PDA

View Full Version: Rezolvate Pavilion spaţierea



Snake
13-08-10, 22:52
Am modernizat şi toate steagurile mele sunt torsadate împreună, cum le pot spaţiu stele place aici la vBET?

Călătorie fani (http://www.travel-fans.com) - uite în subsol de forum.

Multumesc.

Snake
13-08-10, 23:06
Fix eu.

Hspace Adaugata = "2" la vbenterprisetranslator_flag şablon


<A rel = "novbseo" href = "$ url" <dacă = 'Vbet_language =; expira = Joi, 01-Jan-1970 00:00:01 GMT; path = /'; return true; "</ dacă>> <clasă img =" vBET-pavilion vBET-$ flagCode "width = "16" height = "11" hspace = "2" src = "{$} flagspath clear.gif" alt = "$ flagName" <if opţiunile condition="$vbulletin-> ['vbenterprisetranslator_flags_noborder'] & & $ a evidenţia! " > border = "0" </ dacă> <if condition="$highlight"> border = "1" style = "border-color: galben" </ dacă >/></ a>

vBET
14-08-10, 12:18
Mare:) Vă rugăm să reţineţi că aceste diferenţe sunt, care vine de la aspecte diferite. În mod implicit steaguri aspect va fi distanţate, în orice aspect a altor depinde modul în care a fost spânzurat stiluri:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations