PDA

View Full Version: Rešeno Gost cache ne deluje in ko se umirja, so bele strani.



Taurus
02-11-10, 09:46
Na tej stopnji po ponovni namestitvi vBET in konfiguracija povsem enak način sem ga imel prej, gost cache ne deluje, in ko se mi moderatorji se gibljejo objav so dobili bele strani. Prosim pomoč.

kamilkurczak
02-11-10, 11:02
Hello Taurus,
Tukaj imaš svoj nit z Guest vprašanje predpomnilnika. Prosimo, da ga preberete.
(Približno dvakrat GZIP).
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/967-guest-cache-issue.html

o druga. Bom poskusil, da jo reproducira na moj test forum.

kamilkurczak
02-11-10, 11:51
Kot se spomnim ga določen z gostiteljem ponudnika, vendar po tem, ko posodobite Apache lahko imate mod_deflate omogočeno znova. Torej, če je edable -> imate dvojno gdziped. Obrnite se na svojega gostitelja ponudnika in onemogočite ta modul.

Tukaj imate poln navodila, kako to preveriti (iz svoje prejšnje nit - ki ga je napisal Michał)

Ko onemogočite vBulleitn GZIP z možnostjo AdminCP GZIP Output HTML je vaš izhod še vedno stisnjena. Lahko ga vidite tukaj:
Gzip test
OPOMBA: to je jasno opisan v možnosti vBulletin:

Če že uporabljate mod_gzip ali mod_deflate na strežniku, ne omogočajo to možnost.
Torej v tem trenutku se zdi, da ste eden izmed tistih, na, saj je proizvodnja zipped anyway. In to je najbolj verjetno vzrok za težave z gost cache vBET - to je dvojno zadrgo tako brskalnikov dobil noro z njim.

Taurus
02-11-10, 11:56
Imam zdaj onemogočen gzip v mojem AKP, vendar še vedno dobili te napake:

Opozorilo: filemtime () [function.filemtime]: stat ni za [pot] / vbet_guestcache/en/_forums_dnp_news_php_content_3_id_8978.html v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

Opozorilo: Ne morem spremeniti informacije v glavi - glavah že poslal (all [pot] / includes / class_core.php: 4598) v [pot] / dnp_news.php on line 320

Opozorilo: filemtime () [function.filemtime]: stat ni za [pot] / vbet_guestcache/en/_forums_forumdisplay_php_f_8278.html v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

kamilkurczak
02-11-10, 12:18
Ta bug je rešen na našem forumu. Poskusite:

1.Just edit datoteko (prosimo, da kopijo te datoteke): includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2find line::

if ((time() - filemtime($vbet_readGuestCacheFileName) <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {
spremenite v:

@$fileTime = filemtime($vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time() - $fileTime <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {

Taurus
02-11-10, 13:25
Awesome Kamil. To je zdelo, da je to storil. Dela super zdaj. Najlepša hvala!

Bom prosim Moderatorji, da preverite tudi, ali zdaj druga vprašanja z njimi gibljejo delovnih mest in pridobivanje belih strani so še vedno prisotni.

vBET
02-11-10, 13:34
Nisem prepričan, da je to povezano z Guest Cache - če je vaš moderatorji se gibljejo teme, ki potem niso goste ... Prosimo, da najprej preverite, pa se še vedno zgodi, ko je onemogočen gost predpomnilnika. Če je odgovor da bomo vedeli, da preverite nekaj drugega. Kot sem videl, zdaj pa je najbolj verjetno ni gost cache vprašanje - moderatorji niso goste, tako da gost cache ne delajo za njih ...

Kamil Prosimo, da pri Taurus ne Guest cache deluje na vseh. Tudi to vprašanje se zgodi, ko je onemogočen Guest predpomnilnika. Preverite ga lahko reproducira na našem forumu preizkus.
Taurus - si lahko ogledate v strežniških dnevnikih koli sporočila o napakah? Pričakujem, da se nekatere datoteke, ki niso vključene po pomoti. Če je odgovor da, v strežniških dnevnikih boste imeli komunicira o neznani funkciji - to nam bo omogočilo, da reši vprašanje zelo hitro.

Taurus
02-11-10, 13:38
Oprosti, nisem mislil reči, da je nekaj v zvezi s cache gost. Sem samo omenil 2 vprašanja skupaj, da ne odpreti ločeno nit.

Prvo vprašanje glede gostujočih cache je zdaj rešena. Drugi pa se je dogajalo, medtem ko je bila onemogočena gost cache, tako da sem tudi ne vem, ali bi reševanje gost predpomnilnika rešiti da. Ampak bom jim povedal, da zdaj poskušajo nekako. Bom poročala o tem.

vBET
02-11-10, 13:42
OK tako - moja napaka. Vzel sem ga kot eno vprašanje. Prosimo, da imajo enega niti na eno vprašanje. To nam bo omogočilo, da to ravnanje ustrezno. Moja napaka - žal za vas in Kamil.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations