PDA

View Full Version: Zgjidhet Bosh përkthyer tekstin



Taurus
15-07-10, 13:58
I guess postin tim të tjera ishte i humbur. Kjo është tashmë një çështje e madhe në forum time!

Të gjithë tekstin e përkthyer në postime të reja janë bosh / bosh. Unë mund të klikoni dhe të shihni gjuhën origjinale, por pjesa përkthyer është bosh.

Ju lutem më ndihmoni me këtë!??

kamilkurczak
15-07-10, 15:30
hmm vetëm të lexoni këtë artikull: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

bllokuar ndoshta nga google.

Taurus
15-07-10, 16:34
Nuk është e bllokuar. Unë u test. Por unë të marrë këtë gabim:

Duke filluar testin përkthimi
Rezultati i testit:
Test error: Failed për t'u lidhur me 209.85.225.95: Rrjeti i pakapshëm
Ora Connection (ms): 2,78100585938

Kështu që unë tani jam duke pritur nga kompania ime hosting qoftë se ata kanë një zgjidhje për këtë.

Taurus
16-07-10, 15:31
Vetëm donte të thotë se kompania ime hosting gjetur ndonjë gabim të rrjetit, dhe pas korrigjuar atë, çdo gjë është duke punuar i madh përsëri! Thanks!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1