PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Užívatelia nastaviť jazyk nedodržal



Simon Lloyd
05-10-10, 21:00
Zaregistroval som sa ako nový používateľ a vybraných španielskych ako môj jazyk vysielania, keď som sa potom prihlásiť do fóra to bolo v anglicky ako španielsky (aj pobyt v Anglicku, takže môj prehliadač nie je angličtina, ale v nastavení vbet Vybral som si "dôveru používateľov" ), som skontroloval v usercp údaje upraviť a zvolenom jazyku ukazuje, španielsky?

Môžete mi poradiť, prosím?

S pozdravom,
Simon

EDIT: jazyk vlajka (španielsky), nemôže byť zvolený tak, aby časť je cťou, je to len, že nemá preložiť stránku do španielčiny!

kamilkurczak
06-10-10, 08:26
Dobrý deň,
Dôvera užívateľovi možnosť, že na detekciu jazyka Google. Google nie je požiadaný o jazyku vôbec, sa používajú používateľské nastavenia. Veríme, užívateľa, že správu, ktorú napísal, je v jeho jazyku, ktorý on set. Je iba príspevky napísané tohto užívateľa.
Forum jazyk bude vždy taká, že ste si vybrali. (Napr. "anglicky")

vBET
06-10-10, 08:34
vBET presmeruje na iné konkrétny jazyk, keď nastavíte špeciálne položky v sekcii Rôzne menoval Presmerovať na používateľa jazyka. Vezmite prosím na vedomie, že ešte vBET presmeruje podľa nastavenia prehliadača (poslať záhlavie), nie podľa užívateľského nastavenia. To je dosť, pretože keď máte skutočný užívateľ, ktorý hovorí španielsky potom bude mať španielsky nastavenie svojho prehliadača - takže vBET budú môcť presmerovať ho, aj keď je hosť. Tiež presmerovanie podľa prehliadača informácií je oveľa rýchlejší - to môžeme urobiť v prvej háčik. Aby bolo možné presmerovať podľa nastavenia používateľa, musíme počkať, až sa prihlási a potom sa môžeme presmerovať po vBulletin teak z databázy svojich kontaktných údajov. Takže skutočná stratégia je rýchlejšia, pracuje aj pre hostí a za reálnych užívateľov (nie testovacích účtov), to je dosť:) si môžete jednoducho otestovať tým, že zmeníte nastavenie jazyka prehliadača, reštart prehliadača (presmerovanie je iba pre prvú požiadavku na sedenie, a tak sme umožní užívateľovi zmeniť neskôr) a niekedy jasne cookies (v prípade prehliadača sa bude konať zasadnutie po reštarte).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1