PDA

View Full Version: Dreptului de autor întrebare



Kolbi
13-08-10, 10:21
Bună, eu am da schonmal menţionat costul ridicat de copyright.Acum este intenţia mea, de ce dreptul dumneavoastră de autor neapărat caracterul rel = "urmaţi" trebuie să fie?Salut

vBET
17-09-10, 12:41
Vă rugăm să reţineţi faptul că licenţa de branding numai gratuit ce permite eliminarea / modificarea drepturilor de autor (implicit nu există nici o legătură într-credit pentru BF de licenţă şi drepturi de autor pot fi spânzuraţi sau eliminate complet).

Prin acest site licenţă diferite pentru că, oferim utilizatorilor noştri alegere - acestea pot avea produs mai ieftin şi noi publicitate, sau ele pot avea un produs in preţ obişnuit, fără legătură într-credit. Singura modalitate atunci când este viabilă pentru noi (pentru a da licenta mai ieftin) este atunci când avem, de asemenea, unele avantaje de la faptul că - aceasta înseamnă că trebuie să fie legătură într-nu numai vizibil, ci de asemenea, vizibilă de către roboţi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations