kullanıcıların dil ayarlamak için izin ver?

Kuvvet çok bağlı olduğu için kullanıcılar profil dil seçimi ziyaret, aynı zamanda bu seçeneği ile ilişkilendirebilirsiniz:

-Force kullanıcıların dil (AdminCP) ayarlamak için? Evet => "Seçili değil" seçeneği mevcut değil
-Force kullanıcıların dil (AdminCP) ayarlamak için? Yok => "Seçili değil" seçeneği

vBET
22-08-11, 13:06
Tamam bu yüzden biz, yeni yapılandırma seçeneği eklemek, böylece kullanıcılar varsayılan dil seçimi kaldırır için mevcut olacak. Biz yönetim ayarı zorlamak ve aynı zamanda Seçimi kaldırmak için izin için hiçbir anlam ifade olduğunu bilecek uygun şekilde açıklayan düşünmek.

Belki de yeni bir parametre kendisi oluşturmak yerine zorlayarak yeni bir değer olarak koymak daha kolay olacaktır. Yönetimini yapılandırmak için bu kolay olacaktır.

Bu yüzden yeni bir parametre veya mevcut parametre yeni değeri yapacaktır. Her iki şekilde de yapılabilir. Kolay yanlış yapılandırmalar için otomatik olarak izin vermez, çünkü korumak için kendi tercihi aslında 2. yoludur.

forosmb
23-08-11, 23:56
Belki ikinci yolu iyi ve düz kabul etmiş sayılırsınız.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1