PDA

View Full Version: Atrisinātas Daudzas problēmas, instalējot uz vbulletin 5



rafail
30-09-15, 00:03
Sveiki, man ir dažas problēmas, instalējot uz vbulletin 5
Man ir augšupielādēti faili, kas manu google api atslēgu, un visi vajadzīgie uzstādījumi admincp

Kad es centos ievest product-vbenterprisetranslator.xml i got kļūdas:

[QUOTE]
Importējot Preci, Lūdzu, Pagaidiet,...

[:]
Brīdinājums: require_once(...//vbenterprisetranslator_functions_admin.php): neizdevās atvērt plūsma: Nav šādu failu vai direktoriju .../includes/adminfunctions_product.php(881) : eval () " d kods on line 2
Fatal error: require_once(): Neizdevās atvērt nepieciešama "/home/forumsrv/public_html/core//vbenterprisetranslator_functions_admin.php' (plūsmā='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') /home/forumsrv/public_html/core/includes/adminfunctions_product.php(881) : eval () " d kods on line 2
[\QUOTE]

[\QUOTE]

tāpēc es pievieno šo līniju uz manu "+core+iekļauts+config.php", lai decalre "['Go']['admincpdir']"
[QUOTE]$config['Go']['admincpdir'] = 'admincp';[\QUOTE]
vbulletin 5.1.9 nav šajā līnijā no noklusējuma.

Kā var šo xml lūgt mainīgais, kas nav klāt??

Anyway, pēc tam, kad tā uzstādīta. Es devos uz vbet uzstādījumi un pievienoju google api key un noteikt nepieciešamos iestatījumus.

Pēc tam, kad es rediģēts mani .htaccess un pievienotās pirmo reizi šīs līnijas (ar nosacījumu, do-not-augšupielādēt+tools+novirzot-noteikumi):
[QUOTE]RewriteEngine On
Iespējas FollowSymLinks

RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\archive\index.php\(.*)?$ archive\index.php?\$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\$ indeksu.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
[\QUOTE]


Nav strādājusi vispār, jebkurā valodā karogu, es izvēlētos valodu, joprojām bija angļu

tad es pievieno pārējās līnijas .htaccess:
[QUOTE]RewriteCond %{QUERY_STRING} !novirzīts=
RewriteCond %{QUERY_STRING} !do=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?novirzīts=$1 [L,QSA][\QUOTE]

Strādāja, kad es noklikšķinājuši uz valodu, karogu, tas mainīja foruma valodu, BET.. attēls pielikumus nebija rāda, un es nevarēju pieteikšanās uz admincp,
kad es mēģināju pieteikties uz admincp man šī kļūda:
[QUOTE] No input file specified. [\QUOTE]


EDIT 2-10-15:

Lūdzu, izlasiet manu pēdējo ierakstu par šo tēmu, lai saņemtu palīdzēja uzstādīt uz vbulletin 5.1.9

Marcin Kalak
30-09-15, 08:10
Hi.
Paldies par informāciju, par config.xml. Iepriekšējās versijas ietver līnijas $config['Go']['admincpdir'] = 'admincp';. Es nezinu, kāpēc tas tika izņemts jaunāko versiju vB.
Jūsu htaccess vajadzētu izskatīties šādi:


RewriteEngine On
Options FollowSymLinks

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On

#In some cases where you have other mod_rewrite rules, you may need to comment out the following line
#and change it to match your folder name. This resets the other mod_rewrite rules for just this directory
#If your site was www.example.com/forum, the setting would be /forum/
#RewriteBase /

# Send css calls directly to the correct file VBV-7807
RewriteRule ^css.php$ core/css.php [NC,L]

# Redirect old install path to core.
RewriteRule ^install/ core/install/ [NC,L]

# Main Redirect
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.(gif|jpg|jpeg|png|css)$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ index.php?routestring=$1 [L,QSA]

# Because admincp is an actual directory.
RewriteRule ^(admincp/)$ index.php?routestring=$1 [L,QSA]
</IfModule>

<IfModule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE application/atom+xml \
text/javascript \
application/x-javascript \
application/javascript \
application/json \
application/rss+xml \
application/vnd.ms-fontobject \
application/x-font-ttf \
application/xhtml+xml \
application/xml \
font/opentype \
image/svg+xml \
image/x-icon \
text/css \
text/html \
text/plain \
text/x-component \
text/xml
</IfModule>

<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresByType application/x-javascript A1209600
ExpiresByType text/javascript A1209600
ExpiresByType application/javascript A1209600
ExpiresByType text/css A31536000
ExpiresByType image/x-icon A2592000
ExpiresByType image/icon A2592000
ExpiresByType application/x-ico A2592000
ExpiresByType application/ico A2592000
ExpiresByType image/gif A2592000
ExpiresByType image/jpeg A1209600
ExpiresByType image/jpg A1209600
ExpiresByType image/png A1209600
ExpiresByType application/x-shockwave-flash A1209600
ExpiresByType font/ttf A2592000
ExpiresByType font/otf A2592000
ExpiresByType font/x-woff A2592000
ExpiresByType image/svg+xml A2592000
ExpiresByType font/truetype A2592000
ExpiresByType font/opentype A2592000
ExpiresByType application/x-font-woff A2592000
ExpiresByType application/vnd.ms-fontobject A2592000
</IfModule>

<IfModule mod_headers.c>
Header set Connection keep-alive
<filesmatch "\.(ico|flv|gif|swf|eot|woff|otf|ttf|svg)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000, public"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(jpg|jpeg|png)$">
Header set Cache-Control "max-age=1209600, public"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(eot|woff|otf|ttf|svg)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000, public"
</filesmatch>
# css and js should use private for proxy caching https://developers.google.com/speed/docs/best-practices/caching#LeverageProxyCaching
<filesmatch "\.(css)$">
Header set Cache-Control "max-age=31536000, private"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(js)$">
Header set Cache-Control "max-age=1209600, private"
</filesmatch>
</IfModule>

RewriteCond %{QUERY_STRING} !redirected=
RewriteCond %{QUERY_STRING} !do=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1 [L,QSA]

Lūdzu atsūtiet man PM piekļuves datus Admin CP un FTP. Es gribētu pārbaudīt iestatījumus.

rafail
30-09-15, 11:59
kad es atklāju, ka htaccess es nevaru pieteikties uz admincp, tas saka: "nē ievades fails"
nosūtīt tev pm ar admin paroli
ftp ir invalīds un man piekļūt caur cpanel
ja nepieciešams, ļaujiet man zināt

rafail
30-09-15, 12:04
nosūtīju jums arī ftp login pm

Marcin Kalak
30-09-15, 15:30
Lai atspējotu pievienot valodas kodu, lai aresta par jūsu forumu:
pievienot AdminCP->vBET->Tulkošanas Iespējas->Ignorēt Url:

/filedata/
/fetch
/image.php.
Lai atrisinātu problēmu ar AdminCP, mēģiniet izslēgt servera uzstādījumi FastCGI.

rafail
30-09-15, 16:05
nav šādu iespēju, admincp un fastcgi ir jau off

Marcin Kalak
30-09-15, 17:11
Šo iespēju vajadzētu būt AdminCP->vBET->Tulkošanas Iespējas->Ignorēt Url. Vai jūs esat pārliecināts, ka jūs atslēgt FastCGI?

rafail
30-09-15, 18:11
es pievienojis url, pievienotās htaccess jums sniedza un es saņēmu balts rakstzīmes un nevarēja pieteikties, lai admincp. fastcgi pat nav uzstādīta uz mana servera

Marcin Kalak
30-09-15, 19:51
Vai jums ir mod_rewrite ļāva? Jo phpinfo ir rakstīts, ka FastCGI ir aktivizēts.

rafail
30-09-15, 21:39
CGI ir iespējota, ne FastCGI. FastCGi pat nav uzstādītas. phpinfor saka cgi/fastcgi, jo tas nozīmē vienu vai otru.
Es to izmēģināju, izmantojot SSO, tā atver cpanel, bet man kļūdu uz galveno lapu: Warning: Cannot modify header information - headers jau nosūtītās .../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 223
arī tad, kad es pagriezās, lai sso un piebilda, ar htaccess saturu, man baltas rakstzīmes uz forumu (par noklusējuma angļu valodā)
man ir pievienoti 3 līnijas uz ignorēt url.

Tāpēc es pagriezās atpakaļ, lai CGI (nav FASTCGI) un noņemt htaccess līnijas, lai forums varētu darboties.
Es nevaru understund šo situāciju, vai ir kāds veids, kā tas var darboties, vai ne? jūs pat pagaršojis uz vbulletin 5.1.9? Man ir vajadzīga palīdzība šeit, es esam jums ar ftp un admincp akreditācijas datus, ko vēl man vajadzētu darīt, lai saņemtu to strādāt?

Marcin Kalak
01-10-15, 18:44
Jā mēs testē vBET par vB 5.1.9. Man ir aizdomas, ka šī problēma ar servera konfigurāciju. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz, izmantojot SSO. Ja pēc tam, kad pabeigt .htaccess jūs redzēsiet baltas lapas, mēģiniet izslēgt tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem AdminCP->vBET->Tulkošanas pakalpojumu Sniedzējiem Pieejamību. Vai jums ir mod_rewrite ļāva?

rafail
02-10-15, 07:08
Par Tulkotāju sniedzējiem tikai google bija aktīvs jau no paša sākuma.
mod_rewrite ir instalēta pēc noklusējuma apache
sso izņemot no baltas rakstzīmes, dod man kļūda Warning: Cannot modify header information - headers jau nosūtītās .../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 223

Marcin Kalak
02-10-15, 07:13
Vai esat pārbaudījis DSO, pēc mana pēdējā post? Es labots maz vienu vBET failu un es gribētu redzēt, ja SSO darbu. Šo brīdinājumu un balta lapa ir zināmas problēmas, kuru risinājums stūre, vajadzētu būt vieglāk.

rafail
02-10-15, 11:06
STRĀDĀJA.

viens jautājums, vai es varētu atstāt līnijas jūs nosūtīt mani uz ignorēt url?
arī tad, kad es izvēlētos valodas kodējumu, ir jānosaka pārlūkprogrammas unicode, lai parādītu pareizo rakstzīmju. Vai ir veids, lai parādītu tulkots valodā bez nepieciešams, lai izvēlētos kodējums par pārlūku?

Marcin Kalak
02-10-15, 11:31
Neizņemiet ignorēt URL. Tas ļauj jūsu papildinājumi netiks analizēts. Ja redzams balts lapā jums nav mainīt servera konfigurāciju, baltās lapas, kas parasti ir problēmas ar savienojumu ar tulkošanas pakalpojumu sniedzēju.
Jau es skatos un testi rakstzīmju kodēšanas jautājumiem.

rafail
02-10-15, 11:34
Arī tulkoto lapu attēla attachemnts nav redzams. lūdzu, pārbaudiet, ka arī

rafail
02-10-15, 13:15
Man ir mainījies Valodas un frāzes>Valoda vadītājs>edit settings and edited "HTML Rakstzīmju Kopa" uz "UTF-8" un kodēšanas jautājumu atrisināt.
Vienīgā problēma tagad ir tā, ka pielikumi netiek parādīts tulkoto lapu

Marcin Kalak
02-10-15, 13:30
Vai jūs varētu parādīt tādi saiti, kur pielikumi tiek parādīti nav tulkoto lapu, un ja viņi neparādās tulkoto lapu?

rafail
02-10-15, 17:22
Es noteikti pielikumus, ko dara remonts pielikumu tabulās (admincp>remonts/optimizēt tabulu)

Mans secinājums (visiem vb5 lietotājiem, ka vēlaties uzstādīt šo spraudni par to, forumi):

Šis addon bija dažas instalēšanas problēmas, kas tika noteikta ar "Marcin Kalak" Palīdzību (liels Paldies)

Instalēt to uz Vbulletin 5.1.9 jums ir nepieciešams, lai rediģētu "/core/ietver/config.php", pievienojot šo līniju uz beigām, tā:

$ Config ['Misc'] ['admincpdir'] = 'AdminCP';

PHP procesors jābūt "SSO" , nevis "CGI". Tātad, ja jums ir "cgi" jums ir mainīt to, lai "SSO" uz sava servera. Par WHM cpanel tas var būt mainīti, dodoties uz "Pakalpojuma konfigurācijas>Konfigurēt PHP reklāmu SUExec" Un izvēlieties tur "PHP 5 Handler" uz "SSO"

.Htaccess vajadzētu būt uz sākumu, šīs rindas:

RewriteEngine On
Iespējas FollowSymLinks

RewriteRule Arhīvs / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php language =? $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $ language =? $ 1 [L, QSA]


Un beigās šīs rindas:

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Novirzīts =
RewriteCond %{QUERY_STRING} !do=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(core|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?novirzīts=$1 [L,QSA]

Jums ir pievienot pievienot, lai "AdminCP->vBET->Tulkošanas Iespējas->Ignorēt Url":

/filedata/
/fetch
/image.php

Un iet uz "Admincp>Valodas un frāzes>Valoda vadītājs>rediģēt uzstādījumus, kas" un rediģēt "HTML Rakstzīmju Kopa" uz "UTF-8"


Un Vbet Tulkot spraudnis darbosies uz Vbulletin 5.1.9
EDIT 27-12-15: pēc kāda labāka pārbaudes es atradu daudzas problēmas, lapas nav pat iztulkoti un daudzi db kļūdas noticis....

Marcin Kalak
02-10-15, 19:16
Es esmu priecīgs, ka es palīdzēja jums. Nākamajā atbrīvot vBET, nebūs nepieciešams mainīt config failu.

rafail
02-10-15, 19:47
Vēl viena lieta, Marcin, par htaccess "|core" jāpievieno on RewriteCond %{REQUEST_URI}
lai tā būtu jāizskatās šādi:

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcpclientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax|core) (rediģēja manu guide iepriekš)
cits avatars netiks rādīts (piekļuve liegta)

Paldies

Marcin Kalak
02-10-15, 20:00
Liels paldies par informāciju.

rafail
27-12-15, 14:45
Tikai, lai informētu, ka pēc šīm izmaiņām forums ir veicis ļoti slikti, dažas lapas strādāja labi, kā es teicu, bet es pamanīju, ka daudzi db kļūdām un problēmām, par tulkojumiem. Daudzas lapas pat nebija jātulko. Tāpēc es noņemts vbet (ļoti grūti darīt, jo tas bija daudz entried par datu bāzi).

Gaida atjauninājums, kas būs pilns darbu par vb 5.1.9 un nevis rada šādas problēmas.

Marcin Kalak
28-12-15, 11:22
Pašreizējo versiju vBET būtu jāstrādā, lai vB 5.1.9. Nav tulkojuma lapas var izraisīt izsīkums tulkojumi robežas. Saskaņā ar iepriekš konfigurācijas es testē vBET par vB 5.1.9. Ja jums ir kādi citi jautājumi, lūdzu, izveidojiet jaunu tēmu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1