PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Ignoroval slová nie sú filtrované na forum hlavičku



Schmike
05-02-11, 13:51
ignoroval slová nastaviť v rôznej nie je filtrovaný v záhlaví fóra a hlavným fórom, na zozname. skratka "PFK", bol preložený do nejakej sladkosti v čínskej potom, čo som pridal, že v mojom zoznam ignorovaných.

Youngster
05-02-11, 19:16
Vďaka za správy, budeme kontrolovať, a to čoskoro vrátiť prehratie čo najskôr.

Schmike
06-02-11, 08:53
je potrebné, aby nás na filtrovanie náš názov domény? Akonáhle som si, že som si [notranslate] embedded in my url.

Youngster
07-02-11, 14:51
Dobrý deň,
Schmike nám viac informácií, URL na vaše webové stránky, zdroje a budeme hľadať.

w Tagy používame iba príspevky a post tituly

Ak chcete urobiť niečo s html notranslate Je potrebné použiť discribted do funkcie

Schmike
07-02-11, 16:24
Tabuľka je ovplyvnená forum.

Pridal som Úpravou moje forum titulov.

Pravdepodobne to môže zahŕňať pri spustení prechádzaní aktualizovať ignorované text.

Youngster
08-02-11, 11:14
Tak to opravený problém, alebo nie?

Schmike
08-02-11, 11:23
Áno. Je to pevná.

Youngster
08-02-11, 13:37
Vďaka za potvrdenie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1