PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany błędne tablice pamięci podręcznej



steve
05-07-10, 20:12
Mam pewne błędne tablice pamięci podręcznej, muszę spadać wszystkie tabele cache przed ponowną instalacją tego? czy mogę po prostu usunąć błędne tablice i oczekuje, że będą ponownie utworzone po ponownej instalacji?

dzięki

kamilkurczak
05-07-10, 20:59
Po pierwsze, należy użyć tego narzędzia:
CP Admin -> Konserwacja -> Naprawa / Optymalizacja tabel
z tego narzędzia można zapisać cache.

Jeśli to nie zadziała:
1. spadek z bazy danych wszystkie błędne tablice pamięci podręcznej.
2. usunąć i import po raz kolejny product.xml plik z vBET nie--upload folderu

vBET każdym razem próbuje dodać tabele. Sprawdziłem go i działa. Usunięte zostały dodane tabele i istniejących tabel są takie same jak poprzednio.

:)

steve
05-07-10, 22:46
Po pierwsze, należy użyć tego narzędzia:
CP Admin -> Konserwacja -> Naprawa / Optymalizacja tabel
z tego narzędzia można zapisać cache.

Jeśli to nie zadziała:
1. spadek z bazy danych wszystkie błędne tablice pamięci podręcznej.
2. usunąć i import po raz kolejny product.xml plik z vBET nie--upload folderu

vBET każdym razem próbuje dodać tabele. Sprawdziłem go i działa. Usunięte zostały dodane tabele i istniejących tabel są takie same jak poprzednio.

:)


Dzięki Ill spróbować.

mario06
07-07-10, 09:22
Możesz iść w myadmin i spróbować naprawić, jeśli i nie działa pamięć cache tabele ręcznie a następnie zoptymalizować, Michael powiedział, że włożył automatycznego spłukiwania tabeli vBET w jego kolejnej wersji w admincp:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1