PDA

View Full Version: Rešeno Prevajanje deluje na strani CMS, vendar ne v CMS članek



brubros
06-10-11, 16:27
Je to Google translate izdaje ali vBET izdaje?

Na domači strani naše spletne strani smo tega člena, ki je uspešno prevedeni v španščini iz angleščine Google (zaslon strel): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091506.jpg, vendar ko kliknete na prevedeno članek prebrati celotno zgodbo, samo zdi se (brez besedila na vse, samo sliko iz članka): http://www.actuparchives.org/2011-10-06_091722.jpg čeprav, gledano v angleščini, vidite: http://www.actuparchives.org/2011-10-06_092104.jpg. To vedenje lahko vidite sami jih bo actup.org in gledaš članek ta zaslon, ujet tukaj.

Potrebujem samo za vBET potrditi, da je Google vprašanje, da moram Google naslov ali potrditi, da je nekaj drugih vprašanje, povezano z vBulletin ali vBET ali nekatere druge komponente. hvala!

r.dziadusz
06-10-11, 19:30
Biti shure, zaženite ti preskusi za vse api, ki jo trenutno uporabljate: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post1729

brubros
06-10-11, 19:40
Ja, smo uporabili teste ste namestili in ugotovil, da Google poročil TOS kršitev (403 napaka) in smo vložili poročilo z njimi, da ugotovi, kaj je mogoče storiti, da odpravite težavo.

Sem naj bi bil bolj jasno z moje vprašanje. Prevod, ki se pojavi v sprednji strani CMS prihajajo iz različnih predpomnilnik kot celoten članek prevod? Ne ta predpomnilnik "spadajo" vBET ali vBulletin? VBET, ki počne klic API za povzetek strani CMS ali ne uporabi vBET predpomnilnik ali vBulletin predpomnilnik? VBET, ki počne klic API za celoten članek prevod CMS ali does to potegnem iz vBET predpomnilnika (ob predpostavki, da je bila omogočena v nastavitve)? Samo poskušam osamite, kadar gre za vBET in kjer ni.

Hvala!

vBET
06-10-11, 21:37
Hi. Slike, ki jih poslali je razvidno, da smo presegli svoje kvote - to je razlog, zakaj ne vidite prevod. Vidiš prevod na glavni strani - je bilo prevedeno, ko ste še vedno imeli omejitve. Toda, ko si šel na strani meja že dosežena, tako je bil prikazan ni besedila. Oglejte si najnovejšo izdajo - vedenje je spremenilo sedaj, v primeru, ko ponudnik ni na voljo. Imamo še nekaj vprašanj, v najnovejših beta (ponudniki so označeni kot niso na voljo bolj pogosto, da je to potrebno), vendar delam na njem prav zdaj.

Predpomnilnik je ena in je vBET predpomnilnika. Samo upoštevajte, da besedila "Primer..." in "Primer besedila" so 2 različnih nizov - so predpomnjeni prevod kratka, vendar ne za dolgo eden.

Tako prevzeti - ni vBET pomembno tukaj. Samo omejitev dosežena na ponudnik prevajalskih storitev API. Prosimo, preverite najnovejše sprostitev. Kmalu bo popravljena, vendar so na voljo za uporabo zdaj - samo ni optimizirana (Onemogoči ponudniki, tudi če je napačno sporočilo poslati - delo na to pravico sedaj).

Ali potrebujete dodatno pomoč tukaj?

brubros
06-10-11, 21:50
Ja, to pomaga. Hvala za vzeli čas, da pojasni.

Lahko ustvarite novo storitev zahtevo imeti ta najnovejše programske opreme, ki je dodan našo spletno stran s vBET?

Kot sem dejal, res ne želim nikomur, razen za vBET, da se dotakne naše spletne strani, dokler smo se delovanje znova. Zveni, kot to za newest javnost lahko pomemben korak - tudi brez to je popolnoma optimiziran.

vBET
06-10-11, 22:49
Prosimo ustvarite zahteva storitve. Mi bo ročaj to:)

brubros
07-10-11, 14:31
Prejel sem vaše Opomba glede potrjuje posodobitev storitev integracije, (ki si želijo ščepec a košček več pred namestitvijo, ki razumem). Samo želim poročajo, da sinoči končno smo ugotovili, kaj je bilo dodajanje nekaj dodatnih znakov URL. Je bilo socialne knjižni povečanje, imenovano ADDTHIS (addthis.com) in smo odstranili popolnoma iz naše spletne strani tako URL-jev ni več treba dodatni znaki, ki se pojavljajo. Vendar pa želim poročilo da na žalost smo še vedno prejemajo napake, ko kliknete zgodba na sprednji CMS (kjer je dober prevod), smo še vedno zaslužiti "ni prejetih podatkov" napake iz Chrome (napaka 324 (neto: ERR_EMPTY_RESPONSE), ko naj bi celoten članek prikazati (screenshot): http://www.actuparchives.org/2011-10-07_071809.jpg ali prazno stran od kresnica.

Upam, da to napako lahko odpravi s vBET nadgradnjo ali da bo vsaj preskus enega ali dveh členov CMS klikom na domači strani, ko ste namestili posodobitvijo, če napaka "ni prejetih podatkov" odpraviti z nadgradnjo, zdaj, da smo odstranili ta tretji-stranka izdelek, ki je bila uvedba dodatnih znakov URL. hvala!

Tudi sinoči, naša GoogleTest vrnil 200 "(vse je v redu), čeprav je danes zjutraj, ko smo teči GoogleTest.php spet smo nazaj v '403 'napaka (TOS izdaje). Hočem, da veš, to za testiranje.

vBET
08-10-11, 12:18
živjo. Našli smo eno vprašanje v beta različici, ki je bil nameščen na vaš forum - je naše bug. Sem že naložil posodobljene datoteke in preverjene točno nit v sliko in jo vidim zdaj deluje.
Prosim preveri in potrdi, da rešimo:)

brubros
08-10-11, 12:29
hvala. Vendar žal deluje samo ko prijavljeni kot admin. Gost, se prikaže isto zmota.

brubros
08-10-11, 12:53
[začetek izbrisal brubros]

brubros
08-10-11, 13:40
[POSODOBITI] Korake, smo, da se vrnete na normalno delovanje, ki so bili za nadgradnjo vBulletin od 4.0.7 do 4.1.7 (vsi prevodi začela takoj po da napora je bila popolna) in nadgradnja vBSEO iz 3.5.1 3.6.0 in smo ne dotikajte namestitev vBET tako jasno vprašanje, ki smo bili doživlja, čeprav naključje v čas je bil čuden, ni vBET. vBET še vedno junak, v moje srce, tudi če mislih spanja odvzeta izgubil upanje za trenutek. Jaz sem še enkrat, a velik pahljača.

brubros
08-10-11, 23:53
Vse deluje zdaj. To zahteva čist napeljati vsega. vBET lepo teče. Imate svoj dovoljenje v izbrisati to sleeplessly pisna Opomba.

vBET
09-10-11, 00:01
Jaz kockast vaš forum in ne vidim vprašanje.

Jaz šele kockast URL: YOUR_DOMAIN/forum/content/october-24-2008-usa-apple-says-gay-marriage-civil-rights-issue-not-political-issue-6361/ in prevajanje za poljščina kot gost - strani ustvarja. Če vidite vprašanje? Navedite TOČEN URL, kjer boste videli, da se zgodi izdaje.

Ne pozabite, da sem opazil, vam, da ste imeli izdaja všeč prej in ki je bil povezan s vaš strežnik oblak. Najbolj verjetno tukaj je isto vprašanje. To ni povezano z vBET - lahko preverite to preprosto zato, ker:
1. Ste pisno, da ne nastajajo ne prevedenih strani.
2. Lahko onemogočite vBET in potrdite to spremembe karkoli.
3. Glej vključena povezava za sliko

Vidim, da se ustvari stran in ne - tako kot preden sem omeniti, da ne vidim in si videl. Tako stavim, zdaj imate istega razloga - rešiti to isto kot ti rešiti to pred. To ni vprašanje vBET. Strani delajo tudi za mene (kot gost) dokazilo:
http://www.vbenterprisetranslator.com/Images/actup.png

Tako preden dejanji, prosim mislim does nima nobenega smisla. Najbolj verjetno ni vprašanje programske opreme, vendar vaše vprašanje infrastrukture.

Prosim, povej delati vi potreba koli več pomoč tukaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1