СДА

Виев Фулл Версион: ВБуллетин и ВбОптимисе



lostfly
04-10-11, 19:36
Пре куповине производа Желим да одговори на два питања. 1 -. Видела сам на форумима који кажу вБЕТ вбуллетин изазвати негативан утицај на перформансе сервера. Мој сајт има 1 милион приказа страница дневно и користите Мемцхацхед. Наравно да сервер неће пасти? 2 -. "ВБЕТ" је цомптабиле са вБСЕО и ВбОптимисе? Ја сам прочитао да нису компатибилни, они су хтели да ми кажеш истину. Хвала.

vBET
04-10-11, 22:46
Здраво, одговарајући на ваша питања

1 -. Превод је нешто додатно шта се дешава после страница генерисана, па наравно да ће предузети додатне ресурсе. Али ми имамо много побољшања као што су кеш који ограничава овај утицај. А у случају гостима смо чак побољшати брзину Паге Генератион (за госте кеширана страна генерише брже него у нормалном вБуллетин) - у том случају ми кеш Коначан Дакле, следећи захтеви за исту страну су инстант - само стреаминг већ припремљен резултат (мање ЦПУ и меморије потрошња трошкове хард диску). Наравно, све док не истекне (подесиви). Не могу да вам гарантујем колико брзо ће вам странице генерисати, јер то зависи од многих фактора (превише број вашег процесора, количина меморије, брзине везе са преводом услуга, износ захтева за преведених страница). За нормалне страницама вБЕТ има минималан утицај (само додајте заставе и провере за наслове писане на различитим језицима). Већи промет на преведених страница ће значити већу потрошњу ресурса. Докле год имате слободне меморије ваш сервер не би требало да падне. Имајте на уму да увек можете да користите само део подржаних језика и после кеш се пуни онда додати још језика и проверите како се ваш сервер ручке. Не постоји магични - додатна функционалност ће произвести додатни трошак, али радимо на магији, након тога (кеш, Гост Цацхе) да смањи овај ефекат и све направљене кеширане странице генерише брже од нормалних страница.

2 - Да. Смо компатибилни са вБСЕО (можете га видети на овом форуму), а ми смо у стању да се интегришу са штанда вБСЕО и вБуллетин Пријатељски УРЛ адресе превести. Такође смо компатибилни са вБОптимисе - ми смо га користе на овом форуму превише. Потребно је да се интегрише са вБСЕО (јасно описано како), али не и интеграција је неопходна за вБОптимисе

Хвала.
У случају било ког другог питања - молим само питајте.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1