PDA

View Full Version: CMPS cauză şi limba maternă



vidal
19-01-10, 08:00
Buna ziua,

Im folosind CMPS Vb şi limba mea implicit este limba engleză. Dar creeaza un meu utilizează malaezian.

Întrebarea mea. Este vBET CMPS de sprijin? şi este pentru prima limbă implicit timp, va fi la fel şi după ce faceţi clic pe o altă limbă, apoi se va executa?

Multumesc.

vBET
19-01-10, 20:42
CMPS este mod separat şi în acest moment vBET poate coopera cu ea, dar nu-l suport oficial. După cum ştim de la utilizatorii noştri pagini sunt traduse şi există o problemă cu titluri de articole scrise în alte limbi, dar nu este fix neoficial în acest sens (a se vedea aici pentru mai multe detalii: vBET şi CMPS

Eu nu sunt foarte sigur că acest răspuns se referă la întrebarea dvs., deci nu ezitaţi să întrebaţi dacă mai aveti nevoie sa stiti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1