СДА

Виев Фулл Версион: Решити Шта би изазвати постављање заставе * не * да прикаже?



hmspain
20-06-12, 22:42
Трчим вБуллетин В4.2ПЛ2 и ВБЕТ 4.4.6.

Ја мислим * * Ја сам радила око мог проки проблем, перформанс је спор, али ће се на крају преведе страницу ако кликнете на једну од застава на врху.

Ја * не * види међутим нормалне заставе језик на постовима. Сумњам поставку, али после иде преко мојих подешавањима више пута, ја не могу да нађем оно што сам погрешно постављен да укључите ове ОФФ.

Хелп!

vBET
23-06-12, 21:36
Здраво. Имајте на уму да је боље перформансе када кеш попуњен. У овом тренутку је ваш сервер мора да чека нове преводе док не дођу из преводилачког сервиса - када они који се кеширају је много бржи :)

О овом питању - шта сте мислили нормалним заставама? Све заставе подешавања можете наћи у Админ ЦП -> Бет -> Заставе. Постоји опција за падајућег менија и за заставе у низу (можда су они нормални) - тако да локација за оне за редом поставља Заставе параметара Плаце.

Молим вас, реците то да помогне:)

vBET
07-07-12, 14:45
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите на ову тему :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1