PDA

View Full Version: Întrebările la care inainte de a cumpara vBET versiunea 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Tocmai am instalat produsul circulaţie după următoarele fir dvs. de produs într-vb.org pentru o lungă perioadă de timp. Dar eu sunt incomode pentru a avea link inapoi la site-ul dvs. în partea de jos. Cât de mult am să doneze pentru a elimina link-ul de la versiunea gratuită? Dacă nu doriţi să împărtăşiţi acest detaliu aici, mi PM. ;)

2) Sunt folosind Vbulletin 3.8.x versiune şi nu intenţionaţi să faceţi upgrade în viitorul apropiat. Am înţeles că am pentru a instala vBET versiunea 3.x.
Cât timp ai de gând să sprijine această versiune?

3) pe forum pentru meu este în limba engleză. Atunci când un vizitator dintr-o ţară străină (să zicem Rusia) vizite pagina Rusă tradus, nu Viewcount pentru creşterea fir?

Apropo, pavilion Malay este greşită. Ar putea să doriţi să-l schimbe.

Mulţumiri

vBET
30-11-10, 12:24
1) Donaţia este o donatie. Deci, în versiunea gratuit puteţi dona orice sumă. Dupa donare vă vom răspunde cu instrucţiuni.

2) Nu. Trebuie să instalaţi versiunea vBET 2.3.x. Acesta este unul gratuit. vBET 3.x se plăteşte o. Si o vom sprijini pentru mult timp - mai multe clientii nostri sunt încă utilizaţi vBulletin 3.

3) Da, vor. Pentru vBulletin va fi generaţia de vârstă doar normal. vBET se traduce după generaţie pagina vBulletin termina.

Despre pavilion Malay - vom verifica it - mulţumesc pentru Notă:)

Bucuraţi-vă de vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Informaţii despre pavilion este confirmată (a se vedea acest subiect (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1