PDA

View Full Version: Atrisinātas Lietotāja profils valodu nodošana nevar atsaukt



forosmb
11-08-11, 22:13
Man ir iespēja, lai vienā let lietotāja valodā noteikt kā "nav atlasīts", pat ja tie ir reiz izvēlētais valodā.

Mēs atstāt uz divvalodu un piespiežot, ka izvēle nav smart ārstēšanas lietotājiem.
Pašlaik es esmu ķeksīti sūdzību lietotājus tieši, izmantojot SQL. Tas woulb ir labākais, kas factible gan AdminCP lietotāja profils.

vBET
13-08-11, 02:27
Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav, lai nevienu piespiest, lai uzstādītu savu noklusējuma valodu. Tas ir konfigurējams, un pēc noklusējuma vBET NAV piespiežot. Jūs varat iestatīt piespiežot stratēģiju Admin CP -> vBET -> Misc -> Pārvirzīšanas lai rediģētu anketu.

Par atiestatīšana valodā - vBET neatbalsta atiestatīšanai šajā brīdī. Tā tika izstrādāta, lai dotu iespēju izvēlēties savu noklusējuma valodu un vienu reizi izvēlējušās, nevar ANO izvēlēties (kāds ir viņa dzimtajā valodā ...). Tātad šobrīd vienkāršākais veids ir patiešām atiestatīšanas to, SQL (+ noņemt valodas loma administratoru CP). Ja jūs nevēlaties, lai būtu jautājumam turpmākajās tad varat atslēgt plugins, kas deva iespēju noteikt lietotāja noklusējuma valodu. Šie plugins ir:
- Ar noklusējuma valoda reģistrācijas formu
- Ar noklusējuma valodu profila forma
Tāpat var pieprasīt atslēgt šo:
- Noteikt atbilstošus Default Language Group
- Pievienot noklusējuma valodu, lai lietotāja datus
- Ar noklusējuma valodas atjaunināšanas laikā profilu
- Ar noklusējuma valoda reģistrācijas laikā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav pārbaudīts - pēc izmaiņām, lūdzu, testa jūs varētu izveidot jaunu kontu par jūsu forumā, un jūs varētu rediģēt savu profilu.
Tāpat, lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc noklusējuma šīs plugins ir ieslēgts, lai pēc tam vBET atjaunināt to būs nepieciešams, lai to izslēgtu vēlreiz. Mēs varam jautāt vBulletin komanda, kā tā rīkosies, ja netiks aktīvi atribūta vērtības xml ražojuma dokumentāciju, tāpēc varbūt tas būs nav nepieciešams izslēgt to pēc katra update (mums nav bijusi tik nepieciešama iepriekš).

Pastāstiet jums nepieciešams vairāk atbalstīt ar šo jautājumu:)

forosmb
15-08-11, 11:23
Es atslēgt šo āķis:
"Rīkoties noklusējuma valodu profilā formā"
un conjuction ar google autonoteikšana konfigurācija Es vienkāršotu izvēles iespējas lietotājiem, cik vien posible.

Paldies par atbalstu.

vBET
15-08-11, 20:44
Lieliski. Neskaidrību gadījumā papildus jautājumi, lūdzu, vienkārši jautājiet - mēs esam šeit, lai palīdzētu jums:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1