PDA

View Full Version: Rezolvate Cum se instalează cu vBET vorbesc intre ele



bcraytor
15-02-11, 10:09
Am probleme cu instalarea vBET vorbesc intre ele, deşi am încercat indicii în posturi anterioare.

Am vBulletin instalat in / home / xxxx / public_html şi vorbesc intre ele in / home / xxxx / public_html / vorbesc intre ele. Steaguri de traducere apar pe forum vorbesc intre ele, dar faceţi clic pe ele cauzeaza o eroare 404. Îmi puteţi da instrucţiuni clare privind înfiinţarea vBET pentru a lucra cu acest lucru. Am, de asemenea, vorbesc intre ele revizuiască şi să vorbesc intre ele Clasificări sub directoare similare public_html / revizuirea şi public_html / anunturi.

Youngster
18-02-11, 23:46
Bună, i se va încerca să te ajute, ai putut să-mi dai adresa URL a pe forum pentru dvs. i se va verifica toate lucru şi să dea sfaturi cum sa mearga toate lucrurile.

kamilkurczak
02-03-11, 09:13
nici un răspuns - rezolvate, dacă nu, vă rugăm să scrieţi aici şi voi deschide acest thread din nou. Mulţumiri

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations