СДА

Виев Фулл Версион: Решити вБЕТ Озбиљне Буг Фоунд!



mario06
29-06-10, 09:38
Сада разумем зашто мој сајт се не правилно индексиране у 52к.

Са вБет инсталиран је давање се не налазе на све моје архиве фајлова, после 6 сати есцлудинг свега један мод 1 од 1 је изашао на овај, ја сам триед 3.33 и 3.34 и без вБет мојој архиви ради фино ..



Молим вас дајте ми поправити за овај проблем!

Срдачан поздрав

mario06
29-06-10, 11:14
Нико из вбет особље је овде? Треба поправити!

ПС. Ја нисам имао овај проблем са бесплатну верзију

Поздрав

kamilkurczak
29-06-10, 11:39
Хмм ја не могу да репродукују ово питање. Можете ли ми показати како ја могу то да урадим?

mario06
29-06-10, 13:41
Ја сам уплоад мој сајт сачекајте 5 минута и ја ћу ти линк у ПМ

mario06
29-06-10, 13:45
Ја пм'ед чекате одговор, вбет укључен и мојој архиви теме да није пронађен (404), чим се потврдити да ћу га искључите тако да можете да претражујете поново архива, тако да можете видети себе да то ради без вбет.

поздрав

mario06
29-06-10, 14:01
камилкурцзак, ја сам овде чека за вас потврдити грешку и идеш на форуму након 20 минута без мене одговара?

То није прави начин за лечење плаћају корисницима!

mario06
29-06-10, 19:00
Потребна ми је помоћ, где су сви?

mario06
30-06-10, 05:29
Колико дуго морам да чекам?

vBET
30-06-10, 07:42
Жао сте морали да чекате. Ја сам већ послати Камила подсетник о ваш проблем. Такође, имајте на уму да не морате да онемогућите цео вБЕТ - то би требало да буде довољно да бисте онемогућили само вБЕТ плугин за архиве (све са 'архива' у куком име). То ће вам омогућити да користите вБЕТ и рад своје архиве (али не и превођење архива) док се не реши питање:)

Као што сам видела Камила није био у стању да га репродукује на нашем серверу и питао вас за детаљна упутства о томе (то што треба да урадимо нешто посебно да га виде или само цео архива доле). Ако нећемо га репродуковати на нашем серверу, ми ћемо морати детаље приступ администратора КП и ФТП да би могли да провери зашто се то дешава и исправи је.

Такође ако имате друге додатке (не укључујући вБуллетин) који користе неке архиве куке молимо Вас да покушате привремено онемогућили оне плугин-и проверите да ли вБЕТ радити исправно архива тада. То треба да провери да ли имамо овде неке сукоба питања.

mario06
30-06-10, 09:35
Већ сам покушао онемогућавање вБЕТ архива додатак је јуче, али архива је и даље сломљен када вБЕТ је омогућен тако морам онемогућити вБЕТ да се ради архиве.

Проблем је једноставан.

1. вБЕТ На
= Архива сломљена

2. вБЕТ искључен
= Архива рада

Као што сам рекао горе да деинсталиран сваки додатак (1би1) јуче и нашао вБЕТ да кривца, после тестирања сам обновио резервну копију.

Заиста не постоји ништа посебно да уради да би у добијању није пронађен (404) грешку, све што треба да се иде у доњем десном углу странице и кликните на Архива и следите кроз теме | порука (чак и као гост).

За приступ немам проблема, хајде да успостави време да се то уради.

Поздрав


ПС. Морао сам да додате архиви | мапа уеба у мом роботс.ткт зато што Гоогле почео да ми грешке на архиву удара 17к (404).


ПС2. Немам инсталиран вБуллетин Маибее вБЕТ је Хоокинг | у потрази за њега.

Поздрав

kamilkurczak
30-06-10, 15:11
здраво,

Морам приступ админцп и ФТП .. Молим вас пошаљите ми пм са овим подацима.

Ја ћу покушати да пронађе проблем.

mario06
30-06-10, 18:34
Имате АМ.
Поздрав

kamilkurczak
01-07-10, 12:08
Нашао сам плугин са грешкама .. сада ћу покушати да нађу решење.

kamilkurczak
01-07-10, 15:09
молим вас, само погледајте на вашем АМ

mario06
01-07-10, 18:36
рачун је престао да ради због мултипе ИП откривање, сада за пријављивање на налог поново ради .. Ваш готово:)

Поздрав

vBET
03-07-10, 13:55
У реду, тако - после рада на овом питању открили смо да овде нема грешке у вБЕТ. То је зато што форум користи СМФ 3.6 и вБЕТ званично подржава вБ3.8

У сваком случају нашли смо начин да још ради на није званично подржан СМФ 3.6:
Те промене су већ урадили на вашем форуму.

Имајте на уму да се и даље преводе архива странице за форуме не ради. То је због грешке СМФ тако пита СМФ тим да га реши. Ако додате било који параметар на форум Архива страну (овај са Ф-), онда празну страницу појави. Мислим било којег параметра - чак и само је к = и и се разбије чак и са вБЕТ онемогућен. Дакле, са овом случају морате да питате ББ екипа да исправе своје грешке и највероватније преводи ће почети да ради (све је у реду за архиву главни и конац страна).

Јер није било вБЕТ грешке овде се преселим тему отклањање проблема.

mario06
06-07-10, 12:29
Имајте на уму да се и даље преводе архива странице за форуме не ради. То је због грешке СМФ тако пита СМФ тим да га реши
Они ће ми рекли да га деинсталирате, јер је све радило пре вБЕТ мод.


Имајте на уму да се и даље преводе архива странице за форуме не ради?
Зар ниси то поправити?

Шта то другачије у вези са 3.6.12 и 3.85? Велике промене су од значаја за друштвено умрежавање чини ми се да је ваш односу ВБ 3 до 4 ВБ, мало више труда са ваше стране не би имали боли?

vBET
07-07-10, 13:32
Баш као што сам описао да вам буг у СМФ. Они су једноставно ти флус далеко. Можда због погрешних питања десриптион. Није вБЕТ грешка - оригинална архива ради добро. Превод форума архива страница не ради и неће радити, јер СМФ црасцхес страници ако у УРЛ аддес било којег параметра. И то није вБЕТ - можете диссабле вБЕТ додати УРЛ к = и, а ви и даље имате црасцхед ацхриве форуму страница.

Већ сам описао раније. А ви је начин да се провери да је вБуллетин грешку. Молимо вас да напишете их да не морате да имате СМФ да црасцх тим страницама - то је еноугхт да додате било који параметар на УРЛ. И црасцхес са вБЕТ диссаблед. Тако да се не дозволи им да вас исперите опет;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1