PDA

Zobraziť plnú verziu: vBGallery integračných problémov.



Taurus
10-07-11, 12:38
Sledoval som možnosti integrácie tu:



To je môj vlastné pravidlá pre prepis:


'gallery/index\.php$' => 'gallery/'
'browseimages\.php\?do=favorites$' => 'favorites.html'
'browseimages\.php\?do=subscriptions$' => 'subscriptions.html'
'browseimages\.php\?do=member&imageuser=(\d+)$' => 'imageuser-$1.html'
'browseimages\.php\?c=(\d+)$' => 'browse-$1.html'
'browseimages\.php\?c=(\d+)&page=(\d+)$' => 'browse-$1-$2.html'
'browseimages\.php\?c=(\d+)&userid=$' => 'browse-$1-albums.html'
'browseimages\.php\?c=(\d+)&userid=(\d+)$' => 'browse-$1-user$2.html'
'browseimages\.php\?c=(\d+)&u=(\d+)$' => 'browse-$1-user$2.html'
'browseimages\.php\?do=popimages$' => 'top.html'
'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=views' => 'topviews.html'
'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=rating' => 'toprated.html'
'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=posts' => 'toppost.html'
'showimage\.php\?i=(\d+)&noignore=0&postid=(\d+)$' => 'image-$1-$2.html'
'showimage\.php\?i=(\d+)&original=1.*$' => 'image-$1big.html'
'showimage\.php\?i=(\d+).*$' => 'image-$1.html'

Všetko funguje skvele v predvolený jazyk.

Pridala som na integráciu do svojho hlavného súboru htaccess.:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

A to pre môj htaccess v galérii adresári.:


RewriteEngine On

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ /vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=./gallery/&%{QUERY_STRING} [QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/
RewriteRule ^(.*\.php)$ /vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=./gallery/&%{QUERY_STRING} [QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !redirected=
RewriteCond %{QUERY_STRING} language=
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Avšak, keď sa pokúsim preložiť všetky stránky v galérii, som si to na mojom prehliadači:

http://windows8theme.org/imagehosting/14e198efc98fbe.png

Prosím o pomoc. Vďaka.

Taurus
10-07-11, 12:46
Keď som na stránku s fotografiou v rámci vBGallery, a ja kliknite na vlajku pre zmenu jazyka, mám toto:

Warning: include (/ home / windows / public_html / galéria / / vbseo.php) [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresári / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Upozornenie: include () [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: Failed opening '/ home / windows / public_html / galéria / / vbseo.php' for inclusion (include_path = ':. / usr / lib / php: / usr / local / lib / php') in / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

vBET
11-07-11, 12:43
Vyzerá to, že niektoré pravidlá sú rozbitá. Vidím, Dvojité / v ceste k súboru, je tiež vbseo.php súbor vyzeral v galérii adresári, čo je zjavne zle.

Dôvodom je, že zmiešaná normálne. Htaccess pravidlá s vnútornými predpismi vBSEO. A vnútri zložky Galéria vaše pravidlá nie sú relatívna (ako obvykle), ale absolútne.

Takže možné riešenia:
1. Ukončite vBSEO presmerovanie a to všetko v htaccess. - To bude lepšie pre svoj výkon a je to osvedčený spôsob integrácie vBET s mod mať svoj vlastný adresár.
2. Upraviť vBET front controller.

Pre druhé riešenie, prosím (netestované):
1. Otvoriť súbor / GALÉRIA / vbenterprisetranslator_front_controller.php
2. Nahradiť každý dirname (__FILE__) (sú tu 2 osôb) s VBET_FORUMDIR

Prosím, dajte nám svoj názor.

Taurus
11-07-11, 13:00
Snažil som sa druhé riešenie, ale dostal toto:


Warning: include (/ home / windows / index.php) [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Upozornenie: include () [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: Failed opening '/ home / windows / index.php' for inclusion (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

vBET
11-07-11, 14:13
Tie nahradil SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH na zlé hodnoty front controller. Prosím nastavte správne. Toto je prvý riadok front controller kód:

define('VBET_FORUMDIR', 'SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH');
Môžete si nájsť príslušnú hodnotu pomocou actualdirectory.php script z adresára nástroje. Všetky podrobnosti sú uvedené v návode v odkaze si dali v prvý príspevok.

Taurus
11-07-11, 14:20
Tie nahradil SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH na zlé hodnoty front controller. Prosím nastavte správne. Toto je prvý riadok front controller kód:

define('VBET_FORUMDIR', 'SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH');Môžete si nájsť príslušnú hodnotu pomocou actualdirectory.php script z adresára nástroje. Všetky podrobnosti sú uvedené v návode v odkaze si dali v prvý príspevok.

To je to, čo sa nahrádza takto:

/ Home / windows / public_html

presne tak, ako som to od actualdirectory.php

Alebo je potrebné pre galériu adresára?

Taurus
11-07-11, 14:28
Keď som sa zmeniť, aby:

/ Home / windows / public_html / galéria

Potom som si to:


Warning: require_once (/ home / windows / public_html / galéria / includes / vbenterprisetranslator_functions.php) [function.require (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.require-once)]: failed to open stream : Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 29

Fatal error: require_once () [function.require (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.require)]: Failed opening vyžaduje '/ home / windows / public_html / galéria / includes / vbenterprisetranslator_functions.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 29

vBET
12-07-11, 15:42
To je to, čo sa nahrádza takto:

/ Home / windows / public_html

presne tak, ako som to od actualdirectory.php

Alebo je potrebné pre galériu adresára?

Takže to je zodpovedajúcu hodnotu - rovnako ako návod hovorí - hodnota od actualdirectory.php - nič iné.

Nechápem, prečo sa vaše chyby, hovorí, že sa pozrela do index.php / home / windows nie v / home / windows / public_html
Ak ste vykonali zmeny, ako bolo opísané, potom by mali byť posúdené v / home / windows / public_html - prosím PM ma prístupové údaje k FTP - budem kontrolovať, čo presne máte v súboroch práve teraz.

Taurus
12-07-11, 16:03
Podrobnosti PM'd. Vďaka.

vBET
12-07-11, 16:04
Vďaka za prístup. Prvá vec, ktorú som videl, je zlé - myslíte, že nahradiť dirname (__FILE__), aby VBET_FORUMDIR, ako bolo popísané v jednom z mojich predchádzajúcich príspevkov. Ale namiesto toho, aby ste nahradili dirname (VBET_FORUMDIR). Opravte to a kontrola, ako funguje.

. Tiež, ako vidím vaše pravidlá v galérii htaccess sa / vbseo.php - ako som písal predtým väčšinou pravidlá v adresári sú relatívne nie absolútne. To môže byť problém, pretože vBET už dodáva cestu "/". Takže ak sa po korekcii, je to stále nefunguje, potom prosím skúste nahradiť (v 2 miestach):

.'/'.$_GET['redirected']
pre:

.$_GET['redirected']
Ale to len vtedy, ak to bude potrebné - takže ak Doubí / / bude zlý pre váš systém. Takže, ak uvidíte chyby, ako je:

Warning: include(/home/windows/public_html//vbseo.php) ...

Prosím, povedzte to pomohlo.

Taurus
12-07-11, 16:21
Pred pokusom o druhú možnosť, ja si to teraz:

Warning: include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / GALÉRIA / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Warning: include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / GALÉRIA / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Upozornenie: include () [function.include (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.include)]: Failed opening 'dirnameVBET_FORUMDIR / index.php' for inclusion (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / windows / public_html / galéria / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Taurus
12-07-11, 16:28
OK ... bla ... sorry .... Zase zle. Aj teraz nahradil dirname (__FILE__) až VBET_FORUMDIR, ale teraz som si to:

Warning: require (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.require (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.require)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / VB / bootstrap.php on line 30

Warning: require (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.require (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.require)]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / windows / public_html / VB / bootstrap.php on line 30

Fatal error: require () [function.require (http://windows8theme.org/nl/gallery/function.require)]: Failed opening potreby ". / Includes / class_bootstrap.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / windows / public_html / VB / bootstrap.php on line 30

Taurus
12-07-11, 16:50
OK, takže budem musieť čakať ďalší deň.

vBET
12-07-11, 18:18
Idem skontrolovať, čo tam máte teraz.

Taurus
12-07-11, 18:28
OK, vďaka!

vBET
12-07-11, 19:21
Overil som si php aktuálny adresár prevedením getcwd () a výsledok je: / home / windows / public_html / galéria
Snažil som sa použiť chdir (VBET_FORUMDIR), vo front controller, ale vytvára ďalšie problémy.

Ako som písal, že používate teraz nepodporuje presmerovanie spôsobom. Strávil som veľa času a nájsť žiadne riešenie. Ak chcete, aby sme sa viac pracovať na počítači je nutné zakúpiť integračných služieb (http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php). Alebo stačí použiť iba. Htaccess miesto vBSEO vnútorné presmerovanie.

Taurus
16-07-11, 15:59
Spôsob, ako integrovať s vBSEO je najlepším možným spôsobom. A do teraz mi nie je pomoci ", že" cesta je IMHO trochu nezmyselné.
Tento mod funguje 100% správne vBulletin s vBSEO. Ale preto, že je niečo v neporiadku s vbet s ňou pracovať nebude podporovať to? OK .... vďaka Michal.

vBET
18-07-11, 11:49
Vezmite prosím na vedomie, že vBET je vBulletin prekladateľ. Garantujeme, že vBulletin bude preložená. Tiež sa snažíme podporovať aj ďalšie módy, ktoré vytvárajú svoj vlastný obsah, ale prestávky vBulletin architektúry.

To je dôvod, prečo sme vytvorili front controller, ktorý umožňuje prekladať stránky vytvorené mody, ktoré rozbije vBulletin architektúry a ničomu global_complete háčik. A vyvinuli všeobecný spôsob, ako podporovať väčšinu týchto pluginov. Stále nie sme schopní zaručiť, že každý nevie o nás, alebo dokonca neexistujúci ešte mod, ktorý je písaný v Bad spôsobom a prestávky vBulletin architektúry budú pracovať so štandardným postupom integrácie - najmä, keď máte na svoje vlastné fórum nie je štandardný prístup (. htaccess), pretože sa zavesili ju integrovať s vBSEO. Takže áno - to je to, čo som ti písal skôr a to platí aj dnes: v tejto chvíli nemáme podporu v prípade, keď mod prerušenie vBulletin architektúru a nepoužívať global_complete háčik, použiť vlastné adresár a miesto htaccess sa používa vBSEO. presmerovanie pravidlá.

Ako som napísal skôr, než vám - ja osobne som pracoval na ju na forum a dúfal, že to je malý problém, ale nie je tomu tak. Je to veľký prípad, takže ak chcete, aby sme integrovať za vás - prosím kúpiť integračných služieb. Môžete tiež len zbaviť vBSEO presmerovanie interných a použitie htaccess. - V takom prípade ste už zdarma návod, ako integrovať.

A dôvod, prečo nie je zatiaľ podporovaný, je veľmi jednoduché - nikto to potrebné pred ... Prosím - poznáme sa navzájom a budete vedieť, že sú užitočné, napriek tomu našu bezplatnú podporu nezahŕňajú výdavky na niekoho, kto serveru dni, kedy to nie je vBET chyba, len jeho problém s konfiguráciou mod, ktorý nie je plne kompatibilný s phpBB a navyše je už spracovaný ďalšie mod ... Bol som tam som strávil viac ako hodinu, bez toho aby sa snaží nabiť, pretože to bolo možné, že to je chyba vBET. Teraz vieme, že tomu tak nie je. To nie je vBET problém - je to váš problém s konfiguráciou, ktorá v tejto chvíli nemajú už bolo popísané riešenie integrácie, ale stále môžete ľahko integrovať Ak sa zbaviť presmerovanie vBSEO vnútorné a používať čisté htaccess pravidlá .. Ak chcete, aby sme integrovať ho na svojom serveri s vnútornými pravidlami presmerovanie vBSEO - potom žiadate o integrácii služieb, ktorá stojí 30 dolárov a vy môžete kúpiť tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php

Podporujeme úplne zadarmo na našom fóre tým, že rady a odpovede. Ak ešte naši zákazníci chcú, aby sme si prácu - máme tiež ponúkame pre nich - to je integrácia / inštaláciu / upgrade servis:)

Taurus
19-07-11, 01:30
Chápem. Chcel by som tiež poďakovať za Váš čas a úsilie vynaložené na túto tému. Mám teraz zakázané vbgallery ako sa ukázala byť príliš ťažkostí s novým vb 4.1.5 tiež.

vBET
20-07-11, 00:07
V tejto chvíli je vBET nie je testovaný s phpBB 4.1.5, pretože je nestabilná a nie je zatiaľ podporovaný.

Taurus
20-07-11, 00:55
Nechcel som zakázať vBET, som vypol vBGallery.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1