PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Google wysyłając mi o (404) błędy w oprogramowaniu??



mario06
10-09-10, 15:56
W mojej stronie webmaster Dostaję około 2 wiadomości miesięcznie od google stwierdzające, że dodajemy (404) błędy w oprogramowaniu znaczenie w prostych słowach, że są one znalezienie duplikatów adresów URL (vBET translatated adresów) z powodu indeksowania szybki i rośnie. Co należy zrobić, aby zatrzymać te ostrzeżenia? Zasadniczo w mojej narzędzi dla webmasterów mam tylko 2 prawdziwe nie (404) zakłada i 102 nie zakłada z powodu mojego robots.txt.

-Cache ustawiony na 15 dni
-Guestcache off

basketmen
11-09-10, 11:51
Co należy zrobić, aby zatrzymać te ostrzeżenia?

Wierzę, że wystarczy 301 przekierowanie starych url (zmiana url, że nie już pracujących) na nowy adres (url strony, że działa teraz) z htaccess, wystarczy poszukać na całym forum, który z nich, że trzeba naprawdę

mario06
12-09-10, 09:39
Mam tylko łącznie 2 rzeczywistym błędem 404, Google mówi mi, że mam setki miękkie (404) błędy, ale po kliknięciu na nich pracują, i tak to ma coś wspólnego z przetłumaczonym adresów jak pisali do mnie z powrotem mówiąc mi się, że indeksowanie rośnie zbyt szybko, ale w dwóch egzemplarzach ...

W każdym razie co mogę dodać do mojego htcaccess "ukryć" ten od Google, zanim się szalony.

basketmen
12-09-10, 10:17
Mam tylko łącznie 2 rzeczywistym błędem 404, Google mówi mi, że mam setki miękkie (404) błędy, ale po kliknięciu na nich pracują, i tak to ma coś wspólnego z przetłumaczonym adresów jak pisali do mnie z powrotem mówiąc mi się, że indeksowanie rośnie zbyt szybko, ale w dwóch egzemplarzach ...

W każdym razie co mogę dodać do mojego htcaccess "ukryć" ten od Google, zanim się szalony.
hehe myślę, że mój ostatni post wyżej już odpowiedział to można to przekierowanie 301 z htaccess, a może jestem brakuje zrozumienia, jeśli możesz dać whats przykład wygląda jak stary adres (url, który nie zmienił już działa, teraz się błąd 404) do Nowy adres URL (adres URL strony, która działa teraz)

vBET
12-09-10, 14:23
Hi. Proszę podać więcej szczegółów. Jak rozumiem webmasterów mówi ci, że masz tylko 2 rzeczywistym błędem 404, ale Google nadal wiadomości e-mail o wiele 404 błędów. Ale to są naprawdę działa ... Jestem trochę mylić tutaj;)

Proszę dołączyć pełną treść wiadomości e-mail Google i niektóre z tych 404 linków.

mario06
15-09-10, 07:40
Nie mogę wysłać "pracy" Soft 404 błędów dalszych linków bo opróżnił vBET tabele, teraz nie nadążam miękkich błędów 404 już Dostaję poprawne 404 Not Found odpowiedzi. Więc w tym vBET punkt ma w tym winy, chciałbym przypomnieć, że Google nie lubi miękkie błędy i oni karanie o niskich page rank i adsense, jeśli trwa wystarczająco długo.

Pozdrawiam

vBET
15-09-10, 14:56
Niestety, w tej chwili nie bardzo rozumiem, co sprawa jest. Proszę opisać to bardziej, w innych słowach. Nie masz miękkie 404 enymore błędy, po prostu prawidłowe 404 - proszę podać kilka przykładów stron, które nie działa. Jak wiele błędów jak te istnieje? Pisałeś wcześniej, że tylko 2 twarde 404 błędów. Czy nadal mamy problem tutaj?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
nie ma odpowiedzi - rozwiązany. Jeśli nie - napisz tutaj i otworzę tego wątku ponownie.
Dzięki

mario06
13-01-11, 07:00
Musiał zwrócić 15 dni cache maksymalnie do 5 dni do rozwiązania tego problemu.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
tak teraz jest rozwiązanie, prawda?

mario06
18-01-11, 10:34
Tak mi rozwiązać ten problem, ale na własną rękę i nie ze wsparcia.
Można zamknąć ten temat.
Pozdrawiam

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ok dzięki za potwierdzenie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1