PDA

View Full Version: Zavrnjen Izbira zastavic za angleški jezik



furnivat
20-10-11, 01:16
I run a forum v angleškem jeziku. 90 % moje foruma uporabnikov so iz ZDA. Želel bi imeti možnost izbire ZDA zastavica kot privzeta angleški zastavo (v trenutku, ko je v Združenem kraljestvu "Unije Jack" zastave). Žal mi zaprositi za to, ker sem dejansko angleški sebi, ampak imam za moje uporabnikov kaj hočejo! V trenutku, ko sem ročno uredili slika GIF all_flags.gif zamenjati UK zastavo z zastavo ZDA.

vBET
20-10-11, 11:54
Ročno izdaja je v redu. Kot smo domnevam, ni treba spremeniti anymore. Tudi druge uporabnike ko potrebujejo bo določiti enkrat in jo pustite. Tako uspešnosti stališča je bolje, da samo uredite podoba namesto uporabiti dodatne možnosti, ki omogoča nastaviti posamezne zastave. V tem primeru ne moremo uporabiti CSS Sprite - zdaj samo eno prošnjo dobi vse zastavice. Brez CSS Sprite bodo eno zahtevo na eno zastavo = 53 prošenj. Tudi slike spremembe zelo redke v vBET torej, v bistvu že imate rešitev.

Razumemo vaše potrebe, še vedno vodenje v mislih, da to bi poslabša učinkovitosti in da je enostavna rešitev za to (samo uredite sliko) mislimo, da smo ne bo šel za to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1