PDA

View Full Version: Rešeno Tabela ne obstaja napaka.



vbetter
28-04-12, 16:27
I hraniti prejemajo napaka emails s spodnje sporočilo.
Lahko vi prosim pomoč mi rešiti to?
Jaz sem na najnovejšo različico vbet. 4.4.6.


Napaka v zbirki podatkov, v vBulletin 4.1.3:

Invalid SQL:
Izberite cache.originaltext kot originaltext, cache.translated kot prevedena iz vbenterprisetranslator_cache_medium_az pomoči, vbenterprisetranslator_cache_medium_az predpomnilnika kje help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. " IN cache.serie=help.serie;

MySQL napaka: Tabele "xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az" ne obstaja
Številka napake: 1146
Datum zahtevka: Soboto, April 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Napaka datum: Soboto, April 28th 2012 @ 10: 22: 55 AM
Skript: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Napotitelj:
IP naslov: xxxxxxxx
Uporabniško ime: Neregistrirani
Classname: vB_Database
MySQL Različica:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Hi
Bo poskušal ponovno ustvariti ta napaka, vendar v času lahko vas prosimo preverite ročno če obstajajo tabele vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
In tudi prosim povej mi, ko - po kaj se je zgodilo, te napake začel apear?

vbetter
01-05-12, 00:39
Hi
Bo poskušal ponovno ustvariti ta napaka, vendar v času lahko vas prosimo preverite ročno če obstajajo tabele vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
In tudi prosim povej mi, ko - po kaj se je zgodilo, te napake začel apear?

Moje spletne strani .htaccess pila spremenila oddaljeno preusmeriti na drugo stran. Težave se zdi, da začnete tam. I uspelo določiti vse, vendar po nadgraditi na najnovejšo različico Vbet, in redid htaccess datoteko sem začel o napakah. Dejansko prejemajo isto sporočilo za naslednje:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Preveril sem zbirke podatkov in zdi se, da zgornje tabele ne obstajajo.

Če potrebujete kakršne koli več info od mene prosim pustiti mi znanje. Hvala za pomoč, veselim popravek.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Prosimo, preverite polje PM

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Nobenega odgovora, zato morate zapreti to nit, če imate več vprašanj s to vprašanje bo obnovilo to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1