PDA

View Full Version: Rezolvate E-mail cu probleme



Kolbi
13-12-09, 21:16
Am abonat la un subiect, şi au primit un e-mail, pentru că un nou post a fost scris. Această eroare este acolo:

Reply to thread "Kleiner Fehler"
Alte e-mail din sistem, aceste [titlu lung = ro] bug-ul de atunci.

vBET
13-12-09, 21:24
În acest moment, vBET nu este sensibil pentru e-mailuri. Deci, există unele probleme în acest domeniu. Suntem de planificare pentru a corecta aceste în 3.3.0

Multumesc pentru nota:)

vBET
08-05-10, 11:22
Buna ziua am fost aproape de a lucra la această problemă. Ştim deja unde să cârlig şi check nu ne putem schimba continutul mesajului acolo. Numai ", dar" acum este că nu putem reproduce problema - mailurile noastre vine curat. Am testat pentru subscrierea filet.

Vă rugăm să descrieţi exact cum de a reproduce problema. Ce fel de e-mailuri au un conţinut greşit? Cum pentru a declanşa trimiterea de e-mail, cum ar? Ce este conţinutul exact al e-mail şi conţinutul exact mesajul original? - În cazul în care unele bbcodes sunt evaluate acolo. Ce expresie este folosita pentru a genera un e-mail rupt şi care este conţinutul său?

EDIT:
OK găsit o modalitate de a reproduce - doar necesitatea de a trimite un mesaj cu oferta.

vBET
08-05-10, 11:47
OK-bug corectată. Testate pe abonament fir pentru mesaje cu citate. Acum, zona nu este curăţat tradus emailuri formă. Acest lucru va fi inclus în următoarea lansare.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1